Skocz do zawartości

Yakuza: Dead Souls


saptis

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera gry Yakuza Of The End miala sie odbyc w Japonii 17 marca.

Niestety zostala w tej chwili wstrzymana ze wzgledu na wydarzenia, ktore mialy miejsce w Japonii, nie wiadomo kiedy gra zostanie wydana.

 

Jakies kilka dni temu zastanawialem sie co bedzie z wydaniem gry:

Niebawem premiera Yakuza: Of The End a Japonia stoi w obliczu wielkiej kleski spowodowanej trzesieniem ziemi i tsunami. To co sie dzieje w tym kraju jest bez watpienia straszne, tak sie zastanawiam czy to co sie stalo bedzie mialo jakis wplyw na ukazanie sie gry w wyznaczonym terminie.

Przypomina mi sie sytuacja z gra o samolotach Propeller Arena, ktora miala sie ukazac na konsoli Sega Dreamcast. Nie zostala wydana - podobno ze wzgledu na ataki na World Trade Center z 11 wrzesnia 2001.

 

O calej sprawie pisze nawet portal PPE:

Właśnie dowiedzieliśmy się, że premiera Yakuza of the End została zawieszona - Sega nie podała nowej daty dla swojego projektu. Gra miała pojawić się w sprzedaży 17 marca. Możliwe, że Yakuza of the End w ogóle nie będzie dystrybuowana na japońskim rynku, ze względu na katastroficzne motywy (zburzone Tokio) i obecność zombie (skojarzenia z promieniowaniem radioaktywnym).

zrodlo:

http://www.ppe.pl/news-6351-Wplyw_katastrofy_w_Japonii_na_branze_gier.html

 

W obecnej sytuacji takie posuniecie firmy Sega jest jak najbardziej zrozumiale, Japonia znajduje sie w tej chwili w obliczu wielkiej kleski, wiec wydanie gry musialo zostac wstrzymane.

Demo gry jest na japonskim Playstation store - pogralem i bardzo mi sie podoba. Mam nadzieje, ze gra zostanie za jakis czas wydana i bedziemy mogli w nia zagrac rowniez w Europie. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 15
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Sega wlasnie zapowiedziala, ze nowa data premiery gry Yakuza: of The End w Japonii to 9 czerwca 2011:

http://ryu-ga-gotoku.com/news/detail/405.html :D

 

Teraz czekamy na informacje o premierze w Europie !

 

Gameplay + grajace hostessy:

 

 

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Czerwiec w Japonii i bliżej nieokreślona przyszłość reszta świata. O ile w ogóle ta część opuści granice Japonii. Choć nie powiem grałem w demko i było całkiem sympatyczne więc i w pełną wersję z chęcią bym zagrał. Ale jakby już mieli wydawać jakiś tytuł z RGG to wolałbym zdecydowanie Yakuza:Black Phanter na PSP.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Ano, troszkę panikowałem odnośnie kasacji gry. Już jeden ciekawy tytuł skasowano (Zettai Zetsumei Toshi 4). Cóż, zobaczymy czy SEGA stwierdzi, że opłaca się wydać nową Yakuzę na zachodnim rynku. Po demie mam dość mieszane uczucia, ale na dniach się przekonam jak to wszystko wypadnie w pełnej wersji. Wciąż czekam na normalną kontynuację.

 

A Kurohyou pomimo faktu, że byłem na tą odsłonę nieźle nakręcony, leży i się kurzy. Nie udało mi się wciągnąć.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Of the End doczeka się premiery w Europie. Premiera gry odbędzie się w marcu, a sam podtytuł gry zostanie zmieniony na Yakuza:Dead Souls

http://www.gamikaze....ls_w_marcu.aspx

Jak dla mnie świetna wiadomość. Aż się zdziwiłem, że jednak wydadzą tego spin-off'a, choć jedna gra której nie będę musiał importować w wersji jp.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Gra na szczescie zostala wydana rowniez w europie i miala swoja premiere juz w marcu tego roku. Co prawda jeszcze jej nie kupilem bo gram jeszcze w poprzednia - czwarta czesc, ale niebawem mam zamiar nabyc Yakuza: Dead Souls.

 

Ja ogralem tylko demo i mi sie podobalo, czytalem recke w PSX Extreme #176, ale chcialbym poznac opinie graczy i poznac odpowiedzi na kilka pytan. ;)

Graliscie juz ? ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie grałem, czeka na liście "do kupienia", grałem swego czasu w jap. demko i cóż to taka Yakuza z zombiakami. Nie każdemu się to z pewnością spodoba ale jako spinn-off to całkiem fajna odskocznia. Jeśli chodzi o opinię no najlepiej wskoczyć na forum Segi do działu poświęconemu serii Yakuza tam z pewnością coś będzie.

Odnośnik do komentarza

Hmmm, w takim razie grales jeszcze w wersje Japonska.

Ja wlasnie sie rozgladam i jak znajde w dobrej cenie to biore, a szukam limitki w Metalboxie (Yakuze 4 tez taka mam). ;)

 

Sega moglaby wydac u nas innego spinoffa, pierwsza Yakuze, ktora ukazala sie na PS3 w Japonii - Yakuza: Kenzan.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Na Kenzana nie ma co liczyć. Temat w Europie dość niszowy (Way of the Samurai i inne tego typu tytuły blockbusterami nie były), a gra dość stara, więc nie opłaca się już jej tłumaczyć dla garstki chętnych. Szczerze powiedziawszy to zdziwiłem się, jak zapowiedzieli lokalizację Of The End/Dead Souls, bo o ile przedpotopowy design często przechodzi w Japonii z plakietką クソゲーム ((pipi)gra) tak zachodni gracze będą narzekać. Ja tam mam dużą cierpliwość i tolerancję do crapów, ale w pełni zgadzam się z notą wystawioną grze przez gamespot (5.5).

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Troche pogralem i..... szalu nie ma, ta gra to po prostu spin-off, a ja jednak wole normalne Yakuzy.

Strzelanie jest takie sobie, a fabularnie jak na razie raczej slabo, wiec gra poki co jakos zbytnio mnie nie wciagnela. Przyznaje, ze troche sie zawiodlem bo myslalem, ze jakos lepiej to wypadnie.

Narazie pogralem jakies 4h, moze dalej troche sie to rozkreci, ale nie licze na jakas wielka zmiane - zobaczymy.

Po przejsciu Max Payne 3 chyba kazda strzelanina wydaje sie slaba.

 

Moglby ktorys z modow zmienic nazwe tematu na "Yakuza: Dead Souls" bo tak sie ona u nas nazywa, "Of The End" to podtytul japonskiej wersji gry.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...