Jump to content

Czezare

Użytkownicy
 • Content Count

  3567
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

713 Nie-random

About Czezare

 • Rank
  user z nie wyjaśnionym do końca statusem exa

Kontakt

 • ICQ:
  0
 • GG:
  393260

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  CzezarePL
 • PSN ID:
  Czezare

Recent Profile Visitors

2886 profile views
 1. Sorry, nie wiedziałem. Ciekawe jak oni chcą zatem to wszystko upchnąć w jednej prezentacji. Zatem niech pokażą Elden Ring a Mrówki od Obsidian niech sobie darują...
 2. Elden Ringa nie pokażą, wszak ma to być li tylko pokaz gier FP. A wracając do Twojej listy to z grubsza jest to minimum, które powinni pokazać. Niemal każde odstępstwo w dół będzie dla mnie rozczarowaniem.
 3. Czezare

  Far Cry 6

  Afroamerykanin naczelnym niemiluchem? To się jeszcze zmieni...
 4. Rzecz w tym, że Microsoft ma duży problem. Niewiele jest gier robionych przez nich lub przy ich współudziale (Microsoft Game Studios) , oprócz rzecz jasna wiadomej trioli, które na trwałe i co ważne dobrze zapisały się w pamięci graczy. Nawet wzmiankowane wielokrotnie Fable IMVHO taką grą/serią nie było, choć pewnie zostanę zaraz zakrzyczany. Piotruś Bajkopisarz naopowiadał bajek czym ta cudowna opowieść będzie/ nie będzie, a potem musiał się zmierzyć z realiami, które sam wykreował. Wraz z kolejnymi częściami seria pogrążała się w odmętach przeciętniactwa kończąc na wysypisku śmieci zwanym Fable Legends. Nie bardzo rozumiem i czuję czy jest jeszcze co zbierać z tej marki. Właściwa odpowiedź M$ to ucieczka do przodu i ryzyk fizyk w postaci zupełnie nowych IP. Sony też zaryzykowało w tej i w poprzedniej generacji i jakby na to nie spojrzeć - doskonale na tym wyszli.
 5. Co Wy z tym Perfect Dark? Ta gra może i coś znaczyła na N64. Nie wiem, nie grałem. Natomiast na X360 ta gra była nieporozumieniem. Pamiętam, że X360 kupiłem dwa miesiące po europejskiej premierze, ze względu na to, że wcześniejszy zakup tej konsoli graniczył z cudem. I tak miałem ją w swoich spotniałych łapach dość szybko korzystając z oferty handlarza (nie było wówczas oficjalnej dystrybucji w Polsce). I tak, wraz z ze mną konsolę kupił też kumpel. Z gier ja wziąłem PD właśnie, a kolega w tym czasie ogrywał Kameo. Oczywiście po skończeniu mieliśmy się wymienić gierkami. Rezultat był taki, że ja PD skończyłem ledwo ledwo, można powiedzieć z bólem zębów, natomiast kumpel jak już się wymieniliśmy to doszedł do połowy i rzucił ten szit w pisdu. Wcale mu się nie dziwię. Za to obaj z przyjemnością ograliśmy Kameo. Do dziś pamiętam swój i kumpla opad szczeny jak zobaczyliśmy jak ta gra wygląda na jego świeżo zakupionym TV HD Ready. No właśnie...może Kameo wznowią z kotletów? IMO o wiele lepszy pomysł niż Ruda 2.
 6. Prędzej bym się Voodoo Vince 2 spodziewał z platformówek. A z pozostałych gier (platformówki w sumie nikogo) to jestem zdania, że tylko nowymi, świeżymi IP Microsoft może nawiązać wyrównaną walkę z Sony. Rzecz ciemna musi te nowe franczyzy w odpowiedni sposób przedstawić, aby nahajpować graczy...
 7. Czezare

  Halo Infinite

  Nie róbcie sobie kurła jaj. Halo bez multi??? To jak Kaczyński bez kota, jak Slash bez Gibsona, jak Ibisz bez zębów, jak....nie...po prostu niemożliwe i kompletnie bez sensu.
 8. Czezare

  Outriders

  Mówią, że samych przerywników filmowych jest ponad 2h, czyli w odróżnieniu od takiego Destini istnieje w przypadku Outriders przynajmniej jakaś próba zarysowania fabuły.
 9. Czezare

  Outriders

  Dzisiejsza prezentacja: Inon Zur za partyturą. Mają trochę rozmachu skurczysyny Ten Pyromanta to nawet nawet, tylko dlaczego śnieg nie topnieje po jego atakach w 24:16?
 10. Bardziej zgodzę się tu z kolegą Hendrixem. Odpływ graczy, czy też jak kto woli każuali z rynku konsolowego na rzecz grania mobilnego narasta z roku na rok...
 11. Jakoś tak bez echa na forumie przeszło to, że Jarrell Miller ponownie wpadł na koksie. No cóż...debili nie sieją, oni się po prostu rodzą Jeśli tym razem go dożywotnio nie zdyskwalifikują to cały boks zawodowy do zaorania...
 12. Jeśli już o Double Fine mówimy to moim zdaniem o wiele lepiej do ich portfolio pasowało by stworzenie sequela, jeśli tak to można nazwać, platformówki VooDoo Vince. Kojarzycie tę pokręconą grę z pierwszego xboxa? IMO większe prawdopodobieństwo odświeżenia tego właśnie IP od Conkera, tym bardziej że Spencer coś tam kiedyś bąknął, że jest wielkim fanem przygód jednookiej kukukiełki.
 13. NG3 jest może i gorsza od poprzedniczek, ale IMO to cały czas dobra gra. Mam na myśli rzecz ciemna ostatnią iterację, a nie tę "jedno-broniową" spyerdolinę na początku. Seria NioH udowodniła, że Team Ninja nie zapomniało jak się robi dobre gry, a przy odpowiednim wsparciu finansowym M$ następna część mogłaby się naprawdę udać. Ja wciąż wierzę jako wieloletni fan uniwersum na jego triumfalny powrót w takiej czy innej formie. Skoro jedynka debiutowała na pierwszym xboxie przy ogromnym wsparciu Microsoftu to dlaczego nie miało by się to znowu powtórzyć na okoliczność pełnoprawnej części czwartej?
 14. Pchać się niestety będą. Piszę niestety, bo jest to rynek na tyle prestiżowy, że odpuścić go sobie niestety (wiem, powtarzam się) nie mogą. Tak jak Anglię można nazwać ojczyzną futbolu tak o Japonii można powiedzieć, że to ojczyzna konsol i szeroko pojętego giercowania. W M$ debile nie pracują. Oni już dziś doskonale zdają sobie sprawę, że SeX w pierwszym dniu sprzeda się w ilości może kilku tysięcy szt. (wiem, optymista ze mnie), a po roku będzie schodzić w oszałamiającej liczbie plus-minus stu konsol dziennie. Japońce to swoiści sprzętowi i growi szowiniści i nie ma przebacz. No ale z drugiej strony nie do pomyślenia jest, aby Microsoft mający jakieś tam w miarę dobre układy z tamtejszymi devami powiedział im tak: "Dobra, róbcie gry na naszą konsolę, ale jej w waszej ojczyźnie sprzedawać nie będziemy", bo to by się zupełnie mijało z celem. Także inwestowanie w tamtejszy rynek w postaci próby sprzedaży nie-japońskiej konsoli to działalność na skraju niegospodarności, ale kogo jak kogo, ale M$ na taką niegospodarność niewątpliwie stać.
 15. Najlepiej, najwspanialej zupełnie nowe IP, natomiast jeśli jakaś część z kolei to najbardziej mi się marzy Ninja Gaiden 4 z pełną lub czasową ekskluzywnością na SeX-a
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.