Jump to content

Czezare

Użytkownicy
 • Content Count

  3218
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

577 Wybraniec

About Czezare

 • Rank
  user z nie wyjaśnionym do końca statusem exa

Kontakt

 • ICQ:
  0
 • GG:
  393260

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  CzezarePL
 • PSN ID:
  Czezare

Recent Profile Visitors

2540 profile views
 1. Czezare

  The Surge

  Kopacz zakopany Chyba z 10x mnie zwałował, póki się nie zorientowałem trochę przez przypadek jak go ubićChyba już 30h za mną, 62 lvl postaci, a ja wciąż mam wrażenie, że nie dotarłem nawet do połowy gry
 2. Czezare

  Whisky

  Chcę Was ostrzec przed Jim Beam Honey. Rzecz ciemna nie kupiłem tego, a kilka miesięcy temu dostałem jedną butelczynę. Wczoraj miałem ochotę na drynia. Nic innego nie miałem więc nalałem sobie i...mało się nie porzygałem Nigdy więcej takich wynalazków! Mam teraz dwie opcje: 1. Wylać resztę do muszli klozetowej 2. Oddać matuli, która może tego użyć jako dodatek do ciasta. Robi np genialne z posmakiem rumu. Może w ramach eksperymentu wykona ciasto kukurydziane...
 3. Czezare

  The Surge

  No ciekawe kiedy do tego Dowództwa trafię Póki co męczę się z Kopaczem. Poskładał mnie już cztery razy. W ogóle to o ile sobie przypominam większość pokazów przedpremierowych była z lokacji Gideon`s Rock. Oglądałem je wszystkie i wówczas wydawała mi się prosta, żeby nie powiedzieć prostacka jeśli chodzi o architekturę. Oczywiście pomyliłem się straszliwie. Ile tam skrótów i wszelakich zakamarków!Genialna gra!
 4. Czezare

  The Surge

  Jak jest dalej z tym questem Strangera?
 5. Czerstwota tej szpili aż bije po oczach. Idealna giera do wykupu EA Accessa za 15 zeta na miesiąc jak już giera tam w końcu wpadnie. Potem zagrać, anulować subskrypcję i zapomnieć...
 6. @Berion Twoje argumenty odnośnie cichości/głośności są trochę inwalidą, bo o ile X360 (zwłaszcza pierwsza, biała wersja) to jedna z najgłośniejszych konsol w historii to już XOne może uchodzić za konsolę najcichszą, zwłaszcza pierwsza iteracja, która milczała jak grób.Koks jest tylko niewiele głośniejszy, a od bieda PS4 czy XOne jest przecież o wiele mocniejszy. Co do umieszczenia gałek na padzie to jest to oczywiście kwestia przyzwyczajenia. Jak ktoś zaczynał od PSX-a, poprzez PS2-4 to oczywistym jest, ze mu to odpowiada. Ja natomiast uważam , że rozwiązanie Microsoftu jest ergonomiczniejsze i nic nie ma do tego fakt, że nasze dłonie są symetryczne. Dual Shock jest bardzo wąski, przez co trzeba trochę nienaturalnie cofać oba kciuki do tyłu. Gdyby pad był szerszy, a symetryczne gałki wyżej u góry to wówczas było by to o wiele lepsze rozwiązanie IMO.
 7. Wiem do czego pijesz Wszystko jest jednakowoż możliwe.
 8. Wszystko ładnie/pięknie co piszesz. Oby na to wszystko jakiś garniak z Sony nie wyszedł w swoim czasie do pismaków i na zarzut z ich strony że drogo z uśmiechem na ustach odpowiedział: "Dla tych graczy, którzy uważają cenę PS5 za zbyt wygórowaną to mamy przecież doskonałą alternatywę w postaci PS4 Pro!"
 9. Mi chodzi o to, że jak już mam wyskakiwać z 3 tysi i więcej to niech ta konsola przynajmniej wygląda. Za prosiaka o ile pamiętam dałem 1800 zydli i za taką kwotę wygląd mnie wali.
 10. Jeśli chodzi o moje osobiste przewidywania odnośnie PS5 to obawiam się, wręcz jestem tego diablo pewien, że cena na dzień dobry nextgena Sony nie będzie niższa niż 3 tys. zł. Producent wychodzi z podwójnego założenia. Po pierwsze napaleńców i sympatyków konsol Sony jest na tyle dużo, że konsumenci łykną wyższą cenę bez popity, może tylko lekko kręcąc głową z niezadowolenia. Po drugie, wszak multum luda jest teraz w stanie bez szemrania wyskakiwać na dzień dobry z bez mała pięciu tysi, a nawet więcej, aby nabyć najnowszego Ajfona lub innego Szajsunga, to co...konsoli nie kupią? Ja bym sobie tego bardzo życzył, że jeśli już musiałbym wysupłać aż tyle biletów NBP to nowa konsola powinna być...: 1. ...ładna Podstawowa PS4, a zwłaszcza Prosiak to nie oszukujmy się, brzydactwa straszliwe, natomiast kapitalnie, wręcz fenomenalnie wyglądała pierwsza iteracja PS3 i bardzo byłbym rad, gdyby PS5 ją choć trochę przypominała. 2. ...cicha Znów kłania się pierwsze PS3, natomiast PS4...spuśćmy na to zasłonę nomen omen...milczenia 3. ...wyposażona w lepszy, ergonomiczniejszy pad. Zdaję sobie sprawę, że Sony z symetrycznych gałek nigdy nie zrezygnuje, wszak jest to ponoć ich konsolowe DNA, ale na miły bóg! Mam prawo i obowiązek oczekiwać dłuższego okresu działania pada na jednym ładowaniu. Co do gier to ja póki co chciałbym na start reanimacji serii Killzone z rozbudowanym, skillowymagalnym trybem Multi. Nie ma to jak dobra, rozpoznawalna strzelanka na dzień dobry.
 11. Czezare

  The Surge

  Znaczące ułatwienie w stosunku do jedynki. Długo zajęło mi wyzbycie się nawyków "Tarczownika z Soulsów". Tu cały niemal czas trzeba być agresywny. Jedyne co podlega nieustannej kontroli to pasek staminy.
 12. Czezare

  Outer Worlds

  Obsidian?Wiadomo... 1. Gamepleyowo-graficzno-animacyjne drewienne drewno drewnowate + hektolitry bugów wszelakich. 2. Dużo lepsza warstwa narracyjno-erpegowa. W sumie? Kiedyś gdzieś tam się sprawdzi w ramach gej passa...
 13. Czezare

  Halo Infinite

  Kampania singlowa w Halo Infinite interesuje mnie jak wybory lokalne w Tanzanii.
 14. Czezare

  The Surge

  Gdzie konkretnie dorwać korpus Rysia? Łapska i kulasy mam, a tego nie Kto w Jericho to z siebie wytrząsa?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.