Jump to content

Co z fanami psx?


upek10

Recommended Posts

Cześć. Nie rozumiem dlaczego niektórzy z was nie potrafią ( lub wstydzą się) przyznać, że interesują was gry z lat 1996 - 2001. Nikt was nie wyśmieje. Niestety powieksza się ilość osób którzy wynoszą do piwnicy gry psx tylko z tego powodu, że inni grają na Ps3 lub PsP. Każdy człowiek ma inne zainteresowania i powinno to się uszanować. Więc zachęcam do swobodnego grania na naszych wspaniałych ,,szarakach'' i pisaniu tematów dotyczących psx na tym forum. Kto się pod tym podpisuje?:huh:

Link to comment
  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja tam się niczego nie wstydzę, nawet nigdy tak nie myślałem, na mojej wystawowej półeczce gry na SNES'a, GameBoy'a, PSX'a czy innych "old genów" są na pierwszym miejscu, wyróżniają się i nigdy w życiu nie zmieniłbym układu mojej kolekcji. W sumie to mnie zaskoczyłeś tematem ponieważ nigdy się nie spotkałem z osobą która wstydziłaby się swojej "wirtualnej przeszłości".

Link to comment

Chodziło mi o to, że niektórzy z ludzi są wyśmiewani dlatego, ponieważ interesują ich gry na psx. A ja zwracam się do nich aby przez taką głupotę nie rezygnowali ze swoich zainteresowań i pogłębiali swą wiedzę o konsoli z poprzedniej generacji.:/

Link to comment

Ty za to nieźle tą wiedzę pogłębiłeś, skoro w twoim top 10 na PSX nie ma ani jednej hitowej gry, ale jest za to Tony Hawk 4 (niedorobiony port z PS2, ta seria na PSX-e skończyła się na dwójce, na PS2 zdechła nieco później), Demolition Racer (???), jakiś Wrestling. Najlepszy Spyro z tego zestawienia, mimo że kontynuacja i to dość odtwórcza. Słyszałeś w ogóle o takich grach jak MGS, Final Fantasy 7,8,9, Wipeout, Gran Turismo, Tekken 3, Soul Blade, Toca, Tomb Raider, ISS Pro.......

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.