Jump to content

SCV - badanie zainteresowania Polaków


Di

Recommended Posts

Do premiery SoulCalibura V prawdopodobnie został jeszcze co najmniej rok, jednak już teraz chciałbym zacząć budować podwaliny przyszłej sceny. Temat może wydawać się robiony na wyrost, ale tak nie jest. Potrzebuję informacji na temat Waszego zainteresowania SoulCaliburem IV od teraz aż do premiery SCV (czy gracie? czy wystartowalibyście w turnieju SCIV, gdyby takowy odbył się pod koniec roku w Warszawie?) oraz SoulCaliburem V (czy czekacie na tę część? jakie macie oczekiwania?).

 

Proszę o to, żebyście temat potraktowali poważnie. Im więcej wyniesiemy z dyskusji, tym większa jest szansa na to, żeby ludzie grali w Polsce nie tylko w Tekkena i od czasu do czasu w inny tytuł, ale żeby "Mieczyki" powróciły do pełni formy.

Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SC jest jedną z dwóch mordoklepek (obok DoA), którą jestem w stanie przełknąc. Niestety, w mojej małej miescinie nie ma ludzi ogranych w SC, więc o godnego rywala bardzo cięzko. W SC 4 gram od dnia premiery. Na turniej bym się pisał (liczyłem na turniej SC4 podczas EP6). Ostatnio często pojawiam się na tego typu eventach, oczywiście jeżeli tematyka trafia w mój gust.

Czy czekam na SC5? Głupie pytanie. Pewnie, że czekam, jednak swoich oczekiwań nie jestem w stanie jeszcze sprecywowac.

Link to comment

Ja stracilem zainteresowanie wraz z coraz gorszymi wydaniami Calibura, SC III i VC oraz SC ( za(pipi)ali polowe ciosow ) IV do tego dochodzil absurdalnie zepsuty tryb online na SCV mozna powiedziec ze czekam ale nie kupie go z dniem premiery tylko dopiero po jakims pol roku gdy wyjdzie szydlo z worka dowiem sie czy gra jest zepsuta tak jak poprzednie czesci i czy da sie w to grac turniejowo ( gier do grilla mam od za(pipi)ania )

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.