Jump to content

Ugly Americans


Guest

Recommended Posts

oglądam od kiedy się zaczęło. wg. mnie jeśli chodzi o niepoprawność polityczną to momentami sp przewyższa i ma potencjał na godnego następcę. choć zdaję sobie sprawę, że raczej nie zdobędzie podobnie wielkiej rzeszy fanów. tutaj tematyka jest trochę inna, mniej politycznego komentarza, socjologicznych obserwacji i walenia niesmacznymi żartami prosto w twarz, a bardziej zabawa horrorową konwencją, doprowadzona do granic obscena i brutalność + masa czarnego humoru na wysokim poziomie. do tego znakomity voice-acting, postacie (chociażby jedna z głównych - randal, współlokator protagonisty, zombie mający chrapkę na jego mózg) i mamy jedną z najciekawszych obecnie emitowanych kreskówek dla dorosłych. polecam sprawdzić chociażby pilota, czy odcinek o kulcie zombie. jedynym problemem może być dla kogoś to, że o ile ostatnio sprawdzałem to nie powstały chyba polskie napisy. na zachęte jeden z teaserowych zdjęć z premiery drugiego sezonu którymi twórcy karmią nas już od jakiegoś czasu na fejsbuku:

 

254457_10150215150659116_173036869115_7154114_4099294_n.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...
Guest _Milan_

ten serial musi trwać, i ma mieć 20 sezonów, dawno nie ogladałem SP i FG, ale watpie by mialy do tego start, lece z tesknoty drugi raz całość, a 3 raz z polskimi napisami.

Link to comment
Guest _Milan_

Niesamowite, odcinek jest przezayebisty, chyba najlepszy dotąd, wszystkim opowiadam o tym serialu, dla mnie na dzien dzissiejszy najlepszy serial ever.

Link to comment
  • 2 weeks later...

odczuwałem pewien niedosyt po premierze odcinka "ride me to hell", ale od tego czasu to już tendencja zwyżkowa. nie sposób się zdecydować który najlepszy, a już w ostatnim tygodniu to przeszli samych siebie. co grimes odpier.dalał w tym odcinku czy cała postać teda - masa!

Link to comment
  • 4 weeks later...

no i po finale :(. będzie mi brakować tego serialu bo sezon był na astronomicznym poziomie beki, jeden odcinek lepszy od drugiego, a na koniec epicka bitwa anubis kontra matka grimes'a. albo ten odcinek z randallem rośliną, no nie mogę xD. polecam wszystkim gorąco.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.