Jump to content

Wybuchające Beczki


Recommended Posts

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Ofsajd

Na razie przeczytałem pierwszą część dotyczącą treści w grach i powiem szczerze że Krzysiek troche mnie uświadomił jako gracza, nie zwracałem uwagi na niektóre mechanizmy opowiadania fabuły, tworzenia klimatu gry. Myślę że książka jak najbardziej warta uwagi. Wieczorem ją dokończę i napiszę coś więcej.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Eh co za czasy , wszyscy książki piszą. Dzisiaj skończyłem ten bestseller i mogę ze spokojnym sumieniem stwierdzić że to cudowne dzieło może spokojnie stanąć na półce obok dzieł Krzyśka Ibisza , Cichopkowej i Kingi Rusin :( , a mogłem kupić za ten hajs fajki . No cóż mądry Polak po szkodzie :(

Link to comment
  • 5 months later...

A mi sie nie podobało, nie dałem rady skończyć, nie znalazłem tam nic odkrywczego ani błyskotliwego, cała książka to raczej spis treści jakiegoś większego opracowania: wszystko po łebkach, każdy temat liźnięty strasznie powierzchownie, spostrzeżenia strasznie płytkie, do tego za dużo w niej slangowego języka i ogólnej nieporadności literackiej przez co bardzo kiepsko się to czyta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.