Skocz do zawartości

Halo: Reach 1.1 TS NO BLOOM 4v4 (konwent m&a Baka2k11)


waveform

extermination 4v4  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jaki tytuł z serii Halo chcecie turniej?



Rekomendowane odpowiedzi

Ready to go

Trochę mnie tu nie było, witam ponownie ;)

 

Co do turnieju, to po pierwsze, mnie bardziej interesuje h3 niż reach, chciałbym sobie popykać na poziomie w coś co mnie nie wkur$#a :P

 

A to prowadzi do drugiej kwestii: jeśli turniej to bez ograniczeń w stylu "PDT nie może grać", chyba, że robimy lan party. Postawię sprawę tak: przyjechałbym chętnie z Juanem, Lexem i kimś czwartym, ale (nie chcę żeby to brzydko zabrzmiało) pod warunkiem, że PDT może grać normalnie :)

Ready to go :i_am_so_happy:

Odnośnik do komentarza

http://forums.majorl...-headlong-pics/

 

"Proof we might be able to experience no bloom as soon as Sept 21st.

We still have some tuning and testing to do before the beta hopper is rolled out, but in the interim, our not-yet-uploaded custom game file should give you a hint of how some of those beta features will feel. Shortly after the Title Update releases on September 21st, you will be able to download, share and play this gametype in custom games, taking advantage of the variety of options offered in the Title Update."

 

Czyli moglibysmy juz we Wroclawiu grac bez blooma gdyby ktos zgral tryby/ustawienia na karte pamieci. Pierwszy turniej bez blooma na swiecie? Zapewne lol.

Odnośnik do komentarza

niby TU wychodzi 21 września, ale nie wydaje mi się żeby dało się tam ustawiać już bloom'a itp... obym się mylił jednak... chociaż ja wam powiem że BR FOREVER!

 

i spier... z DMRką :)

A ja wam powiem, ze BR to NAJGORSZA i najbardziej RANDOMOWA bron (nawet na LAN'ie) startowa w historii Halo, ale to nic nie znaczy, to o niczym nie swiadczy.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

zostało już tylko tydzień do Extermination! Liczę na Waszą obecność, zabierajcie konsole, pady (będą za to zniżki do wstępu!), dobry humor i nastawienie na rywalizację, przyjazne bluzgi w stylu "Double suki!" (hi Master Rafał PL!), pilnujcie Juana bo lubi czekać po kątach na rury i w ogóle w tym roku to nie ostatni taki event!

 

 

BOW CHICKA BOW WOW~!

 

 

ps. w poniedziałek w temacie poświęconym Extermowi wrzucę info nt. dojazdu, mapkę gdzie co i jak (monopole w pobliżu) itp.

 

ps2. wskrześmy scenę Halo w Polsce!

Edytowane przez Raptor
Nie zakladaj specialnie nowych tematow, na ten sam temat.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...