Skocz do zawartości

Halo: Reach 1.1 TS NO BLOOM 4v4 (konwent m&a Baka2k11)


waveform

extermination 4v4  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jaki tytuł z serii Halo chcecie turniej?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

widzę Wave, że porady z innego tematu przydały się... :)

Co do miejscówki i możliwości z tym związanych (sleep roomy- czyli darmowe spanie + znakomite miejsce by dobić się wódą, czysty oldskul, (pipi)!), to należą się słowa uznania. Duży plus za to.

Naprawdę jest fundament, teraz tylko kwestia by w 2-3 tygodnie konkretnie coś ustalić i zadziałać.

 

Ja niestety nie pojawię się... do 23ciego wprawdzie wracam, ale 24tego rano dopiero będę w domu, więc zanim odeśpię, ogarnę się to będzie po zabawie prawie...

 

Gdybym był na Twoim miejscu Wave zrobiłbym turniej w Halo: Reach, mając minimum 1 pełny setup (8x konsol + monit), z prostego powodu, jest to aktualna pozycja, w to się gra dziś online. I tak, wiem, że to szit nieprzeciętny... Prawdziwe Halo zdechło i trzeba być ślepym by przy porównaniu HALO:CE i halo: reach twierdzić, że seria nie zeszła na psy. Ale w to się teraz gra i tyle w temacie...

Sobota turniej w Halo: Reach z finałami + setup do Halo1 (4x TV + HALO NTSC on Xbox + parę padów)

Niedziela LAN w HALO3 i setup do Halo1 (jak powyżej)

 

Dlaczego tak?

W Halo: CE jest sens robić LAN bo:

- jest to najlepsza część serii o najwyższej grywalności...

- masz gwarantowane kilkanaście osób ekstra TYLKO dla samego LANU w HALO: CE

- przyjadą sprawdzeni ludzie z oldskulowych czasów którzy nie zamulą, dobry after gwarantowany;]

 

W HALO:CE nie ma sensu robić turnieju bo:

- nikt w to już nie gra turniejów...

- w Polsce można powiedzieć śmiało, że gra na bieżąco na przyzwoitym poziomie max 15 osób (Lany w Kietrzu, BDG i dokoptowany tu albo tam Sciasta xD)

- bo Ci grający na bieżąco nie będą mieć jednostronnych pojedynków, oni będą wręcz annihilować nowych, ba nawet tych którzy x czasu nie grają, a to nie ma sensu

- przyjechałbyś na turniej w grę w którą nigdy nie grałeś/widziałeś na kompie jako zj.ebaną konwersję?

 

W Halo2 nie ma sensu robić LANA bo:

- w Halo 2 gra garstka online warriorów, którzy i tak nie przyjadą na turniej

- bo dla wielu graczy Halo2 jest lepsze tylko od Halo Reach i woleliby H3/CE

 

W Halo2 nie ma sensu robić turnieju bo:

- bo warriory, bo nikt nie gra, blablabla...

 

W Halo3 jest sens robić LANA bo:

- dużo osób lubi Halo3

- ludzie grają jeszcze w Halo3, z czego jest grupka, która z online warriorami nie ma nic wspólnego, więc masz ekstra osoby do frekwencji

- w sumie ostatnie zorganizowane środowisko scenowe (chodzi o ludzi którzy przyjadą) było skupione wokół Halo3.

 

W Halo3 nie ma sensu robić turnieju bo:

- będzie mało uczestników "turniejowych". W Reach pewnie też, ale pomyśl o możliwości newsa na portalach... uwaga uwaga turniej w Halo3? niestety tekkenowcy też porzucili "3jkę" i poszli z duchem czasu, takie życie, nie mówię, że tak lepiej...

 

W Halo Reach nie ma sensu robić Lana bo:

- do Reacha ludzie przyjadą na turniej, a bez Halo3 odpłynie ci kilka-kilkanaście osób, najlepiej jakby osoby od razu na forum ugadały się na jakieś "grupki" jeśli chodzi o to kto jaką część gra...

- bo ludzie zaraz po turnieju będą woleli grać w Halo3

 

W Halo Reach jest sens robić turniej bo:

- mimo miliarda wad jakie widzę i nienawidzę w tej pozycji, jest to obecnie najnowsza część, turniejowa, aktualna, o "kasę" najwięcej ludzi zdecyduje się wg teorii właśnie w to.

- newsy na portalach pomoc od supervisorów Bartha bardziej możliwa

- szansa na to, że ktoś niezwiązany z tym forum, może się dowie, zachęci, przyjedzie i zostanie w tym "środowisku" na dłużej.

 

 

W każdym razie Wrocek to idealne miejsce na taki event... w miarę łatwy i niedaleki dojazd z (prawie) całej Polski...

 

Ps. co do samego podziału PDT, to jest to jedno ze śmieszniejszych pomysłów jaki słyszałem. Nie ma takiego czegoś - wyrzucisz Barcę z Ligi Mistrzów bo inny klub się pogniewa, że Messi, Xavi i Iniesta grają w jednej drużynie ;)? Grają najlepiej to mają wygrać - TO JEST WTEDY turniej, do grania mixów masz własnie Lana

Edytowane przez Zimol
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

(pipi) Zimol, masz być, bo jak nie to sam po Ciebie przyjadę xD

 

co do uwag, to zastosuję się mniej lub bardziej i sprawię aby był fun.

 

ps. sorry zimol, ale w Reach'a nie będziemy grać turnieju. Ta gra za każdym razem jak ją odpalę na konsoli utwierdza mnie w przekonaniu że Bungie zrobiło ją na od(pipi).

Edytowane przez waveform
Odnośnik do komentarza

Dobrym wyjściem w takim razie jest zrobienie konwentu stricte lanowego z nastawieniem na Halo: CE + H:Reach/H3, na miejscu ludzie się co do drugiej pozycji zadeklarują.

Tylko, że parę osób bez turnieju Ci odpłynie...

 

Nie wiem, może się zwolnię z roboty w czwartek i piątek, dzięki czemu przyjadę wcześniej i od razu do Wrocka się kopsnę z ekipą kietrzańską?;D

Odnośnik do komentarza

swego czasu graliśmy po premierze w Halo Reach Wave, nawet o robocie jaką masz itp sprawach, grałem pod nickiem Zim0l, ale Xboxa sprzedałem, konto sobie egzystuje, ale używa je kto inny - kotrahent z Alledrogo;]

 

póki co jestem szczęśliwym posiadaczem Xboxa1 + Halo NTSC + komplet padów, co z drugim zestawem u Uznego wystarczy do rozgrywania LANów w Halo1, a to mi co do Halo wystarcza w zupełności, ale napić się we Wrocku mogę...

 

edit. no w sumie pomysł Fila, że Halo3 i Reach po jednym dniu jest całkiem rześki, Halo3 dla ludzi, Halo Reach bo być powinno;)

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Zrobcie w jedyne sluszne HALO CE to bedzie duzo ludzi z bdg i kjecza (paweu <3) bo to najsuperowsze halo na swiecie a inne nie sa fajne w ogole.

Zabronienie grania jakiemuś timowi to troche bs niespotykany w znanym mi wszechswiecie, ja tam lubie ogladac jak graja najlepsi, przy czym jak ktos ich rozpyka to jest sensacja i super satysfakcja:) Jak myslisz ze z nimi nie wygrasz to trenuj wiecej:) ez:) Tym bardziej jak oni w halo 3 nie grali jakis milion lat. W halo 1 kjeczanie i pdt dominowali jeszcze bardziej i jakos ich nie banowano:) A nie mialem nigdy wiekszej satysfakcji niz po megaklołs grach 2v2 z kjeczanami wlasnie, pomimo porazki (hi Molo:*), przy czym byli oni wtedy jednym z faworytow:)

 

Pozdro n pocwicz:)

Edytowane przez Yoyo800
Odnośnik do komentarza

Wave - z Kietrza masz 2 Xboxy z Halo NTSC, nie wiem jak się jeszcze zabierzemy bo najlepiej byłoby to ugadać z ekipą, a z racji tego, że jestem na tulipanach to nie jest to łatwe... ale masz zadanie bojowe... 4 x TV CRT minimum 21 cale zdobyć, musi być wejście chinch i Euro w każdym obowiązkowo...jak załatwisz 2 chociaż to już można śmigać na naszych konsolach, ale Flaha i BDG chyba też coś mogą przywieźć hmm? i nie mów, że się nie da, bo w malutkim kietrzu, udało nam się 4 pudła zdobyć, więc taki Wrocek to lajtowo coś ma;] a co do Halo:R i Halo3 to mi wsio ryba, i tak nie będę grał;] Halo1 for eva!<3

Odnośnik do komentarza

jeśli będzie potrzeba to tak. ja od siebie też dwa pierwsze xklocki wezmę (Crystal biches)

 

Ja też wezmę kloca. Dziś pierwszy raz od lat, włączyliśmy z Qbą splitscreen. Jednak, co nieco się pamięta. podrzucanie snajpy z rogów mapy na HH, CAMMO na DAMMY, też z różnych miejsc w łapska wpadało, OS na Derelikcie. Doublmele. itp. Tylko trójki trochę rzadziej wchodziły. Na szczęscie mam miesiąc na rozegranie. Jakies ustawki na XBC? Bo chętnie ponagrywam jakiś materiał. No i ofkoz zmontuję montage z lana! Ktoś mnie przygarnie do teamu 4vs4? :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...