Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie będą banowac tylko skrajnych boosterów co do ktorych jest pewnosci, typu 50-200k za jeden mecz przy 5 killach itp

możliwe też ze maja statsy że np jakis typek zbierał np 2000-8000 za jeden mecz, a tu nagle pewnego dnia zaczał dostawac 300.000 , albo bardziej ogolnie ze danego dnia robil 1-2 levele a potem nagle 10 jednego dnia w ciagu 3 godizn

 

 

ciekawe ilu ludzi na forum zaraz zacznie bluzgac ze to glupia gra i idzie grac w mw3 (czytaj: skasowalo mi statsy nie bawie sie wiecej)

 

xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Kwestia czy wyłapią boostujacych czy polecą po łebkach.Chociaż moim zdaniem to nie jest oszustwo takiej rangi by statsy zerować,gra na to zezwala to kogo to jest wina?Dice czy graczy,którzy znaleźli taką możliwość?

ja (pipi)e

its moralność składkowa all over again

 

 

gra na to pozwala? praktycznie kazda gra pozwala na jakies przekrety tego typu, bo jak w grze trzeba walczyc miedzy soba to zawsze sie znajdzie grupa frajerów ktorzy na ustawce beda takie rzeczy robić , ciekawe jak bys chcial to wyeliminować? to tylko i wyłącznie wina graczy! wiec dice eliminuje to tak jak sie da - banując

gra na to pozwala ale nie na tym polega gra, polega na walce ze sobą a nie ustawkach , jak ktoś nie umie grać tylko robi takie akcje to spokojnie zasluguje na bana i kasacje statsów, drugi raz moze bedzie nabijal legalnie albo niech (pipi)

Edytowane przez Yano
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tylko mnie ciekawi w jaki system mają do rozpoznawania takich ludzi. Być może mają obliczenia w jakim czasie dany zawodnik może nabić punktów i uzyskać daną rangę w określonym czasie. Bo to już przesada gdy widzę ludzi z orłem z numerem 3.

Prosto jak gosc tak jak merson ma 980spm to wiadomo ze cos nie tak. 500-650 jest realne. powyzej watpliwe,a merson wiadomo ze boostowa sam sie nawet przyznal.gosc z nr 1 na ps3 5000spm nie mozliwe. Ci co tak nabijaja pkt widac ze musza sobie po prostu e fiuta powiekszyc.

 

Tak sobie przejrzalem tych co kojarze z forum i w top 200 mamy 2 co sobie tak pkt nabijali:

 

Merson

xMAFIA_PLxMICHAL

 

Ciekawe czy wyzeruja im konta.

 

Kwestia czy wyłapią boostujacych czy polecą po łebkach.Chociaż moim zdaniem to nie jest oszustwo takiej rangi by statsy zerować,gra na to zezwala to kogo to jest wina?Dice czy graczy,którzy znaleźli taką możliwość?

w sklepach np. bulki/owoce sa na wierzchu i ktos je zje.To nie jego wina przeciez sklep na to pozwala zostawiajac je na wierzchu.

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tylko mnie ciekawi w jaki system mają do rozpoznawania takich ludzi. Być może mają obliczenia w jakim czasie dany zawodnik może nabić punktów i uzyskać daną rangę w określonym czasie. Bo to już przesada gdy widzę ludzi z orłem z numerem 3.

 

To popatrz na moją 4 pod orłem :)  Myślisz, że tylko bostem można to zrobić ? Mylisz się, zresztą mam dwóch znajomych z 6 - wszystko nabite legalnie. Jakoś nie wierzę , aby wyeliminowali bosterów. Takich pazernych , którzy po 2 dniach grania mają po 4 bańki to owszem. Reszta będzie sobie powolutku nabijała expa :( Olać nobów.

Edytowane przez Lewis
Odnośnik do komentarza

Kwestia czy wyłapią boostujacych czy polecą po łebkach.Chociaż moim zdaniem to nie jest oszustwo takiej rangi by statsy zerować,gra na to zezwala to kogo to jest wina?Dice czy graczy,którzy znaleźli taką możliwość?

ja (pipi)e

its moralność składkowa all over again

 

 

gra na to pozwala? praktycznie kazda gra pozwala na jakies przekrety tego typu, bo jak w grze trzeba walczyc miedzy soba to zawsze sie znajdzie grupa frajerów ktorzy na ustawce beda takie rzeczy robić , ciekawe jak bys chcial to wyeliminować? to tylko i wyłącznie wina graczy! wiec dice eliminuje to tak jak sie da - banując

gra na to pozwala ale nie na tym polega gra, polega na walce ze sobą a nie ustawkach , jak ktoś nie umie grać tylko robi takie akcje to spokojnie zasluguje na bana i kasacje statsów, drugi raz moze bedzie nabijal legalnie albo niech (pipi)

Ale ty masz chore postrzeganie świata,jak jakiś 16 latek z bogatego domu.Kiedyś kolo jeszcze w Resistance 1 po mnie jechał bo wygrałem mecz używając granatnika,gdy wszyscy strzelali,dla niego to też było oszustwo.Odwal się od moralności składkowej,bo nawet argumentów tam nie miałeś,tak samo jak słyszałeś na forum ze kampię,do dziś żadnego linka nie dałeś.Oni nabijają sobie,czytaj SOBIE punkty,nie przeszkadzają tobie w niczym,boli ciebie znowu że ktoś ma wyższe ratio niż ty?Chłopie masz kompleksy i to nie liche.

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

.Oni nabijają sobie,czytaj SOBIE punkty,nie przeszkadzają tobie w niczym,boli ciebie znowu że ktoś ma wyższe ratio niż ty?Chłopie masz kompleksy i to nie liche.

nie spodziewałem sie że jestes aż tak głupi żeby bronic boosterów, moze sam boostowales?

 

ja mam miec kompleksy z powodu leszczy ktorzy nie potrafią legalnie grac i muszą oszukiwac? myslisz że jakis numerek ratio jest dla mnie wazniejszy? nie mierz wszystkich ludzi swoją miarą bo ro naprawde żałosne

co najwyzej moge zazdroscic lewisowi ktory legalnie ma swietne postepy, musial bym byc naprawde po(pipi)any żeby czegokolwiek zazdroscic boosterom ktorzy są za słabi żeby normalnie cokolwiek uzyskać

 

 

czytaj SOBIE

debilny argument, może i nabijają sobie ale w ten sposob nielegalnie zdobywają lepszy sprzęt i potem mają przewage nad wszystkimi legalnymi graczami, wiec to nie ejst tak że oni to robia w domowym zaciszu tylko dla siebie, to potem sie przekłada na legalnych ludzi

nie wiem jak mozesz tego nie widziec

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie sprawa jest prosta, ludziska grające w gry online rywalizują ze sobą. Dla jednego będzie to K/D ratio, dla innego miejsce w rankingu, niektórzy lubią wygrywać, a jeszcze inny np zbiera baretki czy blachy . Zasady są proste, narzucone przez grę, czyli pniesz się w rankingu, odblokowujesz coraz więcej gadżetów które czynią grę łatwiejszą&skuteczniejszą. Proste. Lecz wszelkiej maści wykorzystywanie błędów gry, czy sztuczne nabijanie expa przez bostowanie, które powoduje ominięcie tego etapu, jest najzwyczajniej w świecie oszustwem. Bez względu na cel takiego postępowania. Osobiście mam w (pipi)e bosterów, dla mnie są tylko łatwym fragiem, statystyki również mnie nie interesują, ale rozumiem oburzenie graczy i podpisuje się pod nim. Tak na marginesie, na ps3site forum "przyłapano" kilku gości na bostowaniu. I tu widać kto ma jaja,  akumatomPL http://www.ps3site.pl/forum/topic/65705-battlefield-3-n00b-team-pluton/page__st__40 swoim postem pokazał że ma. Innym brakujetej odwagi cywilnej, baa , uważają że wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza

sory ale z (pipi)kami ktore nie potrafia same nic uzyskac nie gadam

pozatym zobacz sobie edita w poprzednim poscie

 

Ty jesteś jeszcze gorszy,ze 3 strony wstecz zarzucałeś mi kamperstwo i podkładałeś argumenty z pupy,chcę skoro mnie obrażałeś aby taki wielki gracz jak ty pokazał mi te dowody teraz,bo skoro czytałeś to na forum to pewnie możesz podać linki.Ludzie nie rozumieją jego kompleksu,jest słaby,to najpierw do mnie,że kampię na tyłach a potem do boosterów bo mają lepszą broń,mi styka 1911 z tłumikiem na nooba z abakanem,liczy się doświadczenie w tej grze a nie broń.Broń w tej grze są jak odzywki dla sportowców,to pożyteczny dodatek,ale liczy się gen.

 

Dla mnie osobiście nie jest problemem, że ktoś boostuje, bo w niczym mi to nie przeszkadza ale nie będę ich bronił. W końcu osoby te oszukując i naruszając pewne zasady muszą liczyć się z konsekwencjami.

 

Mam takie samo zdanie,tylko wkurza mnie obłuda yano,który znalazł sobie nowego wroga.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

ktoś kupuje grę i ma prawo w nią się bawić jak chce (dopóki nie szkodzi innym). gorzej jak taki pajac boostouje by potem chwalić się jaki jest mega kozakiem. wszystko i tak wychodzi w praniu, pomijając już fakt upodlenia takiego typa. dodatkowo są ludzie którzy w nosie mają jakieś online a brakuje im przykładowo trofek i, pomagając sobie, przyśpieszając proces (sam boostowałem kille w Resistance 2 - na online miałem wywalone ale platynkę się chciało :P ). są też przypadki, że online i społeczność jest praktycznie martwa (FEAR , FAR CRY 2) a ludziska chcą trofek za online - wtedy tylko ustawka i boost. Podsumowując - nie można całkowicie potępiać boostowania ale akcje typu podkręcanie ratio są po prostu słabe.

Edytowane przez Kalinho_PL
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...