Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie mam skill 420 i nie widzę różnicy w doborze graczy z szybkiej gry... zawsze trafiam na patałachów w trybie szturm i mnie to denerwuje gdyż podbój mi się trochę przejadł...

 

 

@walek - w statystykach jest % ucieczek

 

Tylko dApo po 1 rundzie z Tobą jak mielismy 2 pierwsze miejsca skill na battlelogu spadl mi z 320 na 260 :D

 

acha i jak wyjdziecie z gry w czasie tych 30 sekund ladowania to nie doda do ucieczek

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Abakan i KH2002 wymiatają,oba mocne i są dobre na bardzo duże odległości,zaraz za nimi AK74 i AEK,z broni inżyniera praktycznie tylko dla mnie M4A1,szkoda że w RPK nie dali takiego magazynku jak w Vietnamie,M27 IAR super ale magazynek za mały.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

A ja ostatnio miałem szalony pomysł sprzedania BF3 i kupienia MW3 ale. Oglądałem filmiki z multi z MW3 i lekko mnie rozbawiały i stwierdziłem że to nie dla mnie ;). I nawet nie chodzi o to że nie ma tam pojazdów które tak uwielbiam :) ale to całkiem inna rozrywka online, która mi nie podchodzi.

Dziś odblokowałem trzecie stanowisko do czołgu już niem mogę się doczekać jak sprawdza się trzy osobowa kumata ekipa w takim czołgu ;)

Odnośnik do komentarza

Dziś odblokowałem trzecie stanowisko do czołgu już niem mogę się doczekać jak sprawdza się trzy osobowa kumata ekipa w takim czołgu ;)

 

Tylko znajdz kumatych. Jesli juz jest ktos kumaty i wie co ma namierzac na 3 stanowisku to ty musisz miec P-Z. Przestalem z nim jezdzic i teraz mam ciezki karabin. Bardziej pozyteczny (nawalasz z niego namierzajac coraz dokladniej goscia i w koncu przelaczasz na dzialo robiace koncowe bum) bo samemu z P-Ztem jest malo praktyczne. Musisz sie odkryc a wtedy skuteczniejsza jest glowna bron.

Odnośnik do komentarza

ja probowalem wejsc okolo 24 i też nie moglem ani quick match ani wyszukiwarka serwerów, probowalem z 10 razy (resetowalem konsole 2 razy, kiedyś mi to pomoglo) , aż w koncu już mialem rezygnować ale jeszcze sprobowalem sie dołaczyc do grającego kozbinio i udalo sie :D co prawda mialem dosyc upierdliwe lagi na poczatku ale potem dalo sie pograc kilka meczy

Odnośnik do komentarza

Dziś odblokowałem trzecie stanowisko do czołgu już niem mogę się doczekać jak sprawdza się trzy osobowa kumata ekipa w takim czołgu ;)

 

Tylko znajdz kumatych. Jesli juz jest ktos kumaty i wie co ma namierzac na 3 stanowisku to ty musisz miec P-Z. Przestalem z nim jezdzic i teraz mam ciezki karabin. Bardziej pozyteczny (nawalasz z niego namierzajac coraz dokladniej goscia i w koncu przelaczasz na dzialo robiace koncowe bum) bo samemu z P-Ztem jest malo praktyczne. Musisz sie odkryc a wtedy skuteczniejsza jest glowna bron.

Dla mnie super dodatek,walę z działka,przełączam się na rakietę i znowu działo,chociaż te rakiety lepiej się sprawdzają przy BMP,w ten sposób zniszczyłem 3 czołgi.

Odnośnik do komentarza

Z rakiety walę z większej odległości,gdy strzał nie gwarantuje precyzji,zresztą przeładowanie też trochę trwa,rakieta namierza się trochę dłużej ale za to mocniejsza jest od pocisku.Przegięli z tym pancerzem,3 C4 tylko powodują dymienie czołgu,żeby chociaż unieruchamiało.

 

Trochę biegam z C4 i trzy sztuki kładą każdy pojazd.

 

Pytanie: wczoraj odblokowałem MAVa i pograłem raptem chwilę. Czy spotowanie wygląda tak samo jak w innych przypadkach, czyli naparzanie selectem, czy też MAV spotuje je sam? Jeśli sam to z jaką częstotliwością? Gdy nie naciskałem selecta to nie oznaczał nieprzyjaciół. Rozjaśnijcie mi zasadę działania tego cudeńka.

Odnośnik do komentarza

ja probowalem wejsc okolo 24 i też nie moglem ani quick match ani wyszukiwarka serwerów, probowalem z 10 razy (resetowalem konsole 2 razy, kiedyś mi to pomoglo) , aż w koncu już mialem rezygnować ale jeszcze sprobowalem sie dołaczyc do grającego kozbinio i udalo sie :D co prawda mialem dosyc upierdliwe lagi na poczatku ale potem dalo sie pograc kilka meczy

Ja dołączyłem do Was bez problemu za pierwszym razem.

Tak na marginesie dzięki, że mnie parę razy postawiłeś na nogi ;)

Dobre mecze rozegraliśmy.

 

Pytanie do kozbinio: czy jak siedziałeś ze mną w czołgu a ja miałem odpaloną termowizję to Ty też w tym trybie z działka walisz?

Odnośnik do komentarza

ja nim troche latałem (mam juz za to medal) , i mozna powiedziec że mav stara sie zaznaczać cele sam, jesli jest dobrze wycelowany i nie jest za daleko, wtedy pewną część zaznaczy sam, ale jak jest troche dalej albo ogolnie na ekranie jest 10 wrogów to oprocz tego ze on zaznaczył 4-5 mozna samemu selectem zaznaczyć reszte, czesto zaznacza 2-3 na raz za jednym nacisnięciem selecta jesli sa blisko siebie. jesli jest daleko od wrogow i widzi ich jako 2 pixele to mozna przyblizyc kamere L1 i naciskac selec zeby ich zaznaczyc

 

tak czy siak - naciskanie selecta sie przydaje, ale niektorych potrafi zaznaczyc sam

 

 

a pod R1 ma rozwalaczke sprzętów, mozna ną zabijać eod boty, radyjka i inne gadżety (inne mavy pewnie też, ale jak latają to jest trudno). podobno R1 potrafi też zapobiegać trafieniu (namierzaniu) przez rakiety ze stingera , ale nie udalo mi sie rpzetestować czy to prawda (kilka razy mi zabili mava stingerem, ale wtedy jeszcze nie wiedzialem że R1 może pomoc i nie testowalem tego)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z rakiety walę z większej odległości,gdy strzał nie gwarantuje precyzji,zresztą przeładowanie też trochę trwa,rakieta namierza się trochę dłużej ale za to mocniejsza jest od pocisku.Przegięli z tym pancerzem,3 C4 tylko powodują dymienie czołgu,żeby chociaż unieruchamiało.

 

Trochę biegam z C4 i trzy sztuki kładą każdy pojazd.

Ale widocznie nie te czołgi które odkryły pancerz :P a że to prawie ostatni dodatek to ma go mało osób,lepiej żebyś na taki się nie natknął.Normalnie wystarczają 2 sztuki C4 na czołg.

Odnośnik do komentarza

Z rakiety walę z większej odległości,gdy strzał nie gwarantuje precyzji,zresztą przeładowanie też trochę trwa,rakieta namierza się trochę dłużej ale za to mocniejsza jest od pocisku.Przegięli z tym pancerzem,3 C4 tylko powodują dymienie czołgu,żeby chociaż unieruchamiało.

 

Trochę biegam z C4 i trzy sztuki kładą każdy pojazd.

Ale widocznie nie te czołgi które odkryły pancerz :P a że to prawie ostatni dodatek to ma go mało osób,lepiej żebyś na taki się nie natknął.Normalnie wystarczają 2 sztuki C4 na czołg.

 

No kurde, dam sobie pukiel włosów z mojej łysej głowy uciąć że dwa C4 nie stykną na pełne rozje*anie czołgu... ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...