Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

zdradzi ktos mnie magiczny sposob jak trafic na sensowna gre a DM?

caly ranek staralem sie wygrac te (pipi)one 5 gier i ni (pipi)a.

30 gier sprawdzilem na wiekszosci ustawki i sie goscie pushuja na reszcie ludzie stoja w miejscu i nic nie robia

pochlastac sie mozna z tymi ich zadaniami,

Odnośnik do komentarza

macie takie odczucie, że ta gra powoli zdycha? Znajomi z BC2 już w większości BF3 nie włączają. Serwery w sobotni wieczór nie są wypełnione po brzegi (wczoraj graliśmy z Zielu podbój m.in na nowych mapach i było 8 na 9). Nie będę wyrokował czy to przez to, że gra jest zabugowana czy przez ten (pipi)y voice chat ale jak dla mnie BF3 w najmniejszym stopniu nie jest grą, która wspiera granie zespołowe... Wyobrażacie sobie te akcje z PC z filmu powyżej na PS3? eehhh.... tak mnie ta gra wkurza... gram i gram... zrobiłem 45 lvl z dużą przyjemnością ale ciągle gram sam... Nie ma klanowego klimatu CSa... (pipi)e DICE... voice chat to podstawa. Czuje się oszukany a i tak dziś znowu pogram...w TDM gdzie powycinam wesołych noobków...w milczeniu...

Odnośnik do komentarza

macie takie odczucie, że ta gra powoli zdycha? Znajomi z BC2 już w większości BF3 nie włączają. Serwery w sobotni wieczór nie są wypełnione po brzegi (wczoraj graliśmy z Zielu podbój m.in na nowych mapach i było 8 na 9). Nie będę wyrokował czy to przez to, że gra jest zabugowana czy przez ten (pipi)y voice chat ale jak dla mnie BF3 w najmniejszym stopniu nie jest grą, która wspiera granie zespołowe... Wyobrażacie sobie te akcje z PC z filmu powyżej na PS3? eehhh.... tak mnie ta gra wkurza... gram i gram... zrobiłem 45 lvl z dużą przyjemnością ale ciągle gram sam... Nie ma klanowego klimatu CSa... (pipi)e DICE... voice chat to podstawa. Czuje się oszukany a i tak dziś znowu pogram...w TDM gdzie powycinam wesołych noobków...w milczeniu...

I pewnie tak jest,mam znajomych co wrócili do BC2, a i nawet na VGA go "docenili" nie dając żadnej nagrody(a takie cudo niby Dice zrobiło)

Odnośnik do komentarza

Ja nie widze żeby BF3 umierał, ludzie z mojej listy ciągle w to grają ale problemy z voice chatem i brak prywatnych gier irytuje.

 

A co do VGA, best shooter award to dobry żart. Za co oni to dostali? Nie wiem.

Tutaj wyniki sondażu IGN na temat BF3 vs MW3 -

http://www.youtube.com/watch?v=hadiZCh6Bng&feature=autoshare

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Broń i animacja nadal lepiej wygląda w COD.Dzisiaj zauważyłem że w podboju na metro drzwi się automatycznie otwierają,te przy kawiarni.Natomiast wkurzają mnie 2 rzeczy:

-typ gonił mnie F-35,ja w heli,tak się zapędził że wylądował na ziemi i patrzę na kamerce a on odpala silniki i startuje,przy okazji ścinając drzewo.

-stawianie radyjka przy budynkach do których nie ma wejścia,zrzucają się na taki i kampią cały mecz.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Broń i animacja nadal lepiej wygląda w COD.Dzisiaj zauważyłem że w podboju na metro drzwi się automatycznie otwierają,te przy kawiarni.Natomiast wkurzają mnie 2 rzeczy:

-typ gonił mnie F-35,ja w heli,tak się zapędził że wylądował na ziemi i patrzę na kamerce a on odpala silniki i startuje,przy okazji ścinając drzewo.

-stawianie radyjka przy budynkach do których nie ma wejścia,zrzucają się na taki i kampią cały mecz.

jak f35 zwalnia przeciez samo przechodzi w hoover wiec jak ma sie rozbic :D

co do radyjka to wiele wyjasnia jak gosc wlazl nad flage i trolowal nas ciagle :D

 

moze ktos sprawdzic czy widzi jakiekolwiek serwery squad deathmatch?

u mnie znajduje jedynie 2 japonskie, zadnych europy,usa,australi

 

a w grze non stop mam odwrocone kolory i dyskotekowe swiatla

Odnośnik do komentarza

Broń i animacja nadal lepiej wygląda w COD.Dzisiaj zauważyłem że w podboju na metro drzwi się automatycznie otwierają,te przy kawiarni.Natomiast wkurzają mnie 2 rzeczy:

-typ gonił mnie F-35,ja w heli,tak się zapędził że wylądował na ziemi i patrzę na kamerce a on odpala silniki i startuje,przy okazji ścinając drzewo.

-stawianie radyjka przy budynkach do których nie ma wejścia,zrzucają się na taki i kampią cały mecz.

jak f35 zwalnia przeciez samo przechodzi w hoover wiec jak ma sie rozbic :D

co do radyjka to wiele wyjasnia jak gosc wlazl nad flage i trolowal nas ciagle :D

 

moze ktos sprawdzic czy widzi jakiekolwiek serwery squad deathmatch?

u mnie znajduje jedynie 2 japonskie, zadnych europy,usa,australi

 

a w grze non stop mam odwrocone kolory i dyskotekowe swiatla

Ale ja nie piszę że kolo się zawiesił,tylko ze wylądował na ziemi i startując zarąbał w drzewo i mimo to odleciał.

Odnośnik do komentarza

kilka nowych "mitów" , co prawda w wieksozsci znanych ale moze sie komus przyda

 

http://www.youtube.com/watch?v=LEiQopC-NV8&feature=channel_video_title

 

 

btw MAV też moze rozwalac sprzęty naziemne i inne MAVy, i nie musi nawet bardzo dokladnie celowac bo ma takie namierzanie jak javelin (tylko o wiele szybsze)

ostatnio mialem 13 killstreak mavem i jeszcze przy okazji zabilem gosciowi 2 jego mavy :D

 

zeby sie obronic swojego mava przed czyimś mavem trzeba wzlecieć wysoko bo mav moze celowac tylko w dół wiec jak sie jest na jego poziomie albo wyżej to nie moze wycelować

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Tylko szkoda że killi nie liczy MAV tylko wyskakuje zabity.

o co chodzi?

 

 

odblokowalem przed chwila jackhammera, wyglada kozacko ale jak narazie dupy nie urywa, strzela bardzo szybko ale równie szybko traci dmg , juz 3-4 metry i mozna zdechnąc bo po 3 strzałach typ ma nadal ze 40% zycia, chociaz pewnie z fragami to sie znacznie poprawi

no i niezbedny jest wiekszy magazynek, 6-7 pociskow mozna wystrzelic bardzo szybko a przeładowanie jest dosyc wolne

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

w battlelogu tam gdzie masz spis broni to na dole jest spis gadżetów i pokazuje kille c4, mortarem, mavem itp

 

i nie pokazuje od niedawna, ja juz ze 3 tygodnie temu mialem pokazane kille mavem (albo i wiecej, nie patmietam kiedy go odblokowalem)

 

mavem można spychać snajperów kampiacych na jakichś dzwigach itp, ale nie nalicza wtedy killa chyba, tylko samobojstwo tak jak by sam skoczył (chyba)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...