Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

wbiłem to k.urestwo w końcu. niech ich szlag.

 

aby to wbić wlazłem na noobcore (hardcore) tam można bezkarnie kampić przy MCOMach bo nie spotów a do tego wystarczy przestrzelić kolesiowy łokieć z pistoletu i już jest zgon. Udało się to dzięki @Danielskiemu który dwa razy podkładał i dwa razy padł - dzięki masta.

 

co do hardcore teraz na serio: @Litwin słoneczko jak można w to grać. Kilka sytuacji z wczoraj:

- przy MCOMie kampi 5 osób bo każdy chce wbić defender pin. jak masz zbyt dobrą pozycję dostajesz strzał w plecy, głowę i odpadasz. jak można się domyślić po 30 sekundach od początku rundy toczyły się dwa równoległe mecze: jeden o mcomy, drugi o mcom defender pin (wojna podjazdowa jak ch.uj - do tego stopnia że koleś z naszego teamu co chwilę robił jihad wpadając na nas jeepem z C4...)

 

Ale ok, załóżmy, że każdy chce wbić, przemilczę, ale...

 

... stoję przy rakietnicy, podbiega koleś z mojego składu (!) seria w plecy i teraz on siedzi przy rakietnicy. jadę czołgiem, dostaję od swoich z rpg (a wziąłem czołg z respa i jechałem nim chyba z 300 lat zanim dojechałem do mcomu). wysiadam, dostaję headshota, koleś jedzie dalej.

 

respię się na snajperze z mojego składu, koleś wstaje, sadzi mi killa pistoletu, kładzie się i strzela dalej.

 

i na koniec wisienka na torcie: podbiega do mnie dwóch kolesi z mojego teamu. jeden mnie zabija, druga wskrzesza, jeden zabija, drugi wskrzesza, jeden zabija, drugi wskrzesza...... dobrze, że dostali w końcu z frogfoota od kogoś bo bym nie dotrwał do końca.

 

noobzone i tyle, na normalu kampa w nieskończoność jest nie do pomyślenia

 

ps. wiem, że wałkowane to było milion razy ale musiałem się wyżalić bo nawet mi się nie śniło, że połowę meczu muszę patrzeć za siebie czy mnie któryś z moich nie złoi...

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale mi nie musisz o tym pisać,bo ostatnie 3 strony się na to żaliłem,że dzieci COD przyszły do Bf3,tylko że dla mnie nadal HC jest lepszy od normala,jedynie jak chce polatać to biorę normal,by nie ginąć od swoich w maszynie.Ale jest też akcja w drugą stronę,jak ktoś ciebie wkurza,bo np. zarąbał ci maszynę to możesz to dojechać za to.Co do powtórek to zależy jak twórca ustawi,bo i na hc one są.Swoja drogą jakiś łeb z Dice nie dał żadnych kar za mordowanie swoich i teraz to pozostaje tylko w gestii tego czy ktoś gra honorowo czy nie.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

O co chodzi z baretka "adwersarz" - wczoraj bankowo zabilem 2ch gości po 5razy(jak ginalem to widzialem). Czy może to ja mam zginąć i pózniej sięgnąć kogoś 2razy? Gdzie to wpada najłatwiej?

z netu znalazłem:

 

Adwersarza zdobywa się przez zabicie pięciokrotne tego samego gracza w jednej rundzie. Czyli jak zabijesz 5 razy TEGO SAMEGO gracza samemu nie ginąc z jego ręki wtedy dopiero otrzymujesz premię adwersarza no i oczywiście wspomnianą baretkę.

Jeśli w jednej rundzie uda Ci się zabić gracza więcej niż pięć razy to co kolejne dwa kille otrzymujesz kolejną beretkę.

5 killi - beretka

7 killi - beretka

9 killi - beretka

itd

 

po agielsku to chyba chodzi o Nemesis ribbon, ja?

Odnośnik do komentarza

Na pc takich po prostu kickują, ale cóż - jesteśmy konsolarze, więc ludzi prości i takich udogodnień przecież nie potrzebujemy wg DICE.

No własnie heh , system Punish/Forgive i wszystko w tym temacie (znaczy HC rules i w życiu bym nie wrócił do noob normal bez friendly fire , z kill-camem i z tym śmesznym spotowaniem , ofc w trybie CQ) , lipton że na konsolach nie ma nawet limitu teamkilli (po trzecim tk powinien być kick).

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Na pc takich po prostu kickują, ale cóż - jesteśmy konsolarze, więc ludzi prości i takich udogodnień przecież nie potrzebujemy wg DICE.

No własnie heh , system Punish/Forgive i wszystko w tym temacie (znaczy HC rules i w życiu bym nie wrócił do noob normal bez friendly fire , z kill-camem i z tym śmesznym spotowaniem , ofc w trybie CQ) , lipton że na konsolach nie ma nawet limitu teamkilli (po trzecim tk powinien być kick).

Na ogół po 5 killach drużynowych wywala ciebie z meczu,zależy jak jest serwer ustawiony,ale chłop nie musi swoich lać bo mieć go dosyć i powinno być takie jakby głosowanie,czy typa wywalić.Mój rekord nemezisa/adwersarza to 11 killi,chłop miał po prostu pecha.

Odnośnik do komentarza

Aa czyli jakiś tam system karania za team kill na konsolach jest ? W takim razie luz , czytając posty wyżej myślałem że można sobie bezkarnie hasać i nawalać w swoich (jak pisałem przez ponad 500 rund w CQ/HC , dosłownie kilka razy spotkałem takich debili , na wszelki wypadek gustuję w serwerach gdzie można w konkretnych przypadkach karać takich delikwentów , a przynajmniej mieć taką opcję )

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

pytanie da sie jakos rozróznic w wyszukiwarce podboj od podbój z najazdem?

chcialem dzis przez godzine dolaczyc do podboju aby znalezc ten btr90 to za kazdym razem oczywiscie najazd......

Nie wiem czy już sobie poradziłeś ale miałem ten sam problem i w końcu rozkminiłem co i jak.

Żeby dołączyć do zwykłego podboju a nie z najazdem (a co za tym idzie bez BTR-90) dołączaj do serwerów z mapkami z Karkandu ale NIE do takich które są z mapkami TYLKO z dodatku tzn tych które mają w nazwie BACK2KARKAND albo B2K. W podboju na Zatoce Omańskiej najłatwiej wbić 10 killi.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj myślałem ze jajo zniosę,najpierw bluzgi,później groźby karalne,w końcu płacz,ta gra jest zabugowana i wkurza mnie ze masteruje te bronie.Kolo dostał 6 kulek z 1911 w głowę,obraca się i zabija mnie,patrze a chłop ma 100% hp,myślałem ze coś mnie strzeli.Druga sprawa,dlaczego ta głupia broń ma ciągle problemy by pamiętać mój wybór AKS dla amerykańców?Raz wyświetla się AKS,zaczynam grę a tam M4A1 :/ Do tego są problemy z nie trafianiem elektrodami w martwego i ten"Pech" z doopy,startuje z lotniskowca i nagle zgon,jak można się zabić na prostym pasie startowym,jadąc na wprost?Nie chce już nawet pisać że próbuję uciec przed T-90 a mój ludek nagle nie może murka przeskoczyć,stoję jak ten debil przy nim i skacze,przysięgam że dzisiaj jakby ktoś z Dice był u mnie w domu dostałby w ryj.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...