Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Latanie odrzutowcami na normalu to straszny HC. Przy wylatanych 70 minutach mam jeden kill :D

Ja powiem inaczej,latanie na HC to HC,na normalu gdzie spotujesz to bajka,zrobiłem 600 killi w 2 tygodnie :P

 

 

:shok: 600 killi na normalu w odrzutowcach ?!nie wierze :hi: Najlepsi maja 3 kille na mecz .

No proszę ciebie,a skąd mam prawie 1400 killi Fogiem? :P

Mersi płaci za to że się przyznał do boostowania,teraz kazdy(w szczególności Yano)będzie to podważał

może takie typowe boostowanie to złe słowo w tym przypadku , ale jakieś kombinacje podejrzewam (chociazby wysoki wskaznik ucieczek moze swiadczyc o wychodzeniu jesli sie przegrywa)

 

zreszta sam sie pare dni temu smiales z "legalnosci" jego WL

Pewnie wychodzi jak widzi że przegrywa i to cała tajemnica,śmianie się to jeszcze nie podważanie,ale faktycznie wynik kosmiczny.

 

Jak ktoś nie ogarnia sterowania samolotem, to pomocne jest przestawienie ustawienia gałek na "dla leworęcznych". Latanie staje się przyjemnością :D

 

A jakie macie ustawione dodatki do samolotu? Pytam zwłaszcza wymiataczy :D

U mnie jest zakłócacz, rakiety i radar jeśli dobrze pamiętam.

O ile zaliczam się do wymiataczy:P to mam flary,kierowana(często kolesie daleko odlatują i nie chce mi się ich gonić) i radar.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

@ Litwin z tego co mi się udało ogarnac to ty grasz na HC ciagle i pisałeś ze raz spróbowałeś normala czy tam 3 :P .Airdzety wymagaja za duzo cierpliwosci ...

 

PS jaki ten Famas jest przegięty :/ snajperka :/.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

@ Litwin z tego co mi się udało ogarnac to ty grasz na HC ciagle i pisałeś ze raz spróbowałeś normala czy tam 3 :P .Airdzety wymagaja za duzo cierpliwosci ...

 

PS jaki ten Famas jest przegięty :confused: snajperka :confused:.

Wystarczy mi 1 mecz by stwierdzić że to łatwizna :P Ostatnio przez 3 dni nie było hc,także grałem na normalu sporo meczy.

Odnośnik do komentarza

Niedawno znalazłem konto PC o nazwie "AbuseTunguskaLOL", na którym koleś tylko grał Tunguską z oszałamiającymi wynikami, żadnych innych aktywności na koncie nie było. Lukałem pare razy z ciekawości żeby zobaczyć ile to już wykręcił tysięcy killi Tunguską, a tu zdziwko wczoraj: konto czyste. Nie czaję jednak jak to możliwe, że mnóstwo hackerów (już nawet nie wspomnę o boosterach) nie jest karanych, a tu taki kolo dostaje wipe'a lub bana (ciężko powiedzieć czy ban, ale staty ma wyzerowane), w końcu męczenie Tunguski to chyba nie jest coś "nielegalnego"... :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Yano, nasz forumowy Maciarewicz ;] Lepiej ty udowodnij, że boostował

Zobacz, że mimo tak wysokiego K/D battlelog odjął mu od skilla 75 punktów, chłop po prostu grał przeciw niskim levelom, ogarnia ponadprzeciętnie to wykręcił taki wynik.

Taki Szpic ma 31% opuszczonych meczy. Czy to znaczy, że oszukuje? Nie, jest naszym forumowym pechowcem :]

mam duzo opuszczonych meczy bo zwykle laczy mnie na serwery gdy jest 1-2 tickety do konca i zmienia sie mapa na jakas, ktorej nie lubie jak Caspian czy wake. Wtedy wychodze ;(

Wynik mersona jest na 100% pewny. spotykalem gosci co na Metrze nabijali nawet wiecej pkt.

Skoro taka lama jak ja nabija takie cos -> http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/21262141/4/216861638/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może w tym problem że grasz jak Arnie ;)

Dokładnie! Trzeba się przyczaić i mieć oczy do o koła głowy. Mnie jednak taka gra męczy lubię dużo poruszać się po mapie, coś robić, tylko często przesadzam i tu jest problem:)

no zawsze trzeba sie rozglądać i uwazac kogo sie bierze do heli, aby fragów nie kradł :P

zainteresowany wie o kim mowie :ninja:

Odnośnik do komentarza

Może w tym problem że grasz jak Arnie ;)

Dokładnie! Trzeba się przyczaić i mieć oczy do o koła głowy. Mnie jednak taka gra męczy lubię dużo poruszać się po mapie, coś robić, tylko często przesadzam i tu jest problem:)

no zawsze trzeba sie rozglądać i uwazac kogo sie bierze do heli, aby fragów nie kradł :P

zainteresowany wie o kim mowie :ninja:

hihihi, dzięki za beretkę ;]

Odnośnik do komentarza

Może w tym problem że grasz jak Arnie ;)

Dokładnie! Trzeba się przyczaić i mieć oczy do o koła głowy. Mnie jednak taka gra męczy lubię dużo poruszać się po mapie, coś robić, tylko często przesadzam i tu jest problem:)

Heh, ja wiem, że trzeba się przyczaić. W końcu 210h za mną, ale ja też nie potrafię na dłuższą metę tak wytrzymać. Ja mam ADHD kuźwa.

Powstrzymuję się jedynie kiedy gram z ekipą i pracuje dla wszystkich. Wtedy to ma sens.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...