Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

litwin

jakos dziwnie uwazasz ze zeby cos krytykować to trzeba być lepszym , teraz kozbinio, wielokrotnie mnie sie czepiles ze mam gorsze statsy a coś krytykuje

 

skoro uważasz że żeby krytykowac trzeba byc lepszym to moze rpzestan krytykować DICE i sam zrób lepszą gre? hę? widzisz jaka głupia logika?

Dla mnie to podstawa,skoro krytykuje ktoś,to przyzwoitością by było by wiedział o czym pisze z praktyki a nie teorii(to nie było do ciebie Kozbinio)

 

Akurat żarty kozbinio i zadzieranie nosa Litwina są częścią wątków o BF na tym forum, więc sorry man, ale się dostosuj ;]

 

EDIT

walnę winka, żeby nie było, że piszę na poważnie

Ale teraz z tym zadzieraniem nosa pojechałeś :P

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to podstawa,skoro krytykuje ktoś,to przyzwoitością by było by wiedział o czym pisze z praktyki a nie teorii

no spoko, to jaką masz praktyczna wiedze na temat trudów tworzenia takiej gry jak BF3?

Nie ogarniam o czym ty do mnie piszesz,bo ja wcześniej wypowiadałem się o lataniu,a do czego ty znowu pijesz?Znowu,bo zmieniasz wątki co chwilę,by doj.ebać się do czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza

to do czego pije jest bardzo proste:

- uważasz że żeby coś krytykować to trzba być lepszym i/lub "wiedzieć o czym sie pisze z praktyki"

- ty cały czas krytykujesz dice za błedy w BF3

 

więc pytam sie czy wiesz z praktyki jak trudno sie robi gry takie jak BF3? umiał byś zrobić lepszą gre? jeśli nie to sam sobie odbierasz prawo do krytykowania dice

Odnośnik do komentarza

to do czego pije jest bardzo proste:

- uważasz że żeby coś krytykować to trzba być lepszym i/lub "wiedzieć o czym sie pisze z praktyki"

- ty cały czas krytykujesz dice za błedy w BF3

 

więc pytam sie czy wiesz z praktyki jak trudno sie robi gry takie jak BF3? umiał byś zrobić lepszą gre? jeśli nie to sam sobie odbierasz prawo do krytykowania dice

nie popieram tego co tu uprawiacie i ogólnie to uważam, że zaśmiecacie strasznie temat ale na tekst typu 'nie masz prawa krytykować, bo nie wiesz jak to jest zrobić grę' muszę zareagować. Czy aby krytykować film trzea być reżyserem, scenografem, aktorem? Czy aby krytykować (pipi)owy ciuch trzea być projektantem mody? Get it? Jak coś mi się nie podoba i zapłaciłem za to szmal to oczekuje pewnej jakości. Jak coś nie spełnia moich wymagań to mam prawo to zjechać. Nie interesuje mnie proces twórczy. Jako konsumenta obchodzi mnie tylko produkt końcowy. Dice tworząc BF3 dało ciała czy się to komuś podoba czy nie. Zresztą moja friend lista jest tego najlepszym przykładem. Obecnie mam z 75 typa na liście i jakoś ostatnio mało kiedy widzę by ktoś namiętnie szarpał w BF'a. Coś z tą grą jest nie tak i trzeba być albo mało wymagającym albo ślepo oddanym marce by tego nie widzieć.

Odnośnik do komentarza

to do czego pije jest bardzo proste:

- uważasz że żeby coś krytykować to trzba być lepszym i/lub "wiedzieć o czym sie pisze z praktyki"

- ty cały czas krytykujesz dice za błedy w BF3

 

więc pytam sie czy wiesz z praktyki jak trudno sie robi gry takie jak BF3? umiał byś zrobić lepszą gre? jeśli nie to sam sobie odbierasz prawo do krytykowania dice

nie popieram tego co tu uprawiacie i ogólnie to uważam, że zaśmiecacie strasznie temat ale na tekst typu 'nie masz prawa krytykować, bo nie wiesz jak to jest zrobić grę' muszę zareagować. Czy aby krytykować film trzea być reżyserem, scenografem, aktorem? Czy aby krytykować (pipi)owy ciuch trzea być projektantem mody? Get it? Jak coś mi się nie podoba i zapłaciłem za to szmal to oczekuje pewnej jakości. Jak coś nie spełnia moich wymagań to mam prawo to zjechać. Nie interesuje mnie proces twórczy. Jako konsumenta obchodzi mnie tylko produkt końcowy. Dice tworząc BF3 dało ciała czy się to komuś podoba czy nie. Zresztą moja friend lista jest tego najlepszym przykładem. Obecnie mam z 75 typa na liście i jakoś ostatnio mało kiedy widzę by ktoś namiętnie szarpał w BF'a. Coś z tą grą jest nie tak i trzeba być albo mało wymagającym albo ślepo oddanym marce by tego nie widzieć.

zgadzam sie z każdym słowem, ale chyba litwin sie nie zgadza bo wielokrotnie tutaj pisał że zeby cos krytykować trzeba być lepszym albo miec praktyczne doswiadczenie w danej rzeczy, wiec do niego kieruj swego posta

moje mowią o tym samym co ty bo w pelni sie z tym zgadzam

Odnośnik do komentarza

Oczywiście Yano i jego hierarchia wartości.Oceniać Dice mogę,bo wzięli za to moją kasę(mim iż ze składki)i to mi daje prawo by napisać,"to i to mi się nie podoba".Co do oceniania kogoś grania to chyba logiczne,czy muszę ci to tłumaczyć?Pewnie muszę,więc to zrobię.Jeżeli wypowiadam się o kimś ze słabo gra,czy to w piłkę nożną(np. kumpel)czy w gry,to dobrze by było samemu reprezentować wyższy poziom,by nie narazić się na argument"na jakiej podstawie oceniasz,skoro jesteś gorszy?"A skoro jesteś gorszy,to nie wychodzą ci akcje jak moje,nie znasz pewnych zachowań,więc zachowujesz się jak krytyk oceniający film po zwiastunach z z YT.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Weźcie kierwa dajcie se już siana. Jeden mądrzejszy od drugiego. Yano, osobiście uważam, że prowokujesz takie gadki.

Obydwaj gracie dobrze, każdy z Was w czymś tam jest lepszy a pieprzycie już tyle czasu, że nie wiem...No ile można?

 

Ktoś tu sprząta w ogóle?

W sumie nie chciałem tego robić,ale sposób myślenia Yano mnie niszczy,więc muszę go zablokować,by takie głupie gadki nie miały miejsca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gęsiorowi dać Browara !!

Naprawdę skończcie te wasze gatki na PW o jest to trochę męczące. A forum zostawcie na jakieś konstruktywniejsze gatki o grze, BTW Litwin masz nabite ponad 400 h, i jedyne co słysze to krytyczne komentarze (zły jest już normal i hc według Ciebie więc nie wiem co Ci pozostało), jest coś co Ci się podoba w tej grze?

Edytowane przez Fru
Odnośnik do komentarza

Powiem wam, że im dłużej gram tym co raz więcej bugów wychodzi, ale mi to nie przeszkadza puki mogę po grać, a z tym czasem ciężko. Namówiłem kolegę by kupił specjalnie PS3(ma xboxa) byśmy razem pograli, a czasami bywa, że przez 10 minut nie jesteśmy w stanie razem zagrać, ale co by nie gadać gra i tak mega daję rade!

Odnośnik do komentarza

Gęsiorowi dać Browara !!

Naprawdę skończcie te wasze gatki na PW o jest to trochę męczące. A forum zostawcie na jakieś konstruktywniejsze gatki o grze, BTW Litwin masz nabite ponad 400 h, i jedyne co słysze to krytyczne komentarze (zły jest już normal i hc według Ciebie więc nie wiem co Ci pozostało), jest coś co Ci się podoba w tej grze?

Pisałem stronę wcześniej że głównie ambicja by dobić do ostatniego levelu trzyma mnie przy tej grze.Jest mnóstwo bugów,więcej niż w BC2 i też te z niej,ale są też plusy BF3,jak latanie,które nadal sprawia mi frajdę.W BC2 nie było sytuacji że biegnę po gruzach,nagle padam,myślę sobie snajper a tutaj wyskakuje pech.Jestem mega szczęśliwy ze kupiłem tą grę ze składki,gdybym dał za nią 200 zeta czułbym się,jakby ktoś zdymał mnie w doopsko.

Odnośnik do komentarza

Dice poinformowało że rozwiązało problem z komunikacją głosową jak to określili "problem który uświadczyli niektórzy gracze" Niektórzy świetny dow(pipi) :).

 

dziś w pracy gadałem z kolegą który ciupie na x-ie i tam podobno voice chat działa pięknie. czyli na x-ie działa, na pc działa czyli jak zwykle jesteśmy ci najgorsi :(

Odnośnik do komentarza

Dice poinformowało że rozwiązało problem z komunikacją głosową jak to określili "problem który uświadczyli niektórzy gracze" Niektórzy świetny dow(pipi) :).

 

dziś w pracy gadałem z kolegą który ciupie na x-ie i tam podobno voice chat działa pięknie. czyli na x-ie działa, na pc działa czyli jak zwykle jesteśmy ci najgorsi :(

 

Ja obstawiam,ze to zwalona architektura PSN powoduje te problemy. Bo gdyby to bylo na wszystkich 3 platformach ok,Dice jeszcze jedna rzecz z(pipi)alo. Ale problem jest tylko na PSN

Odnośnik do komentarza

Aaaaaaa...w końcu w(pipi)iłem tą nieszczęsną baretkę za 4 kille nożem.

Tak jak wcześniej było powiedziane: nie ma co się spinać, w końcu wpadnie. No i wpadła na Karkandzie. Trochę fartownie bo jak można inaczej powiedzieć jak 3 typa ze snajperami siedzi na dachu i wszyscy celują w tą samą stronę. Najpierw kosa leżącemu, potem druga też czołgiście i trzecia klasyk gardziołko. Po tej rzeźni spiąłem się okrutnie co by znaleźć czwartą mende. I co? I znalazłem w tym samym miejscu.

Nareszczie!!!

Odnośnik do komentarza

Ta baretka wpada naprawde łatwo na deatmatchu na Wyspie Chark. Warunek- broń z niezabugowanym tłumikiem (nie pokazująca się na minimapie) oraz specjalizacja bieg/bieg drużynowy. Tam pomiedzy kontenerami zawsze sie kreci cala masa typa- wystarczy tylko patrzec na minimape i od tylu ich zachodzic. Ja gralem DM moze ze dwa dni i praktycznie bez problemu wpadlo- mozna spokojnie ponad 4 kolesi zaszlachtować

 

Sam z kolei mialem nieludzkie problemy z baretka za stacjonarki, az niedawno zupelnym przypadkiem i fuksem sie udalo, jak wsiadlem do anti aira zeby pogonic upierdliwca w heli na kaspianie i najpierw go unieruchomilem jak robil na mnie nalot, po czym- juz w trakcie pikania w ostatnich sekundach gry- udalo sie go dokonczyc. Jak sie okazalo, w srodku bylo dwoch kolesi (chyba to ostatnie fragi w meczu byly), wiec przed ekranem wynikow zdazylem jeszcze baretke zobaczyc :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Mi brakuje jeszcze 9 baretek z anty air i mam ten wredny medal :P Ale ciężko one wpadają.Dzisiaj grałem przeciwko typowi z blachą Dice,chciałem go skosić,ale nie dało rady.Próbowałem pobić rekord odległości ze snajpy(ponad 500 m) i kiszka,bo nie było pokazane gdzie lecą pociski,więc jak mogę się wstrzelić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...