Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

naprawiam czołg a tu do niego strzela z drugiego czołgu cały czas jakiś ziomek z mojego teamu i go w końcu rozwala, już chciałem go zwyzywac ale sobie odpuściłem, druga sytuacja i to jeszcze w tej samej rundzie to zdarzyła sie pod koniec rundy kiedy naprawiam czołg, i tu nagle wyskakuj pech, okazało się że spadała na mnie ta wierza (widziałem jej wrak na sobie) co przy 10 ticketsach zawala się LOL

Odnośnik do komentarza

Ja tego nie pisałem,bo sam raz wbiłem 10 tys :P Niech Dice da -200 pkt za każe zabicie swojego,bo to czy ktoś ciebie zabije czy nie,zależy od jego poczucia honoru :P

 

ale on nie wbił 10k tylko ponad 46k w jednej rundzie, w 21 minut mając 128 killi. @szpic tak z ciekawości - jak on to zrobił?

 

ps już chłopaka wyzerowali chyba bo nie da się zobaczyć jego statsów ogólnychb

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

na firestormie lezal na skale nad baza USA, I robil Basarape z m249, Kazdy kto sie rodzil dostawal od niego kulke,

to podziwiam, że nikt się na innej fladze nie zrespił i nie wrócił aby wsadzić kolesiowi granatnik w doopę (dla samego tego faktu wziąłbym myśliwiec i zrzucił się ze spadochronem 100 metrów dalej) dla zasady :D

Odnośnik do komentarza

na firestormie lezal na skale nad baza USA, I robil Basarape z m249, Kazdy kto sie rodzil dostawal od niego kulke,

to podziwiam, że nikt się na innej fladze nie zrespił i nie wrócił aby wsadzić kolesiowi granatnik w doopę (dla samego tego faktu wziąłbym myśliwiec i zrzucił się ze spadochronem 100 metrów dalej) dla zasady :D

wszystkie flagi my posiadalismy oni jetów nie mieli a nad respem latalem sobie heli i niszczylem ich pojazdy;p

przez moment 20 metrow od niego lezal snajper z soflamem, ale nie ruszyl dupy xD

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Ja tu czegos nie kumam- oświećcie mnie...

 

Jakim cudem gosc moze miec 128 killi, jak cala przeciwna druzyna ma łącznie 37 zgonów, o ile dobrze policzylem? Do tego wygrali różnicą 38 ticketow i nikt pomimo takiej rzeźni na respie nie wyszedl z gry? Albo ja jakis przewrazliwiony jestem, albo czegos nie jarzę, albo też tu cos nie gra...

 

Szpic, jak mieliscie wszystkie flagi, rozwalaliscie im wszystkie pojazdy i robiliscie rzeź niewiniatek taka, ze nie mogli wyjsc z respy, to jakim cudem wynik koncowy to zaledwie 38:0?

 

Poza tym nie wierze, ze jeden koles z M249 byl w stanie rozwalac z daleka kilku spawniacych sie jednoczesnie przeciwnikow, zanim ktorys zdazyl sie gdzies schowac i np. pogonic najpierw Twojego heli stingerami czy z anti aira, a pozniej jego samego- zwlaszcza, ze z żółtodziobami nie graliscie raczej.

 

Mi tu cos śmierdzi i nie dziwie sie wcale, ze go wyzerowali...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

gosc, lezal na tej gorze i srednio co 15 sekund pojawial sie nick ze kogos zabil, nicki byly rozne.

 

 

 

 

xXMaher-45Xx jest dziwnym graczem, nigdzie w statach nie pokazuje ze ubil tylu.

ma niby tylko 70 zabitych z m249. a w tym meczu mial staty 128-0 xD

 

ps tickety nam caly czas spadaly mimo,ze mielismy flagi

ps2. Nie ma takiego gracza na ps3 ?!? Jest tylko na PC i widac ze gra tam codziennie.

@Yakubu 1 strzal jesli wpadnie head. ( polecam z celownikiem x3 )

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Magnum jest za "wolny" do tego duży odrzut , jak przestrzelisz sam na sam to giniesz przeważnie.Ja uzywam M1911z latarka na dobicie najczęściej jak mi się ammo kończy w podstawowej broni i potrzeba szybkiego dobicia.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Magnum jest za "wolny" do tego duży odrzut , jak przestrzelisz sam na sam to giniesz przeważnie.Ja uzywam M1911z latarka na dobicie najczęściej jak mi się ammo kończy w podstawowej broni i potrzeba szybkiego dobicia.

potwierdzam - ja używam też M9 z latarką, bo oślepia i daję przewagę a do tego jest szybkostrzelny i ma 15 pestek w magazynku

Odnośnik do komentarza

Dla mnie od czasu BC2 tylko M1911,tylko jest kolejny debilizm,że każde stuningowanie broni(latarka,tłumik) podręcznej zasługuje na oddzielną blachę z wyjątkiem M1911 z tłumikiem,który tej blachy nie ma,powinny się kille liczyć ze wszystkich rodzai do jednego miana.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

To właśnie ta ala żyletka Dice mi dziś wpadła,a jakie stroje odkrywa?Te które sami odkryjemy grając,czy coś extra?

Nie wiadomo, każdemu szkoda wydać nawet 10zł na te gówna :D

te pierwsze blachy (np żyletka) były dodawane do preorderów , sądząc po nazwie nowych ubrań - specact - to też są te z preordera

 

czyli takie

BF3_mp_character_profiles_specact_us.jpg

BF3_mp_character_profiles_specact_rus.jpg

Odnośnik do komentarza

Najlepszy pistolet dla mnie to M1911 z tłumikiem, dzięki tłumikowi ma znacznie mniejszy odrzut no i też jest mocny na małe i większe odległości, zawsze jak skończą mi się naboje w głównej broni to wyciągam właśnie ten pistolet i kosze ;d 44 magnum jest za wolną bronią i na dalekie odległości trzeba 5 kul zeby zabić...

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Zbyteczny dodatek ten specact i tak te mundurki sie restartuja po każdej grze ,no i komu będzie się chciało ciagle je ustawiać ? :D.

Ostatnio coś słabo z frekwencją ,nie pamiętam kiedy trafiałem do pełnej gry .Pustawo po zaledwie 3 miechach od premiery.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...