Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

a my tak narzekalismy na BFBc2.

 

Kto narzekla ten narzekal. Mnie w BFBC2 tylko serwery ktore padaly w weekend denerwowaly.

 

c) Jesli Dice ma jakikolwiek team QA to chyba w czasie gdy powinni testowac bf3 poszli na piwo

 

Obecnie szukaja nowych,wiec pewnie team ktory testowal bf3 zostal zwolniony.

 

VOIP naprawia 6 lutego

http://blogs.battlefield.com/2012/01/playstation-3-voip-fix-slated-for-february-6th/

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

 

VOIP naprawia 6 lutego

http://blogs.battlef...r-february-6th/

 

Przydałby się jeszcze prywatne mecze . :rolleyes:

po co? pkt z prywatnych sie nie liczaja do konta.. a jak ktos chce sobie zrobic mecz klanowy to zawsze jest z 10 pustych swerwerow

Żeby żadne randomy nie wbijały na serwer . 4 vs 4 jeszcze da radę ale gorzej już z zagraniem np. 8 vs 8 , tak jak grało się w bc2 .

Odnośnik do komentarza

Tak jak mnie wku.rwie Acti z ich pazernością,tak mnie wku.rwie Dice z ich lenistwem.Coś naprawili w BC2,zwalili nóż i detekcję kolizji,a w BF3 już po demie było widać że jest jeszcze więcej zwalonego,ludzie bronili,że oni to zrobią,na razie rozwalili termowizjer,teraz go trochę poprawili(coraz więcej osób z nim biega)ale latarek nie naprawili,za to heli zwiadowcze można z kamienia rozwalić.

Odnośnik do komentarza

U mnie jak VOIP zaczął dobrze działać, tak teraz nie mogę z bratem się włączyć jako team do żadnej gry. Masakra, czasami po 20 min czekamy żeby dołączyć się do serwa na którym jest w chuuu wolnego miejsca. Robimy myk, że jedna osoba się dołącza, a druga czeka na koniec rozrgrywki ( i łut szczęścia ) i w tedy próbuje się dołączyć. Macie podobny problem? Odechciewa mi się grać już w tą gre. Cholera wie co się stało.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

 

 

Kto narzekla ten narzekal. Mnie w BFBC2 tylko serwery ktore padaly w weekend denerwowaly.

 

c) Jesli Dice ma jakikolwiek team QA to chyba w czasie gdy powinni testowac bf3 poszli na piwo

 

Obecnie szukaja nowych,wiec pewnie team ktory testowal bf3 zostal zwolniony.

 

pewnie masz racje z tymi zwolnieniami.

napisalem do goscia z DICE czy maja tam jakis team Qa to dostalem taka odpowiedz :

 

@szpic_PL uh, yes. We're hiring more as well! dice.se

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Hm zdam moze glupie pytanie ,ale czy przed meczem zakladacie prywatna druzyne?

jak chce grac ze znajomymi to zapraszam ich przed meczem,a jak gram sam to gram z jakims rendrom skladem.

 

 

Chyba najszybsza runda jaka kiedykolwiek mialem

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/25561775/4/218807234/

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Na Granicy Kaspijskiej :rofl2:

 

6 lutego wrócę do BFa, oby naprawdę naprawili czat głosowy.

czat glosowy juz dziala.

Dzis normalnie gadalem z ludzmi w grze. I 0 przerywania. Oni mnie rozumieli a ja ich. Jedynie w lobby przed/po meczu scina

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dlaczego pistolety inżyniera to takie pukawki? Oprócz AKS-74u i od biedy A-91 pozostałymi strzela się jak kapiszonami.

m4a1 bardzo fajna bron. ale ogolnie to w bc2 byly lepsze

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Tutaj prawie każda broń jest taka sama(prócz tych z dodatków), a te silniejsze bronie mają taki odrzut, że praktycznie nie opłaca się z nimi chodzić(SCAR i te CKM-y u Wsparcia). A u medyka to albo z F2000 albo z Aek-97 chodzę. Na temat BC2 nie wypowiem się ponieważ grałem tylko single i to kawał czasu temu.

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Tutaj prawie każda broń jest taka sama(prócz tych z dodatków), a te silniejsze bronie mają taki odrzut, że praktycznie nie opłaca się z nimi chodzić(SCAR i te CKM-y u Wsparcia). A u medyka to albo z F2000 albo z Aek-97 chodzę. Na temat BC2 nie wypowiem się ponieważ grałem tylko single i to kawał czasu temu.

SCAR jest genialny tylko trzeba strzelac pulsacyjnie,a nie jak rambo palec na spuscie i jazda.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...