Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobne wrażenie co pisali wcześniej inni,osłabili USAS-a,dobrze że tylko 150 killi potrzebowałem do blachy.Chociaż i tak znalazł się kolo,który napisał ze jestem hakerem,bo USAS nie jest taki celny.

 

litwin powiedz mi jak nabijasz kille samolotami ? z tym pierd*lonym karabinkiem co jest w wyposazeniu na poczatku to ja chyba nigdy nikogo nie zdejme ; /

Litwin nie odpowiedziałeś koledze na pytanie :blum2:

Jak Ty to kutwa robisz???

Latam tym shitem i nic nie wpada. 2h przelatane i chyba 400 punktów mam. Ty, weź napisz jaki poradnik bo nie moge już no.

Odnośnik do komentarza

Mam podobne wrażenie co pisali wcześniej inni,osłabili USAS-a,dobrze że tylko 150 killi potrzebowałem do blachy.Chociaż i tak znalazł się kolo,który napisał ze jestem hakerem,bo USAS nie jest taki celny.

 

litwin powiedz mi jak nabijasz kille samolotami ? z tym pierd*lonym karabinkiem co jest w wyposazeniu na poczatku to ja chyba nigdy nikogo nie zdejme ; /

Litwin nie odpowiedziałeś koledze na pytanie :blum2:

Jak Ty to kutwa robisz???

Latam tym shitem i nic nie wpada. 2h przelatane i chyba 400 punktów mam. Ty, weź napisz jaki poradnik bo nie moge już no.

Oczywiście że odpisałem :P tutaj:

A ja tylko nim :P Rakiety są dobre tylko jak kolo wypstryka się z flar,ucieka po prostej w znacznej odległości lub na walczące między sobą heli.Wczoraj potrzebowałem 2 przelotów ale udało mi się SU-35 unieruchomić czołg,kto strzelał to wie ze to nie SU-25 :P

 

 

Bardzo miłe co piszesz,łechta moja próżność i chciałbym wierzyć ze jestem taki zajefajny,ale są lepsi :P i to nawet wśród Polaków.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Niczemu nie przeczę jeżeli przeczytasz dobrze,skoro piszę że ja celowałem a wyskoczyła asysta pasażera,czyli w tym wypadku prowadzącego czołg,a jak on może mieć asystę,skoro przed chwilą ich zabił,nie można mieć punktów za zabicia i za asystę..

 

@Litwinku coś tu pomyliłeś, asysta pasażera oznacz, ze Ty dostajesz asystę, a Twój pasażer killa, przykładowo jadę czołgiem, mój strzelec-pasażer zabija kogoś z działka i dostaje killa a ja jadąc dostaję punkty za asystę pasażera. Jeśli dodatkowo wcześniej "zmiękczę" wroga to wpadnie podwójna asysta: za zabranie mu Hp i za to, ze zabił go mój pasażer.

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Niczemu nie przeczę jeżeli przeczytasz dobrze,skoro piszę że ja celowałem a wyskoczyła asysta pasażera,czyli w tym wypadku prowadzącego czołg,a jak on może mieć asystę,skoro przed chwilą ich zabił,nie można mieć punktów za zabicia i za asystę..

 

@Litwinku coś tu pomyliłeś, asysta pasażera oznacz, ze Ty dostajesz asystę, a Twój pasażer killa, przykładowo jadę czołgiem, mój strzelec-pasażer zabija kogoś z działka i dostaje killa a ja jadąc dostaję punkty za asystę pasażera. Jeśli dodatkowo wcześniej "zmiękczę" wroga to wpadnie podwójna asysta: za zabranie mu Hp i za to, ze sobie go mój pasażer.

Błagam cię :P Napisałem to zrozumiale,błąd wynika z tego że gra ma buga a nie ze ja źle piszę.Ale ok,opiszę sytuację jeszcze raz.Jadę jako"3" w czołgu,Radox(znajomy) siedzi na dziale i prowadzi.Namierzam heli,on załącza rakietę p-z i strzela,widzę wyszczególnione że zabił 3 osoby w heli,ale ja nie dostaję asyst,tylko wyskakuje napis asysta pasażera(czyli w tym przypadku strzelca Radox-a).Po meczy wchodzę i mam nadal 50 asyst jak miałem.A dzięki mojemu namierzaniu zabił 5 ludzi,przecież rakiety p-z z czołgu beze mnie nie wystrzeli do heli.

Odnośnik do komentarza

nie nie, źle rozumiesz, jeszcze raz. To ze namierzyłeś a koleś zabił, nie daje Ci asysty, bo namierzaniem nie zabierasz Hp wroga, więc wpada tylko asysta pasażera. Wszystko okej nalicza i to ze bez namierzania nie wystrzeliłby rakiety nie ma tu znaczenia, bo Hp wroga w momencie killa wynosiło 100%

 

Ps. Ale Wam zazdroszczę, ja do niedzieli wałęsam sie po Polsce :( pozdro z Kołobrzegu

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
No kufa,a jak namierzasz soflamem samolot i go zestrzeli a pilot miał 100% to tez nie liczy?

 

No brawo! Jest dokładnie tak jak mówisz i jest to przedmiotem wielu narzekań na forum BF3 i EA bo snajper świeci sie jam choinka przy namierzania a niewiele z tego ma (poza wkładem w grę zespołu of cors). Na dzień dzisiejszy nie jest bug, bug jest inny : jak namierzasz to czasami nie wskoczyć punkty za samo namierzanie i wtedy już w ogóle nic nie dostajesz

 

Ps. Panowie pisze z iPhone'a z autokorektą i szlag mnie trafia więc miejcie wyrozumiałość i nie smiejcie sie z nieskladnych zdań, literowek czy złych odmian wyrazów

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

A ja dziś wszedłem do sklepu w grze i jak zaczęła mi się ładować pojawił się jakiś obrazem żołnierza strzelającego i jakiś budynek, już myślałem że to dodatek ale jak sklepik się załadował to już tego nie było... Pijany nie byłem więc może widzę przyszłość akurat dziś kumulacja w totka a ja liczb nie widzę :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...