Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś wszedłem do sklepu w grze i jak zaczęła mi się ładować pojawił się jakiś obrazem żołnierza strzelającego i jakiś budynek, już myślałem że to dodatek ale jak sklepik się załadował to już tego nie było... Pijany nie byłem więc może widzę przyszłość akurat dziś kumulacja w totka a ja liczb nie widzę :(

 

miałem to samo

Odnośnik do komentarza

Gęsior, sorry, przeoczylem wczoraj jakims cudem zaproszenia- dopiero w tabeli wynikow przypadkiem spostrzeglem, ze wbiles tez do meczu. Liczylem, ze zmienisz zespol- moj wygrywal mecz za meczem, mialem wczroraj w koncu szczescie w matchmakingu i niesamowita passe zwyciestw :) Trafilem w ogole przypadkiem na dwoch kolesiow z Polski (pozniej dolaczyl trzeci), oznaczenie klanu QPA i dziwaczne id, ale gralo sie bardzo dobrze :) Od tego patcha to naprawde inny wymiar grania zespolowego jest!

 

PS: Brakuje mi na Battlogu jeszcze mozliwosci sprawdzenia, jakie wyniki w danym meczu miales z konkretnymi graczami (ile razy go zabiles, ile on ciebie).

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Trafilem w ogole przypadkiem na dwoch kolesiow z Polski (pozniej dolaczyl trzeci), oznaczenie klanu QPA i dziwaczne id, ale gralo sie bardzo dobrze :) Od tego patcha to naprawde inny wymiar grania zespolowego jest!

 

QPA - to pewnie grałeś z Wesołą Olą, Pataszonem albo thechemistem? Coś mi się kojarzy, że spędziłem z nimi całkiem sporo czasu przy BC2 - było przednio :)

Odnośnik do komentarza

QPA - to pewnie grałeś z Wesołą Olą, Pataszonem albo thechemistem? Coś mi się kojarzy, że spędziłem z nimi całkiem sporo czasu przy BC2 - było przednio :)

Dokładnie :D wesola_ola, thechemist i luku80 :) Grało sie naprawde git- spoko komunikacja, spoko wspolpraca :) Nie bylo co prawda takich pogadanek, jak niekiedy w forumowym skladzie :D ale zaliczylem wczoraj po raz pierwszy 11 zwyciestw pod rzad :) Mysle, ze jeszcze z nimi popykam na pewno :)

 

Ostatnio z nimi grałem,grało się przednio bo nie mieli odblokowanych flar w latadłach :P

To chyba nie tak niedawno musialo byc (chyba, ze mowisz o jetach) :) Wczoraj z jednym z nich praktycznie caly mecz na charku w heli przelatalem zamieniajac sie tylko rolami i byl naprawde konkret- łącznie zaliczylismy chyba ok. 20 fragow plus zniszczenia, unieruchomienia itd. :) W ogole odblokowalem przy tej okazji zaklocacz ECM, ale jeszcze nie zdazylem wyprobowac- ciekaw jestem, jak sie bedzie sprawdzal zamiast flar.

 

Ale fakt faktem, ze poza paroma wyjatkami wczoraj przeciwnikow nie mielismy z kosmosu :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Z tego, co pamietam, to po respawnie jest sie chronionym (nie odnosisz obrazen) przez 2 sekundy lub do momentu, kiedy sie poruszysz (przy czym sam obrot/rozgladanie sie nie jest traktowane jako poruszanie sie).

Jak dla mnie praktycznie bezuzyteczne- przy moim refleksie potrzebowalbym co najmniej z 5 :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Czy w tej grze jest w ogole jakikolwiek czas po respawnie, zeby Ci nie zaliczalo jak padniesz znowu? Pojawianie sie idealnie na granacie albo pod ostrzalem zaczyna byc denerwujace, kiedy dolicza mi smierci w momencie gdy ja sie nawet nie zdaze obrocic po respawnie.

Jeżeli jest to ja go ostatnio nie uświadczam,do tego często mam resp i kosę.Dzisiaj zdałem sobie sprawę,że na Wake w Podboju amerykańce w samolotach są bez szans,jak do SU-35 wsiada ktoś ogarnięty,zbyt szeroko wchodzi w zakręty F-35 i dlatego jest łatwym celem.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Kiedy ma być ta impreza, na której mają ujawnić nowe DLC? Bo coś mi się obiło o uszy, że to miało być w tym tygodniu, a tu ani widu ani słychu...

Nie impreza,a spotkanie inwestorow. Jak na razie brak przeciekow.

Odnośnik do komentarza

Co za wieczór...

Pozdro dla wariatów Tommi, Pryxfus, Gumiś...

@Kaczor - nienawidzę Cię!!! :)

F@uck the MAV kutwa:)

 

I Pamiętaj: Piłeś? Nie graj w BF3 niah, niah

 

Zdrowie wariaci :)

 

Wieczór chłopie piszesz o 4 w nocy :) Czy wy nie macie życia, ja muszę wstać o 6 rano i dzieckiem się zajmować ;) Zazdroszczę wam ;)

Odnośnik do komentarza

Co za wieczór...

Pozdro dla wariatów Tommi, Pryxfus, Gumiś...

@Kaczor - nienawidzę Cię!!! :)

F@uck the MAV kutwa:)

 

I Pamiętaj: Piłeś? Nie graj w BF3 niah, niah

 

Zdrowie wariaci :)

No, wieczor byl konkretny (poranek zreszta tez :D ), nawet piwo jakos lepiej smakowalo ;)

Raz na Teheranie po paru minutach cala druzyna przeciwna sie zmyla, wiec z nudow pare mitow obalilismy (a moze stworzylismy :D). Zostalo np. doswiadczalnie potwierdzone, ze da sie LAV'em zrobic roadkilla czlonkowi wlasnego zespolu. Dwa razy :D

 

@Kaczor: w ktoryms momencie nawet gremialnie postanowilismy, ze dopoki nie przeprosisz, to nie bierzemy Cie z powrotem do skladu ;)

 

 

Wieczór chłopie piszesz o 4 w nocy :) Czy wy nie macie życia, ja muszę wstać o 6 rano i dzieckiem się zajmować ;) Zazdroszczę wam ;)

Ja mam to szczescie, ze moja Żona kladzie sie spac i wstaje wczesniej, wiec przejmuje ten temat i przynajmniej w weekendy moge popykac dluzej, a i dziecko przed 8.-9. sie nigdy nie zrywa:) Negocjuj ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

F@uck the MAV kutwa:)

Na autostradzie zostałem pojechany 0-11 przez jakiegoś klanowca. Co za wstyd.

 

Wiecie, Panowie, w zyciu kazdego faceta (no, moze poza Litwinem ;) ) trafia sie kiedys taki moment, ze chocby nie wiem co zrobil, to dostaje w czape w BF3 ;) Na szczescie pozniej bylo juz lepiej :)

 

Autostrada ogolnie bardzo fajna mapa, ale jak sie w nia gra ktorys raz w ciagu wieczoru (a ani razu np. w charka czy pare innych jeszcze), to zaczyna sie przejadac.

 

...no i ostatnio na tej mapie jak na zadnej innej raj dla kamperow sie zrobil- bez przerwy sie frajerzy na gore na mavach laduja i taka gra pozniej...

 

PS: Kaczor, ale raz na Sekwanie na schodach z A do C malo brakowalo, zebym Ci kose sprzedal, ale chyba nie chciales kupic i pobiegles, az ktorys z nas za chwile zginal :)

 

PS.2: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/27990406/4/ Zobaczcie na tego kolesia- ponad 14. tys. pkt z samej gry. Gosciu niezle miazdzyl (65. poziom orła- jeszcze z takim nie gralem), praktycznie gdyby nie on, to bysmy ich w kazdym meczy niszczyli (nawet Kaczor by im pozniej nie pomogl ;) ). Ale pochwale sie- te dwa razy to ja go ubilem :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

F@uck the MAV kutwa:)

Jakoś nam się tak zasiedziało ;]

Na autostradzie zostałem pojechany 0-11 przez jakiegoś klanowca. Co za wstyd.

 

Wiecie, Panowie, w zyciu kazdego faceta (no, moze poza Litwinem ;) ) trafia sie kiedys taki moment, ze chocby nie wiem co zrobil, to dostaje w czape w BF3 ;) Na szczescie pozniej bylo juz lepiej :)

 

W jego życiu też się to często zdarza :P Na wyroki losu nie ma się wpływu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...