Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj w nocy ostro polatałem heli. Szło świetnie, kille wpadały jak marzenie, walki powietrzne nieraz trwały bardzo długo, zabawa przednia. Ale (pipi) mać niech te ptałachy ze Szwecji zrobią coś z taranowaniem przez Jety!!! Przecież to się w głowie nie mieści co się tutaj dzieje.

Leszcze barowe bez żadnego skilla napieprzają prosto na Ciebie i morda im się cieszy. Zero konsekwencji.

W(pipi)iłem się niemiłosiernie i zacząłem ostro napieprzać z AA i Stingerów. Paru posłałem do piachu i od razu zrobiła się cisza. Szkoda, że tylko ja. Reszta kij wie co robiła dając się miażdżyć.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj w nocy ostro polatałem heli. Szło świetnie, kille wpadały jak marzenie, walki powietrzne nieraz trwały bardzo długo, zabawa przednia

Ehhh, że mnie tam nie bylo... :/

 

Ale (pipi) mać niech te ptałachy ze Szwecji zrobią coś z taranowaniem przez Jety!!! Przecież to się w głowie nie mieści co się tutaj dzieje.

Leszcze barowe bez żadnego skilla napieprzają prosto na Ciebie i morda im się cieszy. Zero konsekwencji.

W(pipi)iłem się niemiłosiernie i zacząłem ostro napieprzać z AA i Stingerów. Paru posłałem do piachu i od razu zrobiła się cisza. Szkoda, że tylko ja. Reszta kij wie co robiła dając się miażdżyć.

Dokładnie, to jedyny bug w tej grze, ktory mnie naprawde maksymalnie w(pipi)ia- nie wiem, do czego to podobne, heli wali w glebe a jet odlatuje jakby nigdy nic... :angry2:

Z randomami grałeś?

Odnośnik do komentarza

Dlatego jak widzę, że się wpakowałem jako czwarty czy piąty do Little Birda albo ZW11 to się modle aby tylko gościu doleciał gdzieś gdzie można od razu spierniczać. Jesteś wtedy doręczycielem łatwych punktów.

 

Jakby co to dawać na partyjke teraz.

 

Pzdr

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

DICE to (pipi)ona banda nieudaczników (pipi)anych. Dzisiaj nie mogłem pograć dłużej niż 10 min w grze, bo mi znikała broń (pipi) i nawet resetowanie konsoli nie pomagało. Jak można nie naprawić takiego poważnego błędu do (pipi)a?

Odnośnik do komentarza

Mnie dzisiaj 2 razy wywaliło i jak dołączałem do nowego meczu,to wrzucało mnie do tego z którego mnie wywaliło :P Dzisiaj się zgrzałem,bo trafiłem typka co tylko an działko chciał wsiadać mi do heli,sam pilotować nie chciał,a że to HC to nie ryzykowałem kulki,rezultat taki że ja miałem 5 killi a on 40.Dzisiaj grałem z jakimś durniem,co miał GROM w klanie,skampił na wieży TV i ukradł nam heli,mecz później była wyspa Wake,zemściłem się na chamie okrutnie,nic nie polatał(a chłop miał 2 gwiazdki za służbę heli)to mi PW napisał resp camper=szmata,co za hipokryta,teraz do GROM-u chyba wszystkich biorą.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

DICE to (pipi)ona banda nieudaczników (pipi)anych. Dzisiaj nie mogłem pograć dłużej niż 10 min w grze, bo mi znikała broń (pipi) i nawet resetowanie konsoli nie pomagało. Jak można nie naprawić takiego poważnego błędu do (pipi)a?

rzuc ps3 o sciane bo znikajacej broni chyba nikt oprocz Ciebie nie ma :P

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj grałem z jakimś durniem,co miał GROM w klanie,skampił na wieży TV i ukradł nam heli,mecz później była wyspa Wake,zemściłem się na chamie okrutnie,nic nie polatał(a chłop miał 2 gwiazdki za służbę heli)to mi PW napisał resp camper=szmata,co za hipokryta,teraz do GROM-u chyba wszystkich biorą.

Wszystkich nobów napewno :D Kiedyś frajer z tego klanu na metrze zabił mnie z granatnika, oczywiście kampa poza terenem działań, walona na ślepo - więc do końca rundy polowałem na gościa ze skutkiem win 8 - 1 :) Potem na bazarze, jak dojechałem typa jeszcze kilka razy, to zwiał z serwera, plus wiadomość że jestem cwelem - ciekawe ? Ludzie nie potrafią przegrywać.

Edytowane przez Lewis
Odnośnik do komentarza

Kurcze gram i gram w tego Battlefielda 3 i nie mogę się przestawić co do opóźnionego sterowania przez co ciężko mi dokładnie celować. Nie mogę też dopasować sobie czułości, i tak i tak niedobrze;) Dla porównania w BF BC2 miałem Kill/death ratio na poziomie 0.89 co i tak nie było dobre, ale tu ledwo mam 0.45. Mam nadzieję, że po dłuższe treningi dadzą mi więcej radochy:)

 

A tak z innej beczki, mam kupioną grę na jednym koncie a na drugim DLC BTK. Na początku w grze i battlelogu miałem info, że kupiłem to DLC, a teraz nagle jak uruchamiam grę to za każdym razem wyskakuję mi komunikat, że jest już dostępne do kupienia DLC. Oczywiście w multi widzi mi mapy.

Odnośnik do komentarza

Może dobiłeś do końca licznika i drugi raz sie zaczal obracac? :D

 

W ogole dziwne, ze tamten kolo majac chyba 39 killi heli dostal tylko jedna baretke za walke powietrzna.

 

Lewis, jak wy (Ty i Tobie podobni :D ), do cholery, dajecie rade jeszcze swiadomie na kogos polowac?? Przeciez nie wiadomo, gdzie sie koles zrespi po zgonie, ID tez ledwo widoczne (zwlaszcza w walce i jak nie zespotowany)... Ja po prostu wale w kazdego, w kogo moge, zanim sam dostane kulke- i to nie dosc, ze malo skutecznie, to jeszcze czesto nie zdaze nawet zauwazyc, kogo ubilem, a wy sobie jeszcze ofiary wybieracie, cyborgi :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Może dobiłeś do końca licznika i drugi raz sie zaczal obracac? :D

 

W ogole dziwne, ze tamten kolo majac chyba 39 killi heli dostal tylko jedna baretke za walke powietrzna.

 

Lewis, jak wy (Ty i Tobie podobni :D ), do cholery, dajecie rade jeszcze swiadomie na kogos polowac?? Przeciez nie wiadomo, gdzie sie koles zrespi po zgonie, ID tez ledwo widoczne (zwlaszcza w walce i jak nie zespotowany)... Ja po prostu wale w kazdego, w kogo moge, zanim sam dostane kulke- i to nie dosc, ze malo skutecznie, to jeszcze czesto nie zdaze nawet zauwazyc, kogo ubilem, a wy sobie jeszcze ofiary wybieracie, cyborgi :D

 

patrzysz w róg kto kogo zabil i zaraz lookasz na mapke gdzie jest czaszka, tam mozna sie spodziewac ziomka

Edytowane przez mersi
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Może dobiłeś do końca licznika i drugi raz sie zaczal obracac? :D

 

W ogole dziwne, ze tamten kolo majac chyba 39 killi heli dostal tylko jedna baretke za walke powietrzna.

 

Lewis, jak wy (Ty i Tobie podobni :D ), do cholery, dajecie rade jeszcze swiadomie na kogos polowac?? Przeciez nie wiadomo, gdzie sie koles zrespi po zgonie, ID tez ledwo widoczne (zwlaszcza w walce i jak nie zespotowany)... Ja po prostu wale w kazdego, w kogo moge, zanim sam dostane kulke- i to nie dosc, ze malo skutecznie, to jeszcze czesto nie zdaze nawet zauwazyc, kogo ubilem, a wy sobie jeszcze ofiary wybieracie, cyborgi :D

 

patrzysz w róg kto kogo zabil i zaraz lookasz na mapke gdzie jest czaszka, tam mozna sie spodziewac ziomka

niektorzy sa w cholere schematyczni np ktos bez konca wybiega z tego samego korytarza itp. I latwo sie zaczaic na takiego. Nawet jak dostanie np kose pare razy i tak bedzie biegal znow ta sama drogą

Odnośnik do komentarza

Może dobiłeś do końca licznika i drugi raz sie zaczal obracac? :D

 

W ogole dziwne, ze tamten kolo majac chyba 39 killi heli dostal tylko jedna baretke za walke powietrzna.

 

Lewis, jak wy (Ty i Tobie podobni :D ), do cholery, dajecie rade jeszcze swiadomie na kogos polowac?? Przeciez nie wiadomo, gdzie sie koles zrespi po zgonie, ID tez ledwo widoczne (zwlaszcza w walce i jak nie zespotowany)... Ja po prostu wale w kazdego, w kogo moge, zanim sam dostane kulke- i to nie dosc, ze malo skutecznie, to jeszcze czesto nie zdaze nawet zauwazyc, kogo ubilem, a wy sobie jeszcze ofiary wybieracie, cyborgi :D

 

patrzysz w róg kto kogo zabil i zaraz lookasz na mapke gdzie jest czaszka, tam mozna sie spodziewac ziomka

niektorzy sa w cholere schematyczni np ktos bez konca wybiega z tego samego korytarza itp. I latwo sie zaczaic na takiego. Nawet jak dostanie np kose pare razy i tak bedzie biegal znow ta sama drogą

Dokładnie panowie merson & szpic :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...