Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Może dobiłeś do końca licznika i drugi raz sie zaczal obracac? :D

 

W ogole dziwne, ze tamten kolo majac chyba 39 killi heli dostal tylko jedna baretke za walke powietrzna.

 

Lewis, jak wy (Ty i Tobie podobni :D ), do cholery, dajecie rade jeszcze swiadomie na kogos polowac?? Przeciez nie wiadomo, gdzie sie koles zrespi po zgonie, ID tez ledwo widoczne (zwlaszcza w walce i jak nie zespotowany)... Ja po prostu wale w kazdego, w kogo moge, zanim sam dostane kulke- i to nie dosc, ze malo skutecznie, to jeszcze czesto nie zdaze nawet zauwazyc, kogo ubilem, a wy sobie jeszcze ofiary wybieracie, cyborgi :D

 

patrzysz w róg kto kogo zabil i zaraz lookasz na mapke gdzie jest czaszka, tam mozna sie spodziewac ziomka

niektorzy sa w cholere schematyczni np ktos bez konca wybiega z tego samego korytarza itp. I latwo sie zaczaic na takiego. Nawet jak dostanie np kose pare razy i tak bedzie biegal znow ta sama drogą

Piszesz o sobie jak dałem ci w kosy w twojej bazie na Arice? :P

 

Tak jak pisze merson,patrzysz na pasek killi(który jest mega nieczytelny względem BC2)i polujesz.Kolo nie dostał 1 baretki,tylko tyle w raporcie pokazuje.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

patrzysz w róg kto kogo zabil i zaraz lookasz na mapke gdzie jest czaszka, tam mozna sie spodziewac ziomka

niektorzy sa w cholere schematyczni np ktos bez konca wybiega z tego samego korytarza itp. I latwo sie zaczaic na takiego. Nawet jak dostanie np kose pare razy i tak bedzie biegal znow ta sama drogą

Dokładnie panowie merson & szpic :)

Dobry patent (nawet biorac pod uwage, ze na minikarcie tylko fragment mapy jest, wiec pewnosci nie ma, ze goscia namierzysz) :) Moze kiedys poprobuje jak mnie ktos wkurzy, choc znajac zycie to sam zdechne z piec razy zanim dobiegne pod wskazane miejsce :D

 

W ogole ktos pyka dzisiaj jakby co ok. 22:30? Gęsior mi ochoty narobil na latanie przez ostatnie dwa dni... :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ale dziś z bosman666 trafiliśmy na leszczy jeden koleś z 96 levelem reszta nie wiele mniejsze ale co mnie zastanowiło że nie wyświetla im levelu dopiero bosman mii wytłumaczył że zostali ukarani przez EA za nieuczciwą grę, najlepsze że grają tylko na tej mapie Grand Bazaar po czym wychodzą.

Jeszcze mam jedno pytanie bo spojrzałem na battle raport dlaczego mam minusowy skill level...WTF ???

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Jeszcze mam jedno pytanie bo spojrzałem na battle raport dlaczego mam minusowy skill level...WTF ???

To jest skill za mecz,czasem jak grasz gorzej to ci opada skill level.

 

Dzis w nocy udalo mi sie z daleka zestrzelic heli,rakieta ATGM w lav25. Dzis z Oip trafilismy na level 90 ktory wlatywal nam w heli,serio rozumiem poczatkujacch ale zeby sie tak szmacic na takim levelu?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dzis z Oip trafilismy na level 90 ktory wlatywal nam w heli,serio rozumiem poczatkujacch ale zeby sie tak szmacic na takim levelu?

A samolotami gosciu ile mial juz ugrane/odblokowane? Moze level nabil czym innym, a tym dopiero flary odblokowuje :rofl2:

Mial wszstko odblokowane i potrafil latac bo naszych w odrzutowcach z dzialka zdejmowal.za pierwszym podejsciem. A jedyne co mu dalo wlatywanie w nas to nasze samobojstwo.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Jeden z moich lepszych wyników na tej mapie:

 

http://battlelog.bat...14/4/179749130/

 

Prawie 10 tys z samej gry.

 

Dziś miałem mecz gdzie wygraliśmy 1 biletem,szło łeb w łeb i było 1:1 i o dziwo wygraliśmy,ale ostatnio najbardziej mnie wkurza brak dźwięku w samolocie,lecę szczęśliwy a tu nagle 2 rakiety we mnie,a dźwięku namierzania nie było w ogóle.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

ale ostatnio najbardziej mnie wkurza brak dźwięku w samolocie,lecę szczęśliwy a tu nagle 2 rakiety we mnie,a dźwięku namierzania nie było w ogóle.

 

W heli jest to samo,czasem jak sie przecina plot nozem to dopiero po 2-3 sek slychac dziwek rozwalajacego sie plotu. z przeladowaniem to samo. A czasem mam tak,ze dzwiek znika i pojawia sie w momencie kiedy strzelam

Odnośnik do komentarza

Przecież miga wielkie LOCK przed oczyma, więc nie widzę problemu :>

Ja latając to nasłuch.uje,rozglądać to się muszę na boki na jakiej wysokości jest rywal,bo od tego zależy jak zetnę kąt,bo go podejść,zresztą często jest że gonią mnie 2 samoloty i namierza heli,nie ogarnąłbym tego wszystkiego.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...