Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

@Walduś - ja myślę, że w 40 godzin można to zrobić. Po 300h spędzonych z tą grą, gdybym w tej chwili założył nowy profil i cisnął tylko inżynierem to da rade. Masz obcykane mapy, wiesz co i jak...

 

Ja gram na 55" i w max rozdziałce i żadnego input laga nie mam chyba, że o czymś nie wiem.

 

Wczorajszy Rush był spoko, ale niektóre mapy są równie nudne jak te z Podboju.

Odnośnik do komentarza

tylko 720p, podobno jest takie coś jak input lag, nawet widziałem o tym filmy na YT, ale to tak jak narzekanie na wypukłe triggery w sixaxisie - złej baletnicy...

 

Niektórzy twierdzą, iż to wina TV, u jednych jest większy lag u innych mniejszy , ale dla mnie to mało ważne. Z własnego doświadczenia widzę, że przede wszystkim to nie wina mojego TV ani szybkości łącza internetowego.

 

Gra odpalona w 720p w single player jaki i multi ma widocznego laga i czuję się jakbym grał prawie w KZ2.

 

Po przełączeniu na 576p lag nie istnieje, gra się idealnie.

 

Przed chwilą z kolegą sprawdziliśmy BF3 z konsoli X360 na moim TV. Rezultat jest taki, że w najwyższej rozdzielczości nie ma żadnego laga.

 

Finał jest taki, że DICE zrypali kod gry w przypadku PS3, a to, że jedni mówią, że mają laga a inni nie to pewnie dlatego, że nie każdy jest wyczulony pod tym względem. Ale co tam..każdy niech gra jak mu wygodniej byle miał frajdę;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam 32" HD ready, wiec tylko 576 sie da- dlatego sie zawsze dziwilem, jak ludzie o jakichs lagach pisali :D

 

przecież HD Ready to jest właśnie 720p

Masz racje, cos musialem w pospiechu pochrzanic... Sprawdze wieczorem jak cos i napisze jeszcze raz.

Tak czy inaczej laga u mnie nie zauwazylem (chyba, ze jakis jest, ale istotnie go nie zauwazylem :) ). Z tego, co pamietam, to on full dh glownie dotyczyl, ale z ciekawosci przelacze moze na 576 i obczaje.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Powiedzcie mi, gracie w 720p czy 576p? Po przełączeniu na 576p BF3 w koncu daje radoche z gry bez tego glupiego laga. Ale za to gra wyglada koszmarnie i zeby ubic kogos z bardzo dalekiej odleglosci trzeba mocno wyostrzyc wzrok:) Mam nadzieje, ze wyjdzie jakis patch bo DICE chyba nie opanowalo ps3 tak jak nalezy.

Game mode w tv i powinno byc po problemie.

 

A problem wysteuje u malej ilosci uzytkownikow,a dev z dice twierdzi,ze w najblizszej latce nie bedzie to naprawione.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi, gracie w 720p czy 576p? Po przełączeniu na 576p BF3 w koncu daje radoche z gry bez tego glupiego laga. Ale za to gra wyglada koszmarnie i zeby ubic kogos z bardzo dalekiej odleglosci trzeba mocno wyostrzyc wzrok:) Mam nadzieje, ze wyjdzie jakis patch bo DICE chyba nie opanowalo ps3 tak jak nalezy.

Game mode w tv i powinno byc po problemie.

 

 

To już też obczaiłem. Nic niestety nie zmiania oprócz ciemniejszego obrazu;) DICE proponowało to rozwiązanie, ale jest to chęć umiejętnego wyjścia z opresji by nie przyznać się do własnych błędów.

 

Ja mam 32" HD ready, wiec tylko 576 sie da- dlatego sie zawsze dziwilem, jak ludzie o jakichs lagach pisali :D

 

przecież HD Ready to jest właśnie 720p

Masz racje, cos musialem w pospiechu pochrzanic... Sprawdze wieczorem jak cos i napisze jeszcze raz.

Tak czy inaczej laga u mnie nie zauwazylem (chyba, ze jakis jest, ale istotnie go nie zauwazylem :) ). Z tego, co pamietam, to on full dh glownie dotyczyl, ale z ciekawosci przelacze moze na 576 i obczaje.

 

Obczaj, obczaj i daj znać by się tylko upewnić. Z pewnością zauważysz róznicę i większą przyjemność z fragowania kosztem grafiki niestety.

 

U małej ilości użytkowników, myślę że to nie prawda. Każdy to powinien mieć tylko nie wszyscy to zauważają. Nie mylcie z lagiem przez słabe łącza, stąd na filmikach u jednych większy lag, a u drugich mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Gram w 720p na 32 calach, ustawienie TV na Game Mode. Laga nie uświadczyłem, lub mam tak powolny refleks, że lag się z nim zgrywa.

Nie wiem czy dziś dam radę, bo mam inne plany, ale jakby co to wiem gdzie was znaleźć :sorcerer:

Input lag to usprawiedliwianie sie ludzi jak dostaja w dupe ;) lag jest minimalny,zeby go zobaczyc na filmiku trzeba zwolnic filmiko o 1/4. tyle. widac go najbardziej jak zagrasz w gre 60fps a pozniej przechodzisz na bf3.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Jak można sprawdzić ten lag? Bo za chwile może się okazać, że jestem za(pipi)istym terminatorem tylko lag mi przeszkadza ;)

 

Jeśli grałeś W Killzone2 to wiesz mniej więcej o co chodzi z tym opóźnieniem. Jak sprawdzić, ja na gołe oko widzę, włączam single lub multi, nie biegam tylko ruszam prawą gałką w lewo i w prawo i żołnierz za nią najzwyczajniej w świecie nie nadąża:) Ustawiłem gorszą rozdzielczość w menu konsoli na 576p i nagle mój żołnierz jest niczym terminator na spidzie:) Zapewne wielu z Was, którzy świetnie sobie radzą z lagiem, bez niego będą super aimbotami:)

Odnośnik do komentarza

Lag nie lag ważne żeby pindol stał jak się rozdupcza wrogów. Jest fun, jest karuzela, everybody pomarancze, wszyscy się cieszą interes się kręci więc grać nie (pipi)ic. To by było na tyle. Do wieczora ekipa! Kozbinio naprawiaj tego bf3 bo trza dziś zrobić na kimś gwałt, siać zniszczenie i wyzywać wrogów w pień z uśmiechem na ustach:)

 

(null)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Też tak macie, że nie możecie grać na trzeźwo w BFa? Kurde balans, przedwczoraj równo drinkowałem sobie i gra szła gładko, hurtowo czołgi C4 likwidowałem, akcje filmowe odchodziły że ja pindole... Wczoraj natomiast, grama alku nie ruszyłem i myślałem, że wyjdę z siebie... Czułem się niczym Kenny z Southpark'a, co krok to kulka w czoło, zamykanie na respie, roadkille itp przeboje. Najgorsze, że mam tak nie pierwszy raz... Kurde, nie mogę sobie pozwolić na poranne kace bo malca do przedszkola muszę odwozić...

Odnośnik do komentarza

standard. BF bez naleweczki, winka lub wódeczki zawsze idzie słabiej. wydaje mi się że to trochę jak w realu, jest więcej odwagi i zamiast wychylać się zza rogu nap.ierdalasz przed siebie :D tak ot, alkoholowa elastyczność

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Łebi witaj w klubie :D . Ja też muszę coś strzelić. Wtedy widać finezje i rozmach z jakim napierdalam :P

 

Heheh... wspominałem wam wczoraj, że żona jest specjalistką terapii uzależnień, prawda? Gęsior - obiecałem Ci 50% zniżki na terapię ale jak się okaże, że trzeba Cię wyciągnąć także z nałogu alkoholowego (oprócz uzależnienia od gier :) ) to będzie 50% + 50% = 100%... Matematyka nie kłamie :D

 

Ja za czasów meczów klanowych w CSa też musiałem przed meczem walnąć kielonka albo dwa bo inaczej ręce mi się trzęsły jak na silnym delirium :)

Na szczęście na starość drżenie rąk ustało :)

Odnośnik do komentarza

Też tak macie, że nie możecie grać na trzeźwo w BFa? Kurde balans, przedwczoraj równo drinkowałem sobie i gra szła gładko, hurtowo czołgi C4 likwidowałem, akcje filmowe odchodziły że ja pindole... Wczoraj natomiast, grama alku nie ruszyłem i myślałem, że wyjdę z siebie... Czułem się niczym Kenny z Southpark'a, co krok to kulka w czoło, zamykanie na respie, roadkille itp przeboje. Najgorsze, że mam tak nie pierwszy raz... Kurde, nie mogę sobie pozwolić na poranne kace bo malca do przedszkola muszę odwozić...

Dobrze że ja nie potrzebuję alko by biegać na pałę :P

Odnośnik do komentarza

Też tak macie, że nie możecie grać na trzeźwo w BFa? Kurde balans, przedwczoraj równo drinkowałem sobie i gra szła gładko, hurtowo czołgi C4 likwidowałem, akcje filmowe odchodziły że ja pindole... Wczoraj natomiast, grama alku nie ruszyłem i myślałem, że wyjdę z siebie... Czułem się niczym Kenny z Southpark'a, co krok to kulka w czoło, zamykanie na respie, roadkille itp przeboje. Najgorsze, że mam tak nie pierwszy raz... Kurde, nie mogę sobie pozwolić na poranne kace bo malca do przedszkola muszę odwozić...

Dobrze że ja nie potrzebuję alko by biegać na pałę :P

 

My już dobrze wiemy czym się szprycujesz, koksowniku jeden hehehehe :P

Odnośnik do komentarza

Też tak macie, że nie możecie grać na trzeźwo w BFa? Kurde balans, przedwczoraj równo drinkowałem sobie i gra szła gładko, hurtowo czołgi C4 likwidowałem, akcje filmowe odchodziły że ja pindole... Wczoraj natomiast, grama alku nie ruszyłem i myślałem, że wyjdę z siebie... Czułem się niczym Kenny z Southpark'a, co krok to kulka w czoło, zamykanie na respie, roadkille itp przeboje. Najgorsze, że mam tak nie pierwszy raz... Kurde, nie mogę sobie pozwolić na poranne kace bo malca do przedszkola muszę odwozić...

 

Tak, ale jak mnie wrzuciło do przeciwnej drużyny to mnie 3 razy pod rząd sproszkowałeś Łebi :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...