Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Chcialbym was ostrzec przed graczek Zaqair12456!

Wbił mi dzis noż w plecy jak sobie przejmowalem flage i nawet nie jest mu przykro z tego powodu :(

Marna prowokacja,bo tobie łatwo ściągnąć blachę.

 

bo klade lache na to totalną.

Nie spinam sie o nozyki w bf3 jak niektorzy xD

 

ps w bf3 ciagle mojej nie masz :P

Odnośnik do komentarza

Ja, podobnie jak Szpic na kosy mam totalnie wy(pipi)ane (tak po młodzieżowemu). W BC2 była ładna lista blaszek, którą można było przejrzeć czasem wspominając jak to się niektóre ZŁOTE zdobywało... W BF3 po blaszce nie ma śladu więc czy mnie sieką czy siekę ja - mam to w D... Jak mnie ktoś dorwie - nie mam żalu ;) bo jestem za(pipi)iście łatwy do znożowania a ja sam nawet 100 kos jeszcze nie zapodałem (więcej mam fragów MAVem zrobionych) - baretka za 4 kille nożem jeszcze nie wpadła... Nie mam instynktu Kuby Rozpruwacza i w 9 na 10 sytuacji kiedy jestem za kimś to ładuję mu kulę w łeb...

 

PS1.DZIŚ MECZYK :)

Jaki wynik typujecie NERDY?

PS2. Ta konserwacja to dziś czy jutro? JUTRO!

 

PS3. Danielskii - sterydku! przestań pożerać te świństwa przed siłownią i nie waż się mnie umierać... Kto wie... może niedługo zamieszkam w twojej Irlandzkiej wiosce...?

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Chcialbym was ostrzec przed graczek Zaqair12456!

Wbił mi dzis noż w plecy jak sobie przejmowalem flage i nawet nie jest mu przykro z tego powodu :(

Marna prowokacja,bo tobie łatwo ściągnąć blachę.

 

bo klade lache na to totalną.

Nie spinam sie o nozyki w bf3 jak niektorzy xD

 

ps w bf3 ciagle mojej nie masz :P

 

Bo poszukam co pisałeś o moich kosach w BC2(ogólne oburzenie stanu).Tak ciebie to mało ruszało że mnie z listy wyrzuciłeś.

Odnośnik do komentarza

Nie mam instynktu Kuby Rozpruwacza i w 9 na 10 sytuacji kiedy jestem za kimś to ładuję mu kulę w łeb...

 

też zawsze wole wpakować tą serię niż zaszlachtać nożem, bo jak wiadomo w battlefieldzie nic nigdy nie wiadomo i już tyle razy naciąłem się w sytuacji kiedy kosa powinna wpaść, lecz mój hero zamiast rozpróć bebechy postanowił przeciąc powietrze i ewentualnie drasnąć przy okacji przeciwnika . . . . . . . . . wtedy wróg robi szybki zwrot i ja nawet nie zdąże zmienić broni = dupa

Odnośnik do komentarza
Gość Darude

Ja blaszek mało zrywam.Czesciej to mi nooby zrywają .Zresztą to nie mam ochoty podlatywać do goscia ,bo nożyki działają na zasadzie wejdzie lub nie (fuks) .No ale jakbym grał przeciwko takiemu wymiataczowi jak np .kolega Litwin to poświeciłbym się . :D

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Tommi Kaczor był trzeci,którego z DAO ubiłem i ty za placami się zjawiłeś.

Nie ja za plecami, tylko ty przed lufą- pardon, ostrzem :P

 

Ja tam wole jedna kose niz piec zwyklych fragow :] Ratio cierpli na tym, ale za to satysfakcja duzo wieksza :)

 

PS: Kaczor, remis bedzie, ale jakis bramkowy :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

którego wyrazu w tym zdaniu nie rozumiesz :

Nie spinam sie o nozyki w bf3 jak niektorzy xD

co bylo w bc2 to mi wstyd za bardzo sie spinalem :P

teraz jestem starszy i mam to gdzies :D

 

A ja napisałem że kłamczuch jesteś,bo spinałeś się ponad miarę w BC2 i trudno mi uwierzyć by to zeszło z ciebie.

 

 

Znalazło się kilku durni co chcieli mnie pompowaniem wkurzyć,szkoda że za tym nie poszedł poziom gry z ich strony.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Litwin, kitrałeś się wczoraj cały czas w pojazdach, trudno było Cię ubić. Choć trzy razu udało mi się rozwalić RPGiem czołg w którym byłeś ;]

 

Tommi, nie każdy lubi mieć czyjego wora nad głową. W FPSach, zrobienie czegoś takiego w multi to okazanie braku szacunku dla przeciwnika. Jednych to rusza, innych nie.

 

TeaBag.jpg

 

tumblr_lq7pacWvE11qahhxwo1_400.jpg

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

W związku z tygodniowym banem na PSS na koncie Litwin_PL,musiałem założyć na ten tydzień nowe konto ze stosowną nazwą,jak ktoś chce to może dodawać Ixhatexgermans

za co ban jesli mozna wiedziec?

wyslales hate-mail jakiemus wrogowi ? :D

Odnośnik do komentarza

W związku z tygodniowym banem na PSS na koncie Litwin_PL,musiałem założyć na ten tydzień nowe konto ze stosowną nazwą,jak ktoś chce to może dodawać Ixhatexgermans

za co ban jesli mozna wiedziec?

wyslales hate-mail jakiemus wrogowi ? :D

Dzisiaj szczyt(na szczycie :P ) wszystkiego,kolo z 17 lvl ustrzelił mnie z M1911 tłumik,jako pilota heli :)

 

Właśnie zawiesili mi konto na 7 dni bo nazwałem typa hitler jungen,po tym jak mi przysłał polish noob.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

W związku z tygodniowym banem na PSS na koncie Litwin_PL,musiałem założyć na ten tydzień nowe konto ze stosowną nazwą,jak ktoś chce to może dodawać Ixhatexgermans

za co ban jesli mozna wiedziec?

wyslales hate-mail jakiemus wrogowi ? :D

Dzisiaj szczyt(na szczycie :P ) wszystkiego,kolo z 17 lvl ustrzelił mnie z M1911 tłumik,jako pilota heli :)

 

Właśnie zawiesili mi konto na 7 dni bo nazwałem typa hitler jungen,po tym jak mi przysłał polish noob.

N/c

zglaszalem goscia co ma login na psn Waffen_SS a w bf gra z kumplem o nicku HH_(Costam)

nie dosc ze spotkalem ich potem znow na bf3 ( nie dostali bana ani nic) to na battlelogu tez ich nie zablokowali :D

 

Głupie Sony zasiało panikę że PSN nie będzie dziś działać i nie mam z kim grać :(

po 20 powinieniem byc

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

To są (pipi)ki i im napisałem ze wychodzi an to ze niemiecki klient jest lepszy od polskiego,bo jak im wysłałem zgłoszenie ze typ mi przysłał grafiki przedstawiające wejście niemców w 1939 r do Polski to nic mu nie zrobili(to ten kolo fennek o którym pisałem).Zna ktoś polski numer infolinii ps3?Zobaczymy czy nasi coś mogą.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Gwoli ścisłości, ta mlodziezowka hitlera nazywala sie hitler jugend (mlodziez hitlera) :) napisales jungen- czyli "chlopcy hitlera" :) tez moze byc- gramatycznie poprawnie w kazdym razie :)

Jak chcesz kolesia pojechac, to mozesz mu tez wyslac np. "arschgefickter nazi-schwuchtel" (w wolnym tlumaczeniu "ruchany w d... nazistowski pedal") :D

Generalnie jak chcesz gnojkow stamtad jechac w ich ojczystym jezyku, to wal smialo- chetnie pomoge ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...