Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos z was uzywa moze tego headseta stereo sony 7.1? Jak to sie sprawuje (mam na mysli glownie wygode przy kilkugodzinnym posiedzeniu oraz dzwiek przestrzenny- to 7.1 dziala faktycznie czy jest zwykle stereo, a reszta to sciema marketingowa)?

Bede wdzieczny za opinie- zastanawiam sie nad kupnem, zeby nie musiec kombinowac z normalnymi sluchawkami i zwyklym headsetem jednoczesnie...

 

Mam i szczerze polecam po kilku godzinach grania kiedy inni narzekają że ich ucho boli u mnie komfort i wygoda.

Genialna regulacja dźwięku, osobno do dźwięku w grze osobno do headseta, co do jakości dźwięku to też jest na plus, choć nie jestem audiofilem. Dobrze wydane pieniądze wg mnie a teraz widziałem je za 330 zł więc okazja. Coś jeszcze ? :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki, Zielu- to teraz tylko znalezc najlepsza oferte, przekonac żonę i mozna kupowac ;)

Jakby się nie udało przekonać to pamiętaj, że są tańsze opcje :) tylko z przewodem i stereo... ale jakość dźwięku przy wystrzale z SV98 rozzzwala mózg...

Jeśli zaś chodzi o wygodę to zasadniczo jedynym wyznacznikiem jest wielkość twoich małżowin usznych względem muszli słuchawki - jak masz wielkie uszy (jak ja) to nawet 7.1 Sony nie pomoże :P

Odnośnik do komentarza

Negocjacje zakonczyly sie sukcesem ;) Jak dobrze pojdzie i znajde je dzis na zakupach, to wieczorem juz bede na nich pykal :)

Kabel zasadniczo nie wchodzilby absolutnie w gre- gdyby byl problem, to pozostalbym przy obecnej opcji: sluchawki bezprzewodowe AKG K912 (tez mam duże wiatraki i wybralem je w duzej mierze wlasnie ze wzgledu na komfort :) duze muszle w polaczeniu z elastycznym paskiem zamiast sztywnego pałąka sprawiaja, ze to najwygodniejsze sluchawki, jakie do tej pory w zyciu uzywalem :) ) plus standardowy hs sony, ktory robi za sam mikrofon.

Irytuje mnie po prostu kombinowanie z zawieszaniem go na koszulce- lubi czasem spasc jak sie porusze, musze zakladac koszulke nawet w upał, a tez i ostatnio jak z Gesiorem gralismy, to skarzyl sie, ze cicho mnie slyszy, a trzymac hs w rece blizej nie ma jak, schylac ciagle glowe do niego niewygodnie, a glosniej tez nie moge sie drzec jak żona i dziecko śpią obok :confused:

 

Mam nadzieje, ze sie to wszystko po zakupie poprawi :)

 

PS: Pisales Kaczor o jakosc dzwieku z tego hs sony wlasnie?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Negocjacje zakonczyly sie sukcesem ;) Jak dobrze pojdzie i znajde je dzis na zakupach, to wieczorem juz bede na nich pykal :)

 

też dzisiaj idę go poszukać, mam nadzieję, że w MM mają to wtedy szybko kupię. Po mojej akcji rzutu słuchawkami w podłogę muszę coś znaleźć nowego.

jak coś to po weekendzie najwyżej zaatakuję, bo Panowie piękny weekend = wyjazd = grill = no PS3 = seks = BF3 przestaje być na chwilę ważny.

 

a po weekendzie powrót do szarego życia i no=life'ienia w BF3

Odnośnik do komentarza

Tommi, zobaczysz będziesz zadowolony z tych słuchawek, sam takie mam więc wiem co piszę ;] Będziesz miał automatyczne wyciszanie kina domowego / TV jak podłączysz słuchawki, ustawianie balansu między grą a rozmowami z grupą pod jednym suwakiem, głośność całości pod drugim, szybkie wyciszanie mikrofonu, przydatne jak chcesz coś rzucić do żony ;] Fajny efekt dźwięku przestrzennego, choć czy to jest pełne 7.1 to nie wiem, mi wystarcza. Wszystkie dłuższe i krótsze nasiadówki gram właśnie w nich, fotkę wrzucałem, nigdy nie przeszkadzały w grze już szybciej zmęczenie wzroku lub stężenie alko we krwi ;]

Odnośnik do komentarza

Dzieki, Pryx! Moze dzieki nim moje ratio sie choc troche poprawi :D Na to ustawianie balansu tez sie juz ciesze- do tej pory zawsze musialem do zgonu czekac i przez menu sie przebijac, zeby dopiero w opcjach dopasowac. Suwak to za(pipi)iste ulatwienie.

 

Kozbinio, tak wiersz przerzucilo, ze wyglada to jak "piękny weekend = wyjazd = grill = no PS3 = seks = BF3" :D W sumie to logiczna kolejnosc :D

Edytowane przez tommi___t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Wyglada na to,ze patch moze i dzis bedzie. Bo caly czas pisza,zeby czekac.

 

 

Data Patcha zostanie podana po północy ale nie wiem jakiego czasu bo nie podali :(

Nie wiem skad to info,ale na twitter jasno pisza,ze mamy jeszcze troche poczekac.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Negocjacje zakonczyly sie sukcesem ;) Jak dobrze pojdzie i znajde je dzis na zakupach, to wieczorem juz bede na nich pykal :)

Kabel zasadniczo nie wchodzilby absolutnie w gre- gdyby byl problem, to pozostalbym przy obecnej opcji: sluchawki bezprzewodowe AKG K912 (tez mam duże wiatraki i wybralem je w duzej mierze wlasnie ze wzgledu na komfort :) duze muszle w polaczeniu z elastycznym paskiem zamiast sztywnego pałąka sprawiaja, ze to najwygodniejsze sluchawki, jakie do tej pory w zyciu uzywalem :) ) plus standardowy hs sony, ktory robi za sam mikrofon.

Irytuje mnie po prostu kombinowanie z zawieszaniem go na koszulce- lubi czasem spasc jak sie porusze, musze zakladac koszulke nawet w upał, a tez i ostatnio jak z Gesiorem gralismy, to skarzyl sie, ze cicho mnie slyszy, a trzymac hs w rece blizej nie ma jak, schylac ciagle glowe do niego niewygodnie, a glosniej tez nie moge sie drzec jak żona i dziecko śpią obok :confused:

 

Mam nadzieje, ze sie to wszystko po zakupie poprawi :)

 

PS: Pisales Kaczor o jakosc dzwieku z tego hs sony wlasnie?

 

No właśnie problem z Tobą polegał na tym, że byłeś najcichszym członkiem (przepraszam :) ) drużyny/zespołu. Musiałem podgłaśniać voice na słuchawach żeby słyszeć ciebie więc jak Danielskii w tym samym czasie zaczynał śpiewać psalmy to urywało łeb :P

 

Nie pisałem o jakości dźwięku z hs sony bo nigdy go nie słyszałem. Miałem na myśli moje przewodowe Giotecki - do grania są za(pipi)iste i w cenie 170pln posiadają wszystkie wymienione przez was funkcje - oprócz bezprzewodowości i pseudo 7.1 - uważam, że cenę robi zasadniczo marka Sony a nie jakość sprzętu :)

Mam osobno balans głośności dźwięków z gry i balans głośności waszego nawijania, szybkie on/off mikrofonu, automatyczne wyciszanie kina domowego i switch PS3/XBOX i standardowo w słuchawkach gamingowych - przepompowane basy :)

A wiecie co jest najśmieszniejsze? Szeroko rozumiana jakość dźwięku i tak nie może się równać ze zwykłymi słuchawami (jack) Sennheiser HD za 150plnów, które niestety nie mają mikrofonu...

Ale dość o tym - jak już pokupujecie te sprzęty to nasze bełkotliwe pogaduchy będą jeszcze wyraźniejsze a śmiech jeszcze bardziej perlisty :D Nie mogę się doczekać!

 

Kozbinio... Jak już będziesz po 30tce to przestaniesz uważać, że sex>BF3 ;) Ja pańszczyznę odrabiam z reguły przed graniem :D Nie zapomnę też jak Danielskii kiedyś w czasie grania powiedział: "Jeszcze trochę pogram, potem trzeba by p$#%@$#% żonę i wreszcie można spać..." :DDD

hmmm... moja żona czasem zagląda na to forum... żartowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Panie i Panowie Patch zostanie wydany 27 Marca dla PS3 i PC nie podano daty dla Xboxa

 

Plotka,z battlefieldo. Jak zobacze to info na oficjalnym blogu BF to uwierze.

 

 

EDIT:

Z tego co mowi zh1nt0,to data 27marca nie jest pewna.Dlatego jeszcze niema nic oficjalnie

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

No właśnie problem z Tobą polegał na tym, że byłeś najcichszym członkiem (przepraszam :) ) drużyny/zespołu. Musiałem podgłaśniać voice na słuchawach żeby słyszeć ciebie więc jak Danielskii w tym samym czasie zaczynał śpiewać psalmy to urywało łeb :P

Trzeba bylo mowic wczesniej, ze az tak zle jest! ;) Nic nie wiedzialem, dopoki Gesior nie powiedzial w poprzedni weekend :)

Miałem na myśli moje przewodowe Giotecki (...) Mam osobno balans głośności dźwięków z gry i balans głośności waszego nawijania, szybkie on/off mikrofonu, automatyczne wyciszanie kina domowego i switch PS3/XBOX

Gioteck ogolnie moim zdaniem za(pipi)iste akcesoria robi. Sprzet, ktory opisales, robi wrazenie, do tego zastosowanie w X360 naprawde by mi sie przydalo, ale sprawa rozbija sie o kabel :confused: U mnie jak znam zycie wczesniej czy pozniej albo ja bym o nim zapomnial, albo zaplatala sie w niego corka czy zona i skonczyloby sie pewnie uszkodzeniem sprzetu, a moze jeszcze mebli i konsoli :) ...No i ogolnie odkad poznalem bezprzewodowa wolnosc, to nie lubie na kablu wisiec (mozna np. latwiej pojsc do lodowki po piwo bedac caly czas "pod gra" ;) ) :)

Ale dość o tym - jak już pokupujecie te sprzęty to nasze bełkotliwe pogaduchy będą jeszcze wyraźniejsze a śmiech jeszcze bardziej perlisty :D Nie mogę się doczekać!

U mnie mission complete- znalazlem w trzecim i ostatnim sklepie, do ktorego mialem mozliwosc zajrzec :) Jak sie podladuje (a w domu zrobia warunki do grania ;) ), to sie zamelduje :D

Pierwsze wrazenie bardzo dobre- elegancko, ergonomicznie uksztaltowane muszle, bardzo wygodne- problemu z dluzszym graniem na bank nie bedzie. Troche mi sie jedynie ten wysuwany mikrofon nie podoba- sprawia wrazenie delikatnego (zeby nie powiedziec tandetnego), podatnego na uszkodzenia. W ogole tych sluchawek mozna uzywac rowniez w trakcie ladowania czy wylaczaja sie wtedy jak ten maly headset?

Kozbinio, Tobie tez sie udalo? :)

 

PS: 27.03- spoko, to juz nawet nie tydzien :) Damy rade! :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Teraz wszystkie USAS i FAMAS whores ciekawe co zrobia,wiekoszci pewnie poleci k/d ratio . Chociaz 5miechow i zasr.anych laterek nie naprawic to juz przegiecie :confused:

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrazenie bardzo dobre- elegancko, ergonomicznie uksztaltowane muszle, bardzo wygodne- problemu z dluzszym graniem na bank nie bedzie. Troche mi sie jedynie ten wysuwany mikrofon nie podoba- sprawia wrazenie delikatnego (zeby nie powiedziec tandetnego), podatnego na uszkodzenia. W ogole tych sluchawek mozna uzywac rowniez w trakcie ladowania czy wylaczaja sie wtedy jak ten maly headset?

Kozbinio, Tobie tez sie udalo? :)

możesz ładować podczas grania

Odnośnik do komentarza

Skoro, juz zrobilem w dziale z PC to tutaj tez dam, nie kazdemu chce sie to przegladac ;)

 

http://blogs.battlef...will-come-soon/

 

A sobie wypisze pare ciekawszych:

GENERAL GAMEPLAY FIXES

-The Knife now only takes two swipes to kill when attacking from a position where a takedown is not possible.

 

VEHICLE FIXES

-Unguided tank rounds and RPGs will now instantly destroy Jets, Attack Helicopters, and Scout Helicopters.

-Fixed a problem when locking on to two nearby targets, the locking should no longer jump rapidly between multiple targets. This applies to all locking weapons and Laser Designators.

-Increased the damage of the Javelin and Air to Ground missiles against laser designated targets.

-Javelin missiles fired without Laser targeting now do more damage to the side and rear of MBTs.

-Flares will no longer break the lock of a vehicle that is locked on, it will only distract the missiles.

-The IGLA and Stinger now lock on much more quickly and disable an attack aircraft in 1 hit, but have significantly reduced range. This should allow Stingers to mount an effective close range point defense, without dominating an entire airspace.

 

GADGETS

-The MAV can no longer be used as an elevator.

-C4 will no longer be detonable after a player respawns, if the player is revived within 5 seconds he can still detonate his C4.

-Claymores can now detonate from vehicles and can be used to disable jeeps or kill the passengers in light jeeps. Claymores will not do any damage to heavy vehicles.

-The M224 Mortar can no longer be deployed in an area that is out of combat for another team like a home base or other protected spawn.

 

DISABLE ANTI-ALIASING ON PS3 TO REDUCE INPUT LAG

PlayStation 3 players may now turn off anti-alias in the options menu to reduce input lag.

 

IMPROVEMENTS TO MINIMAP

we are also adjusting the level of detail to give a clearer picture for players when using the mini-map.

The three new mini map modes are:

minimaps1.jpg

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...