Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem po co komu oryginalne jakieś hs-y, jakieś drogie sprzęty, mi wystarcza od dawna zwykła Jabra słuchawka BT jaką używa się do telefonów komórkowych.

 

TRZY MEGA WAŻNE POWODY żeby grać ze słuchawkami z mikrofonem (bo do tego się to sprowadza)

1. Słuchawki z mikrofonem Ci się nie rozładują w połowie sesji ("zaraz wracam bo mi się słuchawka rozładowuje")

2. Możesz dowolnie regulować głośność dźwięków z gry i dźwięków rozmów - nie musisz ustawiać poziomu "1" na kinie domowym coby rodzinki nie pobudzić grając w nocy.

3. Takie zestawy są zwyczajnie wygodne...

 

Nie wróciłbym już do grania z bluetoothem z telefonu + kino domowe chociaż kiedyś wydawało mi się, że to dobre combo. Chyba, że byłbym singlem i głośne napier.niczanie z kina 5.1 nie przeszkadzało by nikomu o 1 AM :)

Odnośnik do komentarza

-nie pokazuje naszej pozycji na radarze w samolocie,tak samo jak nie pokazuje czołgów i innych pojazdów naziemnych,za to podobno rakieta p-z jets mocniejsza.

To co pokazuje teraz radar? :unsure:

 

Tylko pozycję innych maszyn i to dziwne bo czasami znikają by za chwile się pojawić a kolo miał tylko flary.Ja mam jabrę i włączam tylko jak ktoś mnie ewidentnie zagaduje,nie lubię gadać podczas grania.

Odnośnik do komentarza

Można tylko po co o tym mówić, skoro nie wiadomo czy nie traci się punktów :) , ja jestem bardzo zadowolony z patcha ale zmniejszenie ilości możliwych zespołów to jest porażka na całej linii :( jestem zmuszony do grania z przypadkowymi kolesiami a włączając hs na drużynę grozi mi słuchaniem śpiewu i innych pierdół.

Odnośnik do komentarza

....ale zmniejszenie ilości możliwych zespołów to jest porażka na całej linii :( jestem zmuszony do grania z przypadkowymi kolesiami a włączając hs na drużynę grozi mi słuchaniem śpiewu i innych pierdół.

Wydaje mi się, że DICE chciało w ten sposób wymusić większy teamplay...

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

....ale zmniejszenie ilości możliwych zespołów to jest porażka na całej linii :( jestem zmuszony do grania z przypadkowymi kolesiami a włączając hs na drużynę grozi mi słuchaniem śpiewu i innych pierdół.

Wydaje mi się, że DICE chciało w ten sposób wymusić większy teamplay...

 

To im to za(pipi)iscie wyszlo ;),nie mozna grac w 4 znajomych wiec gdzie tu teamplay? 3randrom to nie teamplay.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dziwne bo po wyłączeniu AA mam ostry i wyrazisty obraz (nawet lepszy niż przed patchem, mniejszy blur) a input laga nie doświadczyłem. Ogólnie teraz jest lepiej. Podoba mi się rozwiązanie ze stingerami, poniewaz technik tak jakby kontroluje pewien obszar mapy, więc samoloty i smigłowce nie panują nad tą cześcią mapy i potrzebują zgrania z wojskiem lądowym.

A dzisiaj nawiązałem walkę z USASem więc jest dobrze.

Jeszcze tylko commo rose i bylo by super.

Edytowane przez snake_3xX
Odnośnik do komentarza

Można tylko po co o tym mówić, skoro nie wiadomo czy nie traci się punktów :) , ja jestem bardzo zadowolony z patcha ale zmniejszenie ilości możliwych zespołów to jest porażka na całej linii :( jestem zmuszony do grania z przypadkowymi kolesiami a włączając hs na drużynę grozi mi słuchaniem śpiewu i innych pierdół.

 

No i właśnie x360 pod tym względem sprawdza się idealnie mam na mysli rozmowę przez headsety, zakładasz pokój czyli grupe ze znajomymi i masz wy.ebane na innych graczy.Dziwi mnie że panowie z Sony nie rozwiązali jeszcze tego.

Edytowane przez Balounte
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dla tych co chca grac w tym samym skladzie za znajomymi. Wychodzicie ze skladu i kilkacie create squad i podobno wtedy mozna utowrzyc swoj sklad.(Sprobuje to zaraz zrobic i napisze czy to dziala)

 

Dziala.

 

Jeszcze jedno sklad Alpha powoduje wieszanie sie konsoli ;)

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Faktycznie teraz szybko wpada baretka za przygwożdżenia,plus dla lotników to ze zmniejszyli ilość killi z 6 do 5 na baretkę,ale czy ja wiem czy to pocieszenie,skoro walka powietrzna jest mega ciężka,dzisiaj w szczytowym meczu miałem 12 killi,wczoraj 25.Dzisiaj po raz pierwszy grałem ze 100 lvl:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/37986698/4/179749130/

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę i co zauważyłem:

 

- obrońca przekaźników x2 i baretka

- niszczyciel przekaźników x2 i baretka

- walka pojazdami powietrznymi 5 killi i baretka

- przygwożdżenia x4 i baretka

 

Co do samej rozgrywki:

 

- ciężko walczy się teraz w heli przeciwko pojazdom. Nie dość, że nie widać ich na radarze to spotowanie chodzi jak mu się chce. Najgorsze jednak, że jak już dopadniemy czołg to jeden przelot nie wystarczy żeby go unieruchomić. Mam wrażenie, że osłabili rakiety.

- łatwiej chyba zdjąć jeta z rakiety

- Igła działa za(pipi)iście, fakt, że heli musi być w miarę blisko, ale jeden strzał i pozamiatane

- strzał z RPG w czołg tez daje rade

- osłabili chyba F2000. Całą serie trzeba w typa władować żeby zdechł

- usas to kupa (nareszcie)

- na Szczycie jak grałem czołgiem wpadły od razu dwie baretki za przygwożdżenia

- kiedy dałem losowo dobierany serwer to władowało mnie na mapę, gdzie było po 1000 ticketów. Chyba prive serw.

- z(pipi)ali muzykę kiedy wczytują się mapy

- nieźle podkręcili efekty dźwiękowe

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

- z(pipi)ali muzykę kiedy wczytują się mapy

- nieźle podkręcili efekty dźwiękowe

 

Ale dzwiek dalej znika :/ nie wiem o co z tym chodzi. Czy ktos kto posiada x360 moze napisac czy jest ten sam problem na x360.

Odnośnik do komentarza

Teraz wystarczy małe stuknięcie się skrzydłami w powietrzu i zgon obu zawodników,czuje ze będzie to wykorzystywane jak nie będzie ktoś mógł innego zestrzelić,do tego odgłos jakby ktoś na blachę falistą wyrzucił kamienie.Fajnie że baretka za 2 obrony,może w końcu medal wpadnie,Gęsior nadal jest ze musi podkładać,czy zmienili coś?

Odnośnik do komentarza

Co do Igieł - miały być szybsze a i tak dziś miałem taką sytuację: jet leci niziutko nad ziebią obok mnie, widzę, ze właśnie wypruł się z flar, namierzam, strzelam i widzę jak rakietka się rozpędza i w niego leci a tu hyc - jecik lecąc 6m nad ziemią odpala sobie Afterburner i hej! Nas nie dogonjiat :[

Javelin to niszczyciel, zbuffowali damage względem czołgów konkretnie (tak samo spawara).

Granie z tłumikiem to teraz męka - zredukowany DMG drop distance sprawia, że chyba powyżej 3m już trzeba wpakować 7-8 kul żeby zabić (ale chyba działa w końcu w każdej broni).

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Co do Igieł - miały być szybsze a i tak dziś miałem taką sytuację: jet leci niziutko nad ziebią obok mnie, widzę, ze właśnie wypruł się z flar, namierzam, strzelam i widzę jak rakietka się rozpędza i w niego leci a tu hyc - jecik lecąc 6m nad ziemią odpala sobie Afterburner i hej! Nas nie dogonjiat :[

Javelin to niszczyciel, zbuffowali damage względem czołgów konkretnie (tak samo spawara).

Granie z tłumikiem to teraz męka - zredukowany DMG drop distance sprawia, że chyba powyżej 3m już trzeba wpakować 7-8 kul żeby zabić (ale chyba działa w końcu w każdej broni).

 

Igla nie wygra z jet,ale heli teraz bez problemu lapie. co prawda nie niszczy bo zostaje 10-20% zycia heli,ale jak gosc niema inzyniera na pokladzie to ponim. Dzis 2 razy stracilem heli wiszace w powietrzu z rpg a po patchu 1rpg=zgon wszystkich w heli :D

Odnośnik do komentarza

Patch niby miał zwiększyć szansę heli z jetami, a w rzeczywistości jeszcze ją zmniejszył ;/ teraz jet może za jednym zamachem posłać na heli rakietę i po niej ściągnąć z 50% hp z działka, dodatkowo rakiety heli teraz lecą inaczej niż wcześniej i wydaje mi się że ciężej nimi trafić w latające cele.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...