Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

i jest jeszcze jedna opcja:

 

@Danielski: oooo o - i zbanujcie jeszcze tego tego bo mnie zabił już dwa razy xD i tak wyleciałeś z serwera. ....

 

edyta: pytanie do Was: czy za wbicie 100 killi minami przeciwpancernymi jest gwiazdka? bo z tego co widzę miny są jako "dodatek", podobnie jak granaty - za granaty ręczne gwiazdki nie ma (mam 111 killi). stąd moje pytanie, czy miny pp mają tak samo?

 

skończyłem medyka, inżyniera (zostają mi tylko stinger, igła i javeliny a to z czasem wpadnie), skończyłem wszystkie ogólne (wszystkie PDW, shotguny itp) więc czas na ammobox master :)

Edytowane przez waldusthecyc
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Wiem co czujesz ? bo to musiało boleć taka strata :(

Spora, w pkt jak i w czasie (35 min).Dziś drugi prywatny serwer i po raz kolejny zostałem wywalony. Tym razem był to jakiś polski. Z opisu, że przyjaźnie nastawiony, a okazało się odwrotnie. Jakieś dzieciaki kupują te serwery chyba. Dorosły człowiek by się tak nie zachował. Niech nauczą się grać, anie wywalają każdego, który wybiją się ponad innych, bo im tak wygodniej przecież.

Odnośnik do komentarza

 

Wiem co czujesz ? bo to musiało boleć taka strata :(

Spora, w pkt jak i w czasie (35 min).Dziś drugi prywatny serwer i po raz kolejny zostałem wywalony. Tym razem był to jakiś polski. Z opisu, że przyjaźnie nastawiony, a okazało się odwrotnie. Jakieś dzieciaki kupują te serwery chyba. Dorosły człowiek by się tak nie zachował. Niech nauczą się grać, anie wywalają każdego, który wybiją się ponad innych, bo im tak wygodniej przecież.

No właśnie tego się boję, że będą kickować za bycie lepszym. Dobrze, że DICE nie wpadło na "genialny" pomysł by tak jak wyjście, liczyć "kopnięcia".

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Po dłużej nieobcenosci w BF3(Mass Effect 3 sam się nie przejdzie) to ta gra po tym patchu bardzo się zmieniła. Bronie inaczej strzelają,jest trudniej i bardziej się liczy skill. I co raz rzadziej widzę USASOWcó.

 

A serwery prywatne to istny miód i orzeszki. Przynajmniej można z polakami pograc ;)

 

PS

 

Macie jakąś propozycje na taniego w miarę dobrego Headseta? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Po dłużej nieobcenosci w BF3(Mass Effect 3 sam się nie przejdzie) to ta gra po tym patchu bardzo się zmieniła. Bronie inaczej strzelają,jest trudniej i bardziej się liczy skill. I co raz rzadziej widzę USASOWcó.

 

A serwery prywatne to istny miód i orzeszki. Przynajmniej można z polakami pograc ;)

 

PS

 

Macie jakąś propozycje na taniego w miarę dobrego Headseta? Pozdrawiam

 

Oryginalny sony,oryginalny sony 7.1

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Po dłużej nieobcenosci w BF3(Mass Effect 3 sam się nie przejdzie) to ta gra po tym patchu bardzo się zmieniła. Bronie inaczej strzelają,jest trudniej i bardziej się liczy skill. I co raz rzadziej widzę USASOWcó.

 

A serwery prywatne to istny miód i orzeszki. Przynajmniej można z polakami pograc ;)

 

PS

 

Macie jakąś propozycje na taniego w miarę dobrego Headseta? Pozdrawiam

 

Oryginalny sony,oryginalny sony 7.1

 

http://www.ultima.pl/oficjalny_stereofoniczny_headset_sony_7_1/i10798/

 

Jeżeli ci o tego chodzi to odpada za drogi ;) Chodzi mi aby mógł bez problemów komunikować się z innymi graczami w BF3 ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Po dłużej nieobcenosci w BF3(Mass Effect 3 sam się nie przejdzie) to ta gra po tym patchu bardzo się zmieniła. Bronie inaczej strzelają,jest trudniej i bardziej się liczy skill. I co raz rzadziej widzę USASOWcó.

 

A serwery prywatne to istny miód i orzeszki. Przynajmniej można z polakami pograc ;)

 

PS

 

Macie jakąś propozycje na taniego w miarę dobrego Headseta? Pozdrawiam

 

Oryginalny sony,oryginalny sony 7.1

 

http://www.ultima.pl...ony_7_1/i10798/

 

Jeżeli ci o tego chodzi to odpada za drogi ;) Chodzi mi aby mógł bez problemów komunikować się z innymi graczami w BF3 ;)

 

To zwykla sluchawka sony http://us.playstation.com/ps3/accessories/bluetooth-headset-ps3.html

Odnośnik do komentarza

też mi się zaczyna coś psuć. zdarza się, że w środku seryjki mój żołnierzyk łapie w ręce ammo, albo zmienia na m26.

a juz myslalem ze mam rozdwojenie jazni i zmieniam sobie klasy xD

U mnie identycznie, najczęściej żołnierzyk sam zmienia broń na pistolet.

Z moździerzem miałem tylko raz problem - nie mogłem go raz ustawić na dachu budynku :/

A ogólnie odnośnie patcha - gra toczy się jakby dynamiczniej, podoba mi się w każdym razie.

Odnośnik do komentarza

Kurde nie pamiętam dokładnie nazwy ale zwykła słuchawka Nokia już nie pamiętam która dawała radę, czysty i wyraźny dźwięk bo kumple ją mieli i nie wiedziałem problemu :)

Mam tą słuchawkę. Sprawuje się całkiem nieźle (jak na cenę 30 zł), tym, że dźwięk dochodzi z kilku sec opóźnieniem, ale nie jestem pewny czy to wina słuchawki czy gry/łącza...

Odnośnik do komentarza

też mi się zaczyna coś psuć. zdarza się, że w środku seryjki mój żołnierzyk łapie w ręce ammo, albo zmienia na m26.

a juz myslalem ze mam rozdwojenie jazni i zmieniam sobie klasy xD

U mnie identycznie, najczęściej żołnierzyk sam zmienia broń na pistolet.

Z moździerzem miałem tylko raz problem - nie mogłem go raz ustawić na dachu budynku :/

A ogólnie odnośnie patcha - gra toczy się jakby dynamiczniej, podoba mi się w każdym razie.

A ja myślałem, że mam coś z padem bo mi się też to trafia. Strzelam i nagle wojak sam granat rzuca.

 

Odnośnik do komentarza

i jest jeszcze jedna opcja:

 

@Danielski: oooo o - i zbanujcie jeszcze tego tego bo mnie zabił już dwa razy xD i tak wyleciałeś z serwera. ....

 

edyta: pytanie do Was: czy za wbicie 100 killi minami przeciwpancernymi jest gwiazdka? bo z tego co widzę miny są jako "dodatek", podobnie jak granaty - za granaty ręczne gwiazdki nie ma (mam 111 killi). stąd moje pytanie, czy miny pp mają tak samo?

 

skończyłem medyka, inżyniera (zostają mi tylko stinger, igła i javeliny a to z czasem wpadnie), skończyłem wszystkie ogólne (wszystkie PDW, shotguny itp) więc czas na ammobox master :)

Muszą być bo z tego co widzę to blachy za gwiazdki są w BL . Ale za to nie ma medalu za Eliminację Drużyny (Squad Wipe) a szkoda bo blacha mogła by być ciekawa :blum2:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...