Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ten podwojny exp? Gram, gram i wszystko liczy normalnie.

 

Co ty gadasz ? liczy normalnie zobacz na mój battlelog 110000 tyś punktów w jednym meczu :) i inne po 45000 tyś. Liczy :) tylko pod koniec rundy

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/45437175/4/216042306/

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza
2. SKS bullet drop is very pronounced. Bug or intended? It ruins my immersion whenever i see it.

(Asked by @shimme01)

Alan answers: “The SKS has a relatively low velocity round when compared to other DMR and Sniper weapons. Over the same distances the SKS round will drop further and lose more energy since it’s a smaller caliber round. The SKS is range limited, though it makes up for this by being mobile, fast firing, and deadly in mid-range. For longer range engagements I would step up to something like the M39 EMR or the QBU-88 sniper from Back to Karkand.”

3. In comparison to the P90, the MP7 is a bit outclassed. Maybe consider reducing the MP7′s first shot recoil and increasing the P90′s?

(Asked by @kryptikspaniard)

Alan answers: “The MP7 has a lower overall muzzle climb, a faster reload (especially from empty), and a higher rate of fire than the P90. Finally, the MP7 is rather easily obtained via COOP play, while the P90 comes later on at Rank40. Obviously they’re both similar weapons, and I feel the subtle differences between the two weapons makes it an interesting choice for players. Some players clearly prefer the P90, others prefer the MP7.“

4. Do scopes have an effect on vertical recoil? Didn’t know if the weight of the scope factored in? It’s not in the descriptions.

(Asked by @friedpixels)

Alan answers: “Another great question. Scopes only change two variables: how much zoom they provide and how fast the weapon aims down the sights. A high zoom scope, like a 6x rifle scope, will be slow, and a low zoom sight, like a red dot sight, will be fast. There are no additionally effects on the weapons’ handling, no changes to recoil or accuracy.”

5. So a gun that has just a suppressor and a sight has better aimed accuracy than one with a foregrip & suppressor?

(Asked by @KILLAnthonyMan)

Alan answers: “The short answer is Yes. The long answer is Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssss. The explanation though, is more interesting. A foregrip carries a small aimed accuracy penalty, if you’re trying to get the best absolute accuracy you can with the weapon, a suppressor will give you better aimed accuracy. However, combining the Suppressor and the Foregrip will give the weapon the same accuracy as if you had no accessories, while also reducing recoil. It’s my recommendation that you only forgo a foregrip (see what I did there?) if you demand the absolute best accuracy you can obtain. Generally, inside 100m a weapon with a foregrip is still plenty accurate to hit consistently on target, and it will be easier to control.”

 

http://blogs.battlefield.com/2012/05/inside-dice-tweets-from-the-battlefield/

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Tommi, gdzie Ty się podziewasz?

Żona niezły wpier.dol Ci spuściła chyba za te wszystkie wieczory z nami ;) i embargo nałożyła. Wracaj chłopie!

Ehehe, nie, tak zle na szczescie nie bylo :) Najpierw bylismy w PL na przelomie kwietnia i maja (dwa weekendy) a pozniej, po powrocie, sie troche zaczytalem, tak ze zona ostatnio sama zaczela sie dziwic i dopytywac, czy ze mna wszystko w porzadku, ze nie gram w BF-a razem z ziomkami ;)

 

Po wciagnieciu sie w klimaty BF-owe trafilem przypadkiem na reklame ksiazki "Komandos" R. Marcinko (tytul oryginalny "Rogue Warrior"- nawet wyszla o nim gra pod tym samym tytulem od Bethesdy w 2009, ale podobno straszna kupa) i ja kupilem od razu :) Polecam- nie slyszalem nigdy wczesniej o tym gosciu, a jest zyjaca legenda oddzialow specjalnych, najbardziej niekonwencjonalnym zolnierzem w dziejach armii usa. Koles wymyslil, wyselekcjonowal, wyszkolil i przez 3 lata dowodzil najlepsza jednostka specjalna na swiecie, Navy Seals Team Six (to oni sprzatneli np. Bin Ladena), potem stworzyl komorke Red Cell do badania zagrozen terrorystycznych (zlozona nota bene z bylych komandosow Team Six :) ). Wczesniej m. in. zaslynal w Kambodzy (bodysurfing za lodzia pod wrogim ostrzalem), jako pierwszy czlowiek testowal bez spadochronu system ewakuacji zolnierzy z terenu wroga przy pomocy uprzezy, liny z balonem oraz samolotu, ktory w locie chwytal ta line i podrywal kolesia z ziemi.

Ale najlepsze akcje to odpierd.alal w Wietnamie, gdzie wraz ze swoim (oczywiscie rowniez osobiscie wyszkolonym) plutonem Sealsow na bosaka i w czarnych pidzamach polowal na partyzantow Wietkongu w dzungli, na ich wlasnym terenie (!), ubijajac ich ponad setke w pol roku.

 

Koles zepchnal Beara Gryllsa na drugie miejsce w mojej klasyfikacji ;)

 

Ksiazka wciagna jak swieze bagno- szczerze polecam :)

 

PS: Dla ciekawych http://www.roguewarrior.net/Marcinko.php i oficjalna http://www.dickmarcinko.com/Bio.aspx

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ja zapytam inaczej: jak gosc, ktory byl w stanie m.in. wyżymać kupe slonia przy pomocy koszulki, zeby sie napic, moglby nie byc No. 1? ;) Wszyscy inni kolesie od survivalu to jakies wypierdki, a nie hardcorowcy ;)

 

Jedynie Dick Marcinko miazdzy Beara, bo on nie tylko robil rozne tego typu rzeczy (np. jedzenie surowego mozgu jeszcze zyjacej malpy czy tez woreczkow jadowych kobry), ale do tego po prostu z zimna krwia zabijal wrogow.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Ja zapytam inaczej: jak gosc, ktory byl w stanie m.in. wyżymać kupe slonia przy pomocy koszulki, zeby sie napic, moglby nie byc No. 1? ;) Wszyscy inni kolesie od survivalu to jakies wypierdki, a nie hardcorowcy ;)

 

Jedynie Dick Marcinko miazdzy Beara, bo on nie tylko robil rozne tego typu rzeczy (np. jedzenie surowego mozgu jeszcze zyjacej malpy czy tez woreczkow jadowych kobry), ale do tego po prostu z zimna krwia zabijal wrogow.

No 1 powinien byc gosc z kamera. Robi to samo i do tego nosi kamere :)

 

ja stracilem szacunek do niego po ultra ciezki survivalu w stoczni gdanskiej.

pokazane jakby walczyl o zycie a on tylko chodzil sobie :D

Odnośnik do komentarza

Nie on bezposrednio- Petelicki w jednym z wywiadow mowil, ze osobiscie nie poznal Marcinki, ale "dzialal z jego podwladnymi", ktorzy o nim opowiadali. Zdaje sie, ze Sealsi szkoli kiedys GROM gdzies tam po dzunglach w Am. Pld., o ile pamietam.

 

Podobno z nim gadał,i tak pierwsze ekipy były razem szkolone.Petelicki dostał jako pierwszy nie Amerykanin jakieś ich odznaczenie.

Odnośnik do komentarza

jestem po trzech godzinach testów Avermedii i przy okazji chciałem wreszcie porządnie przetestować słynnego input laga gry Battlefield3. i niestety - kabotyn grając na 576p ma gigantyczną przewagę - jeszcze nie wrzucałem filmu na stół, więc co do ms czy klatek się nie wypowiem, ale na oko już zanim ktokolwiek grający w HD przyłoży celownik do oka, w mniejszej rozdziałce już padają strzały. nakręciłem testy, postaram się je obrobić i pokażę Wam, bo to jest aż nie do wiary.

 

niestety nie sądziłem, że różnice są aż tak duże :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...