Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie można waz znaleźć chętnie z wami pogram, pewnie normal ale jakoś przeboleję :). Litwin skończ się tak napinać wiem że nieźle się spinasz grając zresztą tak jak ja mam sporo nieprzyjaciół na PSN vide pozdro JOZIN hehe. Graczem jesteś nieprzeciętnym ale równocześnie wybitnie niezespołowym, chociaż i w teamie można takiego gracza wykorzystać co skrzętnie wykorzystuję :) Zmierzając do puenty Litwinku uśmiechnij się, wyjrzyj przez okno pogoda słoneczko, ptaszki śpiewają a potem .... (pipi) powbijaj kosy (pipi) im wszystkim hehe.

 

 

btw dobry filmik kozbinio :)

Edytowane przez CrazyDaro
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja tez jestem za.

 

Zaq? :)

zeby gosc byl czegos wart to jeszcze bym sie zastanowil.Dalem mu ignora i na zaden post reagowac nie bede.gosc mysli,ze jest najlepszy,niech sobie tak mysli. jego staty mowia cos innego.

 

Wczoraj mielismy dobre mecze.

1. http://battlelog.bat...32/4/218807234/

Nie wiem czemu battlelog zle pokazuje pkt? ale po tej rundzie mialem 189tys pkt.

2.http://battlelog.bat...79/4/218807234/

250ticketow w dupe i w 3 wygralismy mecz :)

 

Daro serwer PSX extreme

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Wczoraj mielismy dobre mecze.

1. http://battlelog.bat...32/4/218807234/

Nie wiem czemu battlelog zle pokazuje pkt? ale po tej rundzie mialem 189tys pkt.

Dobrze pokazuje- na dole po prawej pod tabelkami (zaraz nad baretkami) masz Total score: 189128 pkt :)

 

Dajcie spokoj z jakimis smiesznymi napinkami i ustawkami...

...natomiast jesli chodzi o knife party, to jestem za- bierzemy noże, Kozbinio dodatkowo kamere, i szalejemy :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Wczoraj mielismy dobre mecze.

1. http://battlelog.bat...32/4/218807234/

Nie wiem czemu battlelog zle pokazuje pkt? ale po tej rundzie mialem 189tys pkt.

Dobrze pokazuje- na dole po prawej pod tabelkami (zaraz nad baretkami) masz Total score: 189128 pkt :)

 

Dajcie spokoj z jakimis smiesznymi napinkami i ustawkami...

...natomiast jesli chodzi o knife party, to jestem za- bierzemy noże, Kozbinio dodatkowo kamere, i szalejemy :D

juz bylo knife party po 5 minutach sie znudzilo i zaczely sie claymory itp

Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o knife party, to jestem za- bierzemy noże, Kozbinio dodatkowo kamere, i szalejemy :D

juz bylo knife party po 5 minutach sie znudzilo i zaczely sie claymory itp

To bylismy na dwoch roznych- na tym, gdzie ja bylem, cielismy sie zdrowo na metrze przez caly mecz i generalnie polew byl niezly.

 

Ehehe, w ogole wczoraj wczoraj fajna sytuacja byla na podboju i dominacji na zlomowisku, przy fladze A: to bylo w momencie, kiedy juz wszyscy generalnie od jakiegos czasu dosc ostro polowali na blachy (nawet Kabotyn ;) ). Stoimy tam chwile po przejeciu flagi w pelnym skladzie we czterech, chyba z Zaqiem, Zielem i jeszcze kims, nagle pojawil sie jakis kolo z przeciwnej druzyny- w tym momencie wszyscy zamiast strzelac rzucili sie na niego z kosami, jak glodne wilki na owcę doslownie :rofl2:

 

W tym meczu tez dobry patent byl, jak Kabotyn chyba z Zaqiem pojedynek na noze toczyli, krecac sie w kolko i machajac jak opetani :D Zakonczyl sie on zdjeciem blachy Kabotynowi... przeze mnie (w odwecie za to samo kilkanascie sekund wczesniej) :D

 

 

Ogolnie wczoraj jak tylko na serwie jakas "setka" sie pojawila, to tez od razu pospolite ruszenie z nożami sie robilo :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Pizda to ty jesteś,sam jako gracz nie istniejesz.

Zaq to jeden z najbardziej zespolowo grajacych ludzi tu na forum

 

A czy ja napisałem ze jest inaczej?

 

zaqu z litwinem polećcie pojedynek na kosy na forumowym serwie, też wejdę, zrobimy wokół was kółko i będzie melanż. w ramach fairplay wygrany zostanie rozstrzelany, później masowy teabag, przybijemy piątkę i gramy dalej.

 

Nie wiem po co,skoro mam więcej jego blach niż on moich i to grając przeciwko niemu i Roziemu,a później niemu i SG1.

 

Gdzie można waz znaleźć chętnie z wami pogram, pewnie normal ale jakoś przeboleję :). Litwin skończ się tak napinać wiem że nieźle się spinasz grając zresztą tak jak ja mam sporo nieprzyjaciół na PSN vide pozdro JOZIN hehe. Graczem jesteś nieprzeciętnym ale równocześnie wybitnie niezespołowym, chociaż i w teamie można takiego gracza wykorzystać co skrzętnie wykorzystuję :) Zmierzając do puenty Litwinku uśmiechnij się, wyjrzyj przez okno pogoda słoneczko, ptaszki śpiewają a potem .... (pipi) powbijaj kosy (pipi) im wszystkim hehe.

 

 

btw dobry filmik kozbinio :)

 

Daro nie rozumiem po co piszesz?Zawsze twierdziłem że wolę grać bez drużyny.Poza tym u mnie pada od tygodnia i zakładanie ze moje życie to tylko granie jest sporym nadużyciem.

 

 

 

 

 

 

Jak zawsze w tego typu sytuacjach odpisałem bocianowi(lub komuś innemu) przy okazji inni poczuli że ich ego jest urażone i musieli o tym głośno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Echhh..... miałem dzisiaj piękny mecz z Voytec i Zaqiem na Metrze. Graliśmy myślę ok. godziny, życiówka zrobiona, prawie 100 killi na liczniku, przy trzydziestu kilku zejściach, w perspektywie mocne poprawienie jeszcze wyniku, miażdżyłem wszystko i co? I (pipi)any admin mnie zbanował :(

 

Nie Ty pierwszy i nie ostatni, też już mam parę banów na serwery :)

Odnośnik do komentarza

Echhh..... miałem dzisiaj piękny mecz z Voytec i Zaqiem na Metrze. Graliśmy myślę ok. godziny, życiówka zrobiona, prawie 100 killi na liczniku, przy trzydziestu kilku zejściach, w perspektywie mocne poprawienie jeszcze wyniku, miażdżyłem wszystko i co? I (pipi)any admin mnie zbanował :(

 

Nie Ty pierwszy i nie ostatni, też już mam parę banów na serwery :)

 

dziś też miałem taką przygodę :P dlaczego oni to robią jak dobrze nam się gra i w końcu mamy jakieś dobre wyniki? :>

Odnośnik do komentarza

Echhh..... miałem dzisiaj piękny mecz z Voytec i Zaqiem na Metrze. Graliśmy myślę ok. godziny, życiówka zrobiona, prawie 100 killi na liczniku, przy trzydziestu kilku zejściach, w perspektywie mocne poprawienie jeszcze wyniku, miażdżyłem wszystko i co? I (pipi)any admin mnie zbanował :(

 

Nie Ty pierwszy i nie ostatni, też już mam parę banów na serwery :)

 

dziś też miałem taką przygodę :P dlaczego oni to robią jak dobrze nam się gra i w końcu mamy jakieś dobre wyniki? :>

Miałeś i też byłem w tym meczu. Może ja pecha przynosze? :)

 

Gęsior, ja też dostałem bana w tym meczu, przed Tobą :P

 

Panowie, to jest ten admin co nas zbanował. corps_13

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/corps_13/stats/225749492/ps3/

 

Hahahah :D

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Łooo matko i córko;)) żebym wiedział ze sie taki dym zrobi to bym wcale nie pisał. No ale na % różne głupoty się pisze tak że LUZU troche;)) Tak poza tym wszystkim to Litwin dzieki za odpisanie ale mam generalnie w (pipi)e czy grasz czy nie, czy mnie zabijesz 5 razy czy 50 razy (bez obrazy). Liczy sie TOTALNY FUN. Wole przegrać z dobra ekipą niż wygrywać z jakimiś anonimami. Tak że ogólnie RESPECT;))

 

P.s.

 

Zaq i Kabotyn jak jeszcze raz wejdziecie mi na serwa przeciwko mnie jak se gram na luzie z obcymi to WAS PODGRYZE;)) Myslałem że mnie szlak trafi jak żeście pół rundy czołgiem pod moim respem się wozili.

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hehe

Odnośnik do komentarza

A moze oni tez czasem po prostu miejsca dla adminow/skladkowiczow potrzebuja? ;)

 

tak to lepiej wywalić/banować tych lepszych graczy niż gorszych :unsure: bo z tego co wiem to na "psxowym" serwie wywala się ludzi okupujących dolne rejony tabeli albo z niższymi poziomami ale nie zawsze jest z czego wybierać :D

Odnośnik do komentarza

jak żeście pół rundy czołgiem pod moim respem się wozili.

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hehe

 

No nie wierzę,basecamping,to jest skill :P Bocian każdy gra jak lubi,ja zacząłem grać od COD4 w takie gry i wole polegać tylko na sobie,grałem chyba z każdym z tego forum i jakoś mi się to nie spodobało,ale nie dorabiam do tego ideologii,że tylko gra drużynowa,bo jak nie to nie ma funu.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

jak żeście pół rundy czołgiem pod moim respem się wozili.

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hehe

 

No nie wierzę,basecamping,to jest skill :P Bocian każdy gra jak lubi,ja zacząłem grać od COD4 w takie gry i wole polegać tylko na sobie,grałem chyba z każdym z tego forum i jakoś mi się to nie spodobało,ale nie dorabiam do tego ideologii,że tylko gra drużynowa,bo jak nie to nie ma funu.

 

No właśnie. Każdy gra jak chce i to jest fakt, a Ty wyskakujesz z dorabianiem ideologii?? Przyznam że nie trybie o co Ci chodzi? Mnie bardziej chodziło o rozmowy i teksty jakie podczas grania wskakują do ucha a nie o jakieś ideologie. No ale ok, jedno jest uzgodnione... Każdy niech robi to co lubi i jak lubi i będzie git.

 

Ps.

Basecamping to może nie jest skill a raczej brak skilla u tych co na to pozwolili. Daj spokój, to ma być wojna. Skoro na to pozwoliliśmy to nasza wina. Wsio w temacie;))

Odnośnik do komentarza

jak żeście pół rundy czołgiem pod moim respem się wozili.

Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr hehe

 

No nie wierzę,basecamping,to jest skill :P Bocian każdy gra jak lubi,ja zacząłem grać od COD4 w takie gry i wole polegać tylko na sobie,grałem chyba z każdym z tego forum i jakoś mi się to nie spodobało,ale nie dorabiam do tego ideologii,że tylko gra drużynowa,bo jak nie to nie ma funu.

 

No właśnie. Każdy gra jak chce i to jest fakt, a Ty wyskakujesz z dorabianiem ideologii?? Przyznam że nie trybie o co Ci chodzi? Mnie bardziej chodziło o rozmowy i teksty jakie podczas grania wskakują do ucha a nie o jakieś ideologie. No ale ok, jedno jest uzgodnione... Każdy niech robi to co lubi i jak lubi i będzie git.

Nie musisz brać tego do siebie,bo dotyczyło to wcześniejszych postów,że BF to gra zespołowa i inny sposób grania odbiera fun,więc ja chciałem napisać że da się grać indywidualnie i nie ma co dorabiać ideologii.

Ps.

Basecamping to może nie jest skill a raczej brak skilla u tych co na to pozwolili. Daj spokój, to ma być wojna. Skoro na to pozwoliliśmy to nasza wina. Wsio w temacie;))

 

A to ciekawe,bo jak kiedyś latałem nad lotniskiem i nabijałem kille to nikt tak nie pisał :P Tylko ze sępię.

Odnośnik do komentarza

Echhh..... miałem dzisiaj piękny mecz z Voytec i Zaqiem na Metrze. Graliśmy myślę ok. godziny, życiówka zrobiona, prawie 100 killi na liczniku, przy trzydziestu kilku zejściach, w perspektywie mocne poprawienie jeszcze wyniku, miażdżyłem wszystko i co? I (pipi)any admin mnie zbanował :(

 

Nie Ty pierwszy i nie ostatni, też już mam parę banów na serwery :)

 

dziś też miałem taką przygodę :P dlaczego oni to robią jak dobrze nam się gra i w końcu mamy jakieś dobre wyniki? :>

Miałeś i też byłem w tym meczu. Może ja pecha przynosze? :)

 

Gęsior, ja też dostałem bana w tym meczu, przed Tobą :P

 

Panowie, to jest ten admin co nas zbanował. corps_13

 

http://battlelog.bat.../225749492/ps3/

 

Hahahah :D

 

Zobaczcie ten raport: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/52013333/4/228767929/

Prawie 2 godziny grania i admin, który nas wywalił. Nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dzis po 527H40min wpadla 100lev.Co do tego francuzika raport juz poszedl,jutro jeszcze bede gadal z support czym mozna go jakos zbanowac/zabrac mu serwer.

 

A moze oni tez czasem po prostu miejsca dla adminow/skladkowiczow potrzebuja? ;)

Nikt nie wbijal po kicku,gosc nie tylko nas wywalil co widac na raporcie.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...