Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Powróciłem do BF3 po pewnym czasie z nadzieją bezstresowej rozrywki. Na PC ginę co 15 sekund. Niestety BF3 na PS3 to sól w oku.

Ten popie-przony input lag dalej jest, mniejszy ale jest. Poza tym jak się człowiek przyzwyczai do grafy z PC to niektóre akcje na konsoli wyglądają kiepsko, pusto i bez wyrazu.

Aha no i są fajne lagi prawie jak w GR:Future Soldier. Lepiej pogram w Raymana.

PS. Nie klnę na starą generację sprzętu ale na dziadaków z DICE, którzy nie przylożyli się do wersji na konsole zupełnie. Gdyby ta gra miała inny tytuł to dostałaby z 7/10

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ten popie-przony input lag dalej jest, mniejszy ale jest.

Input lag jest i pewnie będzie. Bez przestawienia na najniższą rozdziałkę to się nerwicy można nabawić, a BFa pozbyć razem z konsolą i telewizorem przez okno ;D

Ja gram na 720p z input lagiem i nie placze,wystarczy sie przyzwyczaic a nie plakac.Po patchu nie jest on tak duzy. I jest nawet kilku wymiatacz ktorzy graja w 720p maja ratio po +3.5,spm +1000 i celnosc prawie 20%. Wiec moze przestancie zwalac na gre ;) bo, zlej baletnicy to robek u spodnicy przeszkadza

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ten popie-przony input lag dalej jest, mniejszy ale jest.

Input lag jest i pewnie będzie. Bez przestawienia na najniższą rozdziałkę to się nerwicy można nabawić, a BFa pozbyć razem z konsolą i telewizorem przez okno ;D

Ja gram na 720p z input lagiem i nie placze,wystarczy sie przyzwyczaic a nie plakac.Po patchu nie jest on tak duzy. I jest nawet kilku wymiatacz ktorzy graja w 720p maja ratio po +3.5,spm +1000 i celnosc prawie 20%. Wiec moze przestancie zwalac na gre ;) bo, zlej baletnicy to robek u spodnicy przeszkadza

 

Zgadzam się za dużo tego jęczenia...

Odnośnik do komentarza

Można też grać stojąc na jednej nodze, wystarczy się przyzwyczaić.

 

albo kierownicą. też są tacy, mają SPM +1000, więc nie narzekaj, że na kierownicy się niewygodnie gra

 

No widziałem na YT jak Hołowczyc wymiata, ale to zawodowcy, gdzie nam do nich.

 

bo wiesz, złej baletnicy...

 

Wiem i boli mnie to strasznie, kozbinio, ja całe życie marzyłem by tańczyć w balecie, ale teraz? Po tym co się stało? Jak żyć...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Kiedyś widziałem reportaż o gościu co grał jedną ręką - da się ;) A kierownicą to grałem w NHL09, masakra, sprint był na pedale gazu.

 

Czy to nie był czasem amerykanin, któremu zrobili specjalnego pada do gry jedną ręką?

 

A co do 100% pewności do niezanikania dzwieku na sekwanie, bazarze oraz metrze, to musze kolege zmartwic - i na tych mapach sie to zdarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ale może coś ciekawego powiedzą ;) jakby ktoś nie chciał przeliczać to jest to 21 naszego czasu

A nie o 22? Plotki chodza ze aftermath bedzie mial dinozaury :D

W Pdt teraz juz prawie 11 czyli jeszcze 2 godz,w Pl jest 20.20+2=22

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ale może coś ciekawego powiedzą ;) jakby ktoś nie chciał przeliczać to jest to 21 naszego czasu

A nie o 22? Plotki chodza ze aftermath bedzie mial dinozaury :D

W Pdt teraz juz prawie 11 czyli jeszcze 2 godz,w Pl jest 20.20+2=22

 

Ale teraz jest czas letni więc jak sądzę 21 ale zobaczymy ;)

 

Pokarzą live Moha, FIfę 13, NFL 13, THE SIMS 3, EA MOBILE AND SOCIAL

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ale może coś ciekawego powiedzą ;) jakby ktoś nie chciał przeliczać to jest to 21 naszego czasu

A nie o 22? Plotki chodza ze aftermath bedzie mial dinozaury :D

W Pdt teraz juz prawie 11 czyli jeszcze 2 godz,w Pl jest 20.20+2=22

 

Ale teraz jest czas letni więc jak sądzę 21 ale zobaczymy ;)

Ze strony na ktorej sprawdzam czas Thursday, 2 August 2012, 11:09:36 PDT Los Angeles will stay on PDT until Sunday, 4 November 2012, 02:00. Konfa jest w redwood shores obecny czas w r.s 11:14

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...