Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Są dwie strony medalu bo na HC bardzo łatwo zginąć co czyni nagranie jakiejś fajniejszej akcji trudniejszym (rozkręcasz się i nagle ktoś robi ci team kill) z drugiej strony jak wchodzę na normal to poprostu będąc przyzwyczajonym do HC cholernie trudno mnie zabić przy mojej ruchliwości. Nie lubię też dużych map na normalu bo jazda czołgiem jest czasami niemożliwa, na HC pilot samolotu musi sam cię wypatrzeć. Podsumowując na normalu zdarzają się tak tragiczni poziomem gracze że szok na HC dlatego że cię nie widać wyczula przeciwników na flankowanie i zachodzenie z tyłu. Pozdro Litwin

Odnośnik do komentarza

wpis na oficjalnym profilu Battlefield na Fejsie:

 

Help Battlefield 3 conquer Europe!

 

Best European Action Game

Best European Console Game

Best European Game

Best European Multiplayer Game

Best European Sound

 

hehehehehehehehe: Best European Sound. BUAHAHAHA SOUND. Dobre. Choć w sumie jak jest to jest fajny :D

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair
Best European Sound. BUAHAHAHA SOUND. Dobre. Choć w sumie jak jest to jest fajny

hej bez przesady dzwięk jest mega, i potęguje bardzo klimat

a to że czasami pada...

Czasem to ja spotkam kogos kto nie wyskakuje z jet. Dzwiek zdycha caly czas(jedyna mapy bez problemow to metro i z cqc)

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

CrazyDaro czym to nagrywales ? bo jakosc jest tragiczna

bez przesady z tą jakością, ostrość jest i wyraźnie widać napisy, mam to samo urządzonko co kozbinio i to jest max co można wycisnąć do 600PLN nie nastawiam się na zyski więc nie robię tego profesjonalnie. Poprostu mam z tego fun musiałem zdrowo pokombinować i nauczyć się obsługi paru programów. Jeśli ktoś będzie chciał się w to pobawić, służę radą.

Pozdro

Odnośnik do komentarza

kupiłem Kontrolfreek (http://www.kontrolfreek.com/FPS/KontrolFreek-FPS-Freek.asp) no i powiem wam pierwsze wrażenie super kciuki się aż tak nie ślizgają po analogach. wielkość na zdjęciach mnie trochę przerażała ale gdy zobaczyłem je na żywo i umocowałem na padzie to wcale tak nie jest, nie czuje żadnego dyskomfortu po 2h grania. po paru minutach gry musiałem zwiększyć poziom czułości o około 5 lub więcej bo było za wolno. co jeszcze się rzuca w oczy to, to że ma się naprawdę większą kontrole nad celownikiem... polecam

Odnośnik do komentarza

kupiłem Kontrolfreek (http://www.kontrolfr...k-FPS-Freek.asp) no i powiem wam pierwsze wrażenie super kciuki się aż tak nie ślizgają po analogach. wielkość na zdjęciach mnie trochę przerażała ale gdy zobaczyłem je na żywo i umocowałem na padzie to wcale tak nie jest, nie czuje żadnego dyskomfortu po 2h grania. po paru minutach gry musiałem zwiększyć poziom czułości o około 5 lub więcej bo było za wolno. co jeszcze się rzuca w oczy to, to że ma się naprawdę większą kontrole nad celownikiem... polecam

 

Poczytałem i się zdecydowałem. Przesyłka z US 10 dolców co podwaja koszty 1 sztuki, ktoś chętny na zakup grupowy by zaoszczędzić na wysyłce? Mogę ogarnąć zamówienie.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dzisiejszy update battelog dal nam naprawde fajna opcje. Mozemy zmieniac ustawienia wyposazenia na battlelog.(Dla broni i pojazdow)podobno na chwile obecna sie jeszcze nie zapisuje :P.Rowniez w zakladce pojazdy mozna zobaczyc co mozemy odblokowac dla danego pojazdu.

Odnośnik do komentarza

kupiłem Kontrolfreek (http://www.kontrolfr...k-FPS-Freek.asp) no i powiem wam pierwsze wrażenie super kciuki się aż tak nie ślizgają po analogach. wielkość na zdjęciach mnie trochę przerażała ale gdy zobaczyłem je na żywo i umocowałem na padzie to wcale tak nie jest, nie czuje żadnego dyskomfortu po 2h grania. po paru minutach gry musiałem zwiększyć poziom czułości o około 5 lub więcej bo było za wolno. co jeszcze się rzuca w oczy to, to że ma się naprawdę większą kontrole nad celownikiem... polecam

 

Poczytałem i się zdecydowałem. Przesyłka z US 10 dolców co podwaja koszty 1 sztuki, ktoś chętny na zakup grupowy by zaoszczędzić na wysyłce? Mogę ogarnąć zamówienie.

 

Chętnie wypróbuje. Ogarniaj temat.

Odnośnik do komentarza

Obczaję amazona, dzięki.

 

 

Jakbym chciał w klanie na poważnie grać to bym fraga shark kupił hehe (Zaq wrzucił jakiś czas temu fajny filmik z testem)

Te kilka % więcej wychyłu faktycznie może uprzyjemnić życie, jestem w stanie 35 zł plus przesyłka na sprawdzenie tego plastiku poświęcić.

 

1 Łebi 1szt

2 Gęsior 1szt

 

 

 

 

Ps. Amazon droższy, przelicznik 1usd-1gbp zabija opłacalność a do tego wysokie koszty przesyłki do polski.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ile ta wysylka? Bo ze oficjalnej wychodzi 65zl(+oplatny bankowe lub kurs $ na paypal ktory jest slaby.) miech czekania a z amazon?nie dziel 10$ na 2 bo i tak ktos bedzie musial zaplacic 12zl za przesyle w Polsce.

Zakladam ze zamowi wasza 2. To 10$+5$=15$=50zl+5zl(oplaty bankowe)+6(wysylka na terenie PL)=61zl skad masz to 35zl?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ile? 12? Chyba za kuriera... Ta pierdółka w polecony za 2,50 wejdzie przecież w polsce. Jaki kurs w paypal? Normalny bankowy z mojego banku wynosi 3,30 zł za dolara i bez jakiś dodatkowych opłat, przelew to przelew, 50gr za sztukę.

 

A tabele amazona do polski masz tu http://www.amazon.co...706100&pop-up=1

 

Wyjeżdżam teraz na urlop więc czekania de facto miałbym max 2 tyg po powrocie (jeśli zamówię w ten weekend hehe). Zresztą do oddychania mi to nie potrzebne więc, mnie osobiście, te 3-4 tyg z US nie przerażają.

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...