Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że każda klasa, używam słowa "snajperka" bo mam silne podejżenia że kusza brdzie miala podobne efekty jak bolt action

 

gdyby takie combo bylo możliwe rzeczywiscie moglo by być przykro, ale może sie okazać że kusza zajmuje pierwszy slot ekwipunku żeby unimozliwić takie zabawy

Nie,kusza to bron dodatkowa. Bedziesz mogl miec np.ump45+kusze

Odnośnik do komentarza

oprócz 64 graczy to tu i tu masz bugi glitche no i jako exlusive możesz trafić na cheatera tak jak na tym filmiku (minuta 2:20) :o

którym jest top 5 plays by drmb ("największy" portal społecznościowy BF'a).... hahah że też nie wiedzieli widać gołym okiem.... ludzie robiący te filmiki (top 5 plays) są nieogarnięci chyba.
Odnośnik do komentarza

Grafika i płynność tylko na dobrej klasy sprzęcie, mój laptop z GT 540M ciągnie BF3 tylko w średnich ustawieniach z taką sobie płynnością. Średnie ustawienia grafiki na PC wygląda jak grafika na PS3. 64 graczy na mapie sprawdza się na dużych mapach, ale serwery z taką ilością graczy np. na metrze to jakiś chory żart. Lagi i bugi są i tu i tu, choć na PC dochodzą cheaterzy, pisałem tu o sytuacji która mi się przydarzyła, koleś zabijał grupowo po kilka osób z igły albo stingera na Sekwanie, dosłownie po jednym strzale padał cały team, po dwóch trzech minutach meczu stojąc na swoim respie miał kilkadziesiąt killi. Na konsolach za to grają ludki na myszkach przeciw tym z padami, "myszkowcy" powinni grać tylko przeciwko sobie. Na PC podoba mi się większe możliwości ustawienia serwera, możesz na przykład poszukać serwera z ograniczonym poziomem graczy( np. 30 orzeł max), nie wejdziesz do gry gdy masz za wysoki SPM, KDR, accuracy czy skill. Fajna sprawa bo grają ludzie o podobnym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Grafika i płynność tylko na dobrej klasy sprzęcie, mój laptop z GT 540M ciągnie BF3 tylko w średnich ustawieniach z taką sobie płynnością. Średnie ustawienia grafiki na PC wygląda jak grafika na PS3. 64 graczy na mapie sprawdza się na dużych mapach, ale serwery z taką ilością graczy np. na metrze to jakiś chory żart. Lagi i bugi są i tu i tu, choć na PC dochodzą cheaterzy, pisałem tu o sytuacji która mi się przydarzyła, koleś zabijał grupowo po kilka osób z igły albo stingera na Sekwanie, dosłownie po jednym strzale padał cały team, po dwóch trzech minutach meczu stojąc na swoim respie miał kilkadziesiąt killi. Na konsolach za to grają ludki na myszkach przeciw tym z padami, "myszkowcy" powinni grać tylko przeciwko sobie. Na PC podoba mi się większe możliwości ustawienia serwera, możesz na przykład poszukać serwera z ograniczonym poziomem graczy( np. 30 orzeł max), nie wejdziesz do gry gdy masz za wysoki SPM, KDR, accuracy czy skill. Fajna sprawa bo grają ludzie o podobnym poziomie.

 

e tam nie mam sprzetu dobrej klasy ale da sie grac :P

lagi? 1000x mniejsze niz na ps3.

Cheatera jeszcze na oczy nie widzialem na serwerze.

64graczy sprawdza sie na wiekszosci map.

metro 32vs32 to przegiecie ale bazar 32vs 32 jest bardzo spoko, nie ma tak jak na ps3, ze wszyscy siedza przy B a bokami nikt nie chodzi.( na pc są tam 2 flagi dodatkowe)

a o chark/caspian to nawet nie mowie.

Odnośnik do komentarza

(..)

e tam nie mam sprzetu dobrej klasy ale da sie grac :P

lagi? 1000x mniejsze niz na ps3.

Cheatera jeszcze na oczy nie widzialem na serwerze.

64graczy sprawdza sie na wiekszosci map.

metro 32vs32 to przegiecie ale bazar 32vs 32 jest bardzo spoko, nie ma tak jak na ps3, ze wszyscy siedza przy B a bokami nikt nie chodzi.( na pc są tam 2 flagi dodatkowe)

a o chark/caspian to nawet nie mowie.

O, spoko sprawdzę bazar z 5 flagami jak znajdę czas, sekwana w podboju z flagami po dwóch stronach rzeki bardzo mi się podobała. Przyoszczędziłem na karcie graficznej kupując laptopa to mogę zobaczyć BF3 na PC maksymalnie na średnich ustawieniach, a one nie różnią się od tego co oferuje PS3. Napisz na czym grasz jeśli możesz.

 

BTW

Jak tam rage quity Szpicu, dalej na poziomie 30%? ;]

Odnośnik do komentarza

Zagraliśmy dzisiaj z Kosą meczyk przeciwko żabojadom, którzy to taki wpiernik nam załatwili, że głowa mała. http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/69250605/4/228767929/ Dość powiedzieć, że ani razu nie byłem nawet w pobliżu flagi B a zaczynaliśmy od C. Zlustrowałem potem panów i co się okazało: jeden z nich 45 miejsce w generalce, 2300 godzin natrzepane :blink: , 87 mln pkt, ratio 2,7. Satysfakcje mam taką, że ściągnąłem mu blache

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

This month, you all have the chance to unlock the new dog tag “Death Dealer”! This challenge is open to all, but if you parti(pipi)ate in the October Premium competition,, you will automatically contribute to the dog tag challenge at the same time, so there is no need to choose between the two.

Your challenge: Reach 2 million kills from the air

http://battlelog.bat...54786886303647/

Naliczanie zaczyna sie 27 o 2 w nocy..

 

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

This month, you all have the chance to unlock the new dog tag “Death Dealer”! This challenge is open to all, but if you parti(pipi)ate in the October Premium competition,, you will automatically contribute to the dog tag challenge at the same time, so there is no need to choose between the two.

Your challenge: Reach 2 million kills from the air

http://battlelog.bat...54786886303647/

Naliczanie zaczyna sie 27 o 2 w nocy..

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YtJkfcp8G8s

 

Jaaaaa... jaaaaki czaaaad! Rzucają nową blaszkę! Normalnie wszyscy posrajmy się ze szczęścia!

Je.bać bugi i ich naprawę, mamy nową blaszkę JEEEEEE

 

Nie to, że mam coś przeciwko bonusom ale to jest śmiech na sali... Rozumiem jakby umożliwili kustomizację wizualną własnej postaci ale te blaszki to dno kompletne.

Odnośnik do komentarza

Kozacki. Do kręcenia filmów to BF3 się nadaje. Taka posucha w FPSach, a postrzelałoby się. Pod MoHa jednak nie wpadnę, na horyzoncie jeszcze tylko Black Ops 2 z którego może coś wyjść, a i nie będzie tak kosmiczny jak mi się zdawało więc kto wie, Serdżu Ty w coś zamierzasz strzelać na konsoli czy już tylko w piecu palisz? xD Pamiętam przy poprzednim Black Opsie jak zombi cisneliśmy jeszcze z Danielskim i te trofea wykręcone, momenty były ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...