Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Kozacki. Do kręcenia filmów to BF3 się nadaje. Taka posucha w FPSach, a postrzelałoby się. Pod MoHa jednak nie wpadnę, na horyzoncie jeszcze tylko Black Ops 2 z którego może coś wyjść, a i nie będzie tak kosmiczny jak mi się zdawało więc kto wie, Serdżu Ty w coś zamierzasz strzelać na konsoli czy już tylko w piecu palisz? xD Pamiętam przy poprzednim Black Opsie jak zombi cisneliśmy jeszcze z Danielskim i te trofea wykręcone, momenty były ;]

 

Myślę, że BO2 na konsole wciągnę - właśnie zombiaki i singiel mnie ciągną mocno. Też miło wspominam te darcie mordy przy zebraniu ostatnich je.bniętych trofków z zombiaków :D

Odnośnik do komentarza

Długo męczyłem się z wykonaniem zadania z nowego dodatku, w którym chodzi o zniszczenie robotem wyposażenia wroga, ale wpadłem na pomysł jak to wg mnie najszybciej zrobić.

Otóż wybieramy mapę Autostrada w Teheranie, tryb TDM, normal i wyszukujemy serwery, gdzie można grać tylko snajperami i w opisie admin podaje, że można używać także pistoletów. To jest istotne bo musimy grać inżynierem. Wtedy nikt nas nie wywali z serwera za posługiwanie się niedozwoloną bronią. Teheran dlatego, że jest tu bardzo dużo miejscówek, gdzie kampią snajperzy i rozstawiają radia i czujniki.

Odnośnik do komentarza

chyba, ze sie na Rambo III wzorowali...

 

A on czasem z łukiem nie biegał?

Rambo, Wilhelm Tell- wszystko jedno, wzburzony bylem :P

 

PS: Zielu, z kiedy to zdjecie pochodzi i co to za jednostka- nie jakas brygada z okregowego kolka mysliwskiego przypadkiem? ;)

Tommi to sa albo:

- Chinska Policja

- Chinska Armia

- Chinski SWAT

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Kolejny dodatek w ktorym na 99% zrobie trophy i powiem dziekuje.Widac,ze na tych mapach jest naprawde ciasno i latanie heli bedzie trudne to oni jeszcze wpieprzaja kusze ktora moze zabic helikopter :wallbash: . Niech jeszcze w end game dodadza cos co niszczy czolgi jednym strzalem i jezdzenie pojazdanami bedzie mialo 0 sensu.Ja kupilem bf zeby moc latac heli,jezdzic czolgami a nie biegac pichota.Heli teraz juz ma 0 szans,czolgi po ostatnim patchu tez latwo sie zabija :confused: Jak bede chcial biegac piechota to mam CoD.Ta kusza zreszta to zywcem z Black ops wyjeta.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...