Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Battlelog

Featured Replies

Opublikowano

Mozna miec 2 konta psn na tym samym koncie. Musisz na stronie origin podpiac nowe konto psn(poszukaj w Google jak to zrobic,jestem na telefonie wiec nie mam jak ci dac linku.) Tylko najpierw ze starego konta battlelog musisz wypiac nowe konto psn.

Edytowane przez Zaqair

  • Odpowiedzi 236
  • Wyświetleń 123,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

Opublikowano

Problem jest taki że do konta origin obecnego mam podpięty stary PSN a nowy mam podpięty do nowego origin który utworzyła mi konsola. Czyli muszę jakoś z nowego konta usunąć mój obecny PSN? Czy mogę ten sam psn wbić na 2 konta.

Opublikowano

Usun z nowego konta origin obecny psn id i podepnij do starego

Opublikowano

Na stronie origin w ustawieniach powinno byc opcja. A jak nie to tylko kontak z support ale z tego co pamietam jak ci support przepnie konto z jednego origin id na drugie to resetuje ci staty na koncie

Edytowane przez Zaqair

Opublikowano

Yup, resetuje jak cholera i to nieodwołalnie. Sprawdzone i potwierdzone hehe

 

Wypalcowano tapatalkiem

Opublikowano

Miałeś podobny problem? Napisałem do ea ale nie wiem czy mi to naprawią jak tak to na razie odpuszczę sobie multi bf4(dokończe i wymaksuje sobie singla).Dokładnie sytuacja wygląda tak stare konto psn mam dopisane do obecnego konta origin a nowe konto psn dopisało mi się do innego konta origin.Chciałbym aby ea odpieło z tego świeżego konta origin moje nowe konto psn i dopisało je do obecnego konta origin. 2 kont psn z tego co widzę nie da rady dołączyć do jednego origin więc by musieli odpiąć przy okazji stare. 

Opublikowano

Jeśli nie masz jeszcze jakiegoś dużego postępu w multi to niech scalają. Gorzej jeśli masz większą ilość godzin na liczniku, wszystko odblokowane a debil z ea nie poinformuje że scalenie wiąże się z resetem wszelkich statsów i odblokowań.

Mną takie wydarzenie tak solidnie wstrząsnęło ze od tamtego czasu musze pić by w bf-a grać... A było to w czasach najlepszego bf-a na konsolach czyli BC 2 :-)

 

Wypalcowano tapatalkiem

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

ej, (pipi)a, tez tak macie od paru tyg. (mies.?), ze w aplikacji na komorke wlacza wam sie domyslnie BF3 zamiast BF4? Za kazdym razem musze ustawiac od nowa na BF4, po czym wlaczam ponownie i dalej jest to samo. W(pipi)ia mnie to powoli...

System to iOS.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.