Jump to content

Recommended Posts

Jako, że nie samą muzyką człowiek, żyje zapraszam do podzielenia się waszymi ulubionymi filmami (dokumenty) na temat hip hopu

 

Ostatnio usagi wkleił to i właśnie męczę:

www.youtube.com/watch?v=Chzu2aMQcRI

 

Absolutnymi klasykami są oczywiście 8 mila i wildstylez. Ostatnio na planete puszczają też ciekawy dokument o rapsach łamiących granice. Są żydy i palestynczycy, penery z agroberlin, murzyni z francji, i moi bracia z afryki.

 

No ale nie chce mi się pisać, dlatego podawajcie swoje ulubione filmy nt hh. Szczególnie interesuje mnie kino dokumentalne bo jest bliskie prawdy.

 

EDIT: "W rytmie Hip Hopu" nie traktuje o hip hopie.

Edited by asfalt
Link to comment
 • Replies 19
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak się spodziewałem że nikt nie poda tu genialnego the Scratch - DJ Qbert, DJ Shadow, DJ Babu, Bambaata i cała masa innych legend o DJ'ingu, turntablism'ie, samplowaniu i wszystkim co się z tym wiąże. Mój ulubiony film o kulturze, aż kiedyś go ogarnę w orginale. A do prócz tego jeszcze godnym uwagi jest Style Wars.

Link to comment
 • 1 month later...
 • 2 months later...
 • 1 month later...
 • 2 years later...

A czy kiedykolwiek wspominalem ze to dokument? :) Nie no, chodzilo mi bardziej o sytuacje jak z filmem Notorious. Tam strasznie 'wybielili'(he, he) biggiego i zrobili z tupaca popi.erdolonego psychopate. No mowie, sprawdzic na pewno sprawdze bo to dobra rzecz bedzie tak czy siak.

 

spokojnie, tak tylko mówię, wiadomo że będzie ładnie to wszystko podkolorowane, ale mnie to wisi jeśli poziom wykonania będzie dobry, a trailer to zwiastuje. FAK DA POLIS COMIN STREJT FORM DE ANDERGRAND

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.