Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pobrałem 30 i zainstalowane mam już tylko na grę czekam. Normalnie mam hype że hoho.

PS: brat stwierdził nawet że muzyka jest gorsza od poprzednika :( jednak nie jestem odosobniony w opinii. Sawano nie zdał egzaminu mnie próbki już mierziły a wiem że wielu to niespodoba się ale taki mam gust  main theme z Xeno Yoko był znacznie lepszy.

To mi przypomina drugi minus gry - te data packi jakoś długo się instalowały po włączeniu gJa

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś kilka godzin i tak: zaczęło się fajnie, ale jak potem doszły te wszystkie opcje, jakieś online misje i tego typu rzeczy, to mnie to trochę zbiło z tropu. Myślałem, że to będzie oddzielny tryb - wchodzisz sobie, szukasz ludzi i bijecie jakieś tam (pipi). No ale nie. Można to prawie wszystko powyłączać, ale kurczę, nie pasuje mi to w ogóle.

 

Muzyka to akurat nie dziwne, że słabsza. Jest inna, jest bardzo dobra, ale w pierwszym Xeno było genialna, tu jest tylko bardzo dobra (czasami). Jak usłyszałem jakieś murzyńskie stęki w mieście, to aż się skrzywiłem.

 

No ale walka jest świetna, fajnie się łazi po tym świecie. Tylko trochę za bardzo mi MMO zalatuje. W takim MH4 udało się zachować dystans między graniem samemu a z innymi, a tutaj chyba nie bardzo.

 

Ale zobaczymy, 5-6 godzin to nic w tym tytule. :P Niemniej pierwsze wrażenia są... jednak nie takie, jak się spodziewałem, a nie spodziewałem się niczego lepszego od jedynki. Ale i tak pewnie będę w to grał do oporu.

 

PS. Wielkość czcionki to farsa, nic nie widać. Podejrzewam, że gdyby poszła jeden rozmiar w dół, to na GamePadzie byłaby już nieczytelna.

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

Dla mnie nie ma tego ładunku co w poprzedniku nie znam wszystkich chcę tego doświadczyć ale sam main theme jest o 3 kalsy niżej. Yoko Shimomura jest nie do zdarcia tu bo jej kawałek był kompletny harmonijny tworzył jednośc tu jest losowość najpierw spokojnie by z pietruchy uderzył chór mało spójności w nim.

Odnośnik do komentarza

Muza jest spoko. Jest różnorodna i idealnie pasuje do danych miejscówek. Momentami przypomina mi nawet Persony, a to już duża zaleta. Podczas walki - rewelka, szczególnie z jakimiś trudnymi przeciwnikami. Na razie nie mam żadnego złego słowa do powiedzenia odnośnie muzyki.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem już w new la i mam jeden kłopot techniczny. Mimo że wgrałem datapacki to jak są cutscenki z pokazaniem horyzontu to góry, drzewa czy samochody doczytuja się i jest chamski pop up... czy wy też tak macie?

 

 

Co do gry samej w sobie design postaci mi przypomina star ocean 4. Tak samo ubiory jak i twarze. Zrobiłem sobie starszego kolesia bo w końcu taki jestem i czuje się jak pedofil biegając z dwoma nastolatkami po mieście :)

 

Podoba mi się system walki. Rozwinięcie tego z xeno. O wiele przyjemniej gra się na padlecie niż w pierwsze xeno na classic controlerze. Plus za sejw w każdym momencie i szybki resp po śmierci.

 

To tak w skrócie po 3 h

Odnośnik do komentarza

To mi przypomina drugi minus gry - te data packi jakoś długo się instalowały po włączeniu gry :cool:

Ja pierdykam packi ściągnęły się szybko ale instalacja ich to śmiech na sali. Jak ktoś chce grać to niech lepiej przygotuje sobie odcinek serialu albo pogra na innej konsoli bo 1h pokazuje mi na ekranie:)

U mnie te packi instalowały się dosłownie 2 min. Siadłem na chwilę do kompa, patrzę a tam już kończy. Nie wiem od czego to zależy. Packi miałem pobrane przed posiadaniem gry.

 

@up:

Tak popup jest czasami bardzo, bardzo wyraźny. Zaraz przed ryjem potrafi się coś doczytać.

 

Twarze to to samo co w Xenosaga i poprzednim Xenoblade. Na początku wydaje się że wszystkie postacie mają jakieś krzywe mordy. Później do tego się przyzwyczaja i jest git. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Sorry za offtop nie jestem specjalnie z kompozytorami do anime  na czasie i takie pytanie nawiązując do XX czym zawdzięcza sobie chlubę Sawano w Japonii czy na świecie bo kawałek z LA to krzywda dla moich uszu, a ja gry nawet w czytniku nie miałem a już mnie muzyka mierzi i nie pojmuje jego zalet. Nintendo zmarnowało hajs mogło  pozostać przy wcześniejszym składzie.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Sorry za offtop nie jestem specjalnie z kompozytorami do anime  na czasie i takie pytanie nawiązując do XX czym zawdzięcza sobie chlubę Sawano w Japonii czy na świecie bo kawałek z LA to krzywda dla moich uszu, a ja gry nawet w czytniku nie miałem a już mnie muzyka mierzi i nie pojmuje jego zalet. Nintendo zmarnowało hajs mogło  pozostać przy wcześniejszym składzie.

 

 

Najlepszy kompozytor w Japonii. Aha i nie jestem obiektywny bo kupuje wszystkie plyty kolesia jak dziki :pipi:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mi te kawałki w la przypominają the world end with us:)

 

 

Gra jest mega miodna i game pad mi się pierwszy raz od dawna wyczerpał podczas grania:)

 

Do figaro: SĄ LOADINGI JAK WCHODZISZ I WYCHODZISZ Z BUDYNKU A CZASEM JAK CUT SCENKA MA SIĘ URUCHOMIĆ. To do figaro i do tych co mówili że loadingów nie ma. Są od 10 do 25 sekund.

 

 

Na planecie ta gra jest piękna mimo ząbków i kiepskich tekstur ale to new la szpetne. Przypomina prawie każde jrpg. Bryły obok brył bez pomysłu. Mówię o dystrykcie administracyjnym. Ok to nie późne ps2 ale wczesny x360 czy ps3 na pewno. Jrpg ładniejsze widziałem na poprzedniej generacji tales of vesperia, lost odyssey, ni no kuni.

 

Nie licząc brzydoty to gra miodzio

Odnośnik do komentarza

Oba OST bardzo dobre. Poprzednia ekipa zrobila kawal dobrej roboty, ale Sawano tez zlozyl piekny soundtrack, który wydaje mi sie bardzo pasuje. Przesluchalem cały juz około 5 razy i nie mam nic do zarzucenia, piekna muzyka do pieknej gry :banderas:

Edytowane przez Velius
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Oj pograłem dziś 6 h dawno mnie tak jrpg nie wciągnął. Doszedłem do spotkania z bardzo dziwnym kompanem. Na dziś koniec bo game pad mi się wyczerpał :D Chyba można grać na pro controlerze jutro sprawdzę. Chociaż na gamepadzie fajnie mapke widać... Cóż dylematy 1 świata .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...