Jump to content

Elanczewski

Użytkownicy
 • Content Count

  450
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Dobry człowiek

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  Elanczewski
 • Nintendo ID:
  Krzysztoff

Recent Profile Visitors

481 profile views
 1. Pojawia się to jednak w polskich sklepach. Trochę jestem zaskoczony (na plus), bo dostać takiego Etriana V było ciężko: http://konsoleigry.pl/gry-na-3ds/10992-shin-megami-tensei-strange-journey-redux-3ds-4020628778477.html https://www.krakow.gameover.pl/sklep/index.php?p9576,shin-megami-tensei-strange-journey-redux-3ds-pre-order
 2. Kupno Switcha odciągnęło mnie (chyba na dobre) od kupna Monster Huntera na PS4, a to już coś. Teraz we wszystko grałbym na Switchu. Dawać Monster Huntera po angielsku na Switcha wy żółtki z Capcomu. Albo jakiegoś nowego.
 3. Podobno można je też dostać za zapełnianie drzewek common blejdów z 4-ma gwiazdkami, a potem wypuszczanie ich. Podobno, bo nigdy takiego blejda nie wylosowałem, maks 3 gwiazdki No i w season passie dają kilka, ale niech się wypchają.
 4. Tu rozwiązaniem byłoby więcej tych Overdrive'ów do przepisywania postaci. Ja swoje szybko zmarnowałem, bo myślałem, że to jest całkiem popularny przedmiot, coś jak Rare Core, których znalazłem dziesiątki. A potem się okazało, że w grze są chyba 3 czy 4 sztuki tych Overdrive'ów xd
 5. No oby kurde tak nie było, bo 120 złotych wywalać za season passa to mi się nie widzi. Sama gra za to skończona i jest to kompletny KOS-MOS i byłoby moje GOTY, gdyby nie Persona. Tak to już sam nie wiem, po prostu traktuję je jak córkę i syna, bo swoich dzieci nie mam.
 6. Pomijając dodatkowy poziom trudności, który odblokowuje się po przytknięciu amiibo Metroida. Trochę kurde kpina. No i blokowanie galerii za amiibo to też słaby ruch.
 7. Miej unikalną formułę, dla której gracze siegają po twoją serię. Zmień ją na typowe MMO. Biznesplan jak się patrzy.
 8. Elanczewski

  Persona 5

  A dla mnie trzy. Weź się ogarnij xD
 9. Elanczewski

  Persona 5

  Ja bym to porównał tak, że piątka we wszystkim lepsza, a najbardziej w dungeonach i walce oraz muzyce.
 10. Elanczewski

  Ever Oasis

  Z tym że KiG poinformował, że będą wysyłać dopiero po weekendzie xd
 11. Elanczewski

  Ever Oasis

  Jak mi dojdzie, to tak.
 12. Okazuje się, że niektóre postacie zaprojektował Tetsuya Nomura. Swoją drogą wyglądają trochę inaczej od głównych bohaterów:
 13. Elanczewski

  Splatoon 2

  Jasne, że nie.
 14. Smakowicie to wszystko wygląda. Wszelkie pogłoski o każualizacji były zupełnie nietrafione.
 15. Trochę kiepsko. Angielski w jedynce był udany, ale jak usłyszałem to "Take this" w trailerze "dwójki", to mnie trochę skręciło w środku. Nadal nie jestem przekonany do zmiany stylu graficznego. Bardziej by mi pasowało pójście w coś w stylu FF XII albo XV. Ale zawsze to lepiej niż te karykatury z X.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.