Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles X


Enkidou

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies 7, malo dzisiaj gralem, wkrotce dopiero przysiade na dluzej.

 

btw. czy tylko u mnie na scenkach lip-sync jest tragiczny? Bardzo czesto dochodzi do sytuacji gdzie ktos zaczyna gadac pol sekundy przed tym jak im sie usta otworza, koncza swoje kwestie oczywiscie przed zamknieciem ust, tak jakby sync byl przesuniety w scenkach o sekunde [tylko przy dialogach, kroki etc. sa okej].

 

edit: okej, nie tylko u mnie :Phttps://youtu.be/x76rbrcyjNE?t=2m45s

Odnośnik do komentarza

Jeju, robienie sidequestów tak uzależnia... Wiem, że nie powinienem ich tyle robić, bo jest setki, a ponoć można się wypalić, ale nie mogę się powstrzymać :P Przy okazji znajduje nowe miejsca na probe'y czy odkrywam te zabytki (btw polecam levelować mechanical aż do 4 levela, potem resztę).

Odnośnik do komentarza

skończyłem chapter 5. Grałem 5h dzisiaj gdyby nie praca to bym dalej grał. Miałem dziś z fabułą do przodu pójść ale zamiast tego zrobiłem kilka misji pogłębiających przyjaźnie w drużynie. Nie powiem niektóre zabawne i fajne a niektóre smutne. Fabularnie chapter 5 najlepszy ze świetnym zwrotem akcji.  Kosmici za to coraz bardziej wkurzający. Ostatni poznani mają głos jak Chip i Dale :D . Just Japan thing  ;)

 

 

Mam ok 15 h w grze lvl dopiero 20 i gra w ogóle mnie nie nuży. Powinienem pokończyć gry które tanieją z każdym dniem, mam nierozpakowane until dawn, nieruszone multi w black ops czy gry na steamie kupione. (pipi)a nic mi się nie chce tylko xenoblade. Tak mnie w tym roku tylko 6 gier wciągnęło Sunset Overdrive, Jotun,  Wiedźmin 3, bloodborne, Tomb Raider i Pillarsy. Zobaczymy na ile godzin zapału starczy. Na razie to na pewno najlepsza gra na Wii U w jaką grałem i bije nawet moje ukochane Pikminy. Dla samej tej gry warto było kupić Wii U. To też najlepsze jRPG od czasów lost oddysey. Przynajmniej dla mnie (xenoblade 1 mnie znużyło bardzo szybko i kończyłem rok robiąc długie przerwy, a the last story to nie ten kaliber ) najlepsze rpg w jakie grałem na konsolach nintendo.

 

 

 

P.S. To uczucie kiedy masz 11 znajomych online na wii u i wszyscy grają w xenoblade :obama:

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj dużo nie ugrałem. Robiłem Affinity Mission dla Lin. Ja (pipi)ie, żeby znaleźć odpowiednie surowce trochę się nameczylem muszę przyznać (trudno jest coś zdobyć jak nie wie się jak i gdzie szukać), ale ostatecznie udało mi się questa skończyć. Przez to że długo zeszło nie ruszyłem wątku głównego, ale za to sporo jeszcze nauczyłem się o Xeno. Instrukcja ratuje czasami dupe. Im dalej w las tym gra się coraz lepiej i nie wyobrażam sobie już grania w Xeno bez padleta. Dobrze że mam założoną większą baterię, jeszcze ani razu nie wyczerpał się podczas grania, a raz grałem blisko 5h. :)

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ha robiłem tego questa dla lin i ja poszedłem na łatwiznę. Wszystkie rzeczy questowe można kupić w barakach przy terminalu squadów sieciowych za tickety zwycięstwa :). POLECAM każdemu komu nie chce się grindowac:)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ja prawilnie grindowałem, ale dzięki temu udało mi się nieźle odsłonić pierwszy obszar i założyć sporo nowych sond. :cool: Żeby znaleźć te rzeczy do questa spędziłem około 2h, ale szukałem wszystkiego metodą prób i błędów. Jedynie żeby zdobyć energy tube musiałem wesprzeć się google, bo to jak szukanie igły w stogu siana (a i tak okazało się że szukam nie tam gdzie trzeba). Za to nauka na pewno nie poszła w las. :lapka:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

A ja od dwóch dni szukam California Sunset dla subquesta i dalej nie mogę znaleźć. Może dropi z jakiegoś przeciwnika, z którym rzadko walczę.

 

I znam wasz ból, dzisiaj 10 godzin pracy, i to popołódniówki, ciężko bedzie :(

 

CS znalazlem w Rock Caverns (w Silent Mire znajduje sie ta jaskinia), dosc czesto leci z krysztalkow tam.

Odnośnik do komentarza

Tickety farmisz jak grasz online i dołączasz do składu. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie ale ja miałem wczoraj już ponad 200. Pamiętajcie też aby codziennie odbierać nagrody za zadania online! Nawet jak wy ich nie robicie to koledzy w waszym squadzie mogą je zrobić i nagrody w naraku czekają.

Odnośnik do komentarza

Tickety farmisz jak grasz online i dołączasz do składu. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie ale ja miałem wczoraj już ponad 200. Pamiętajcie też aby codziennie odbierać nagrody za zadania online! Nawet jak wy ich nie robicie to koledzy w waszym squadzie mogą je zrobić i nagrody w naraku czekają.

Właśnie,gdzie odbiera się ta nagrody dokładnie? Tego jeszcze nie obczailem.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...