Jump to content

The House of the Dead:Overkill


dark gamer

Recommended Posts

Podobny los spotkał bardzo dobrego Madworld. To tylko świadczy o tym w jaki elektorat celuje ta platforma. Jednak jak każda porządna konsola ma ona swoje perełki.

 

Co do Overkilla to podoba mi się w tej grze utrzymanie atmosfery filmów klasy b. Nie zaliczyłem jeszcze tego celowniczka ale mam zamiar go kupić w najbliższym czasie.

Link to comment

Podobny los spotkał bardzo dobrego Madworld. To tylko świadczy o tym w jaki elektorat celuje ta platforma. Jednak jak każda porządna konsola ma ona swoje perełki.

 

 

Z tą sprzedażą nie jest wcale tak źle - 770k Overkill i 650k Madworld według vgchartz to całkiem przyzwoity wynik. Wielkość sprzedaży MadWorlda nie świadczy moim zdaniem o elektoracie platformy tylko o specyfice gier z Paltinum Games, a wcześniej Clover Studio. Ich gry niezależnie od platformy nie są hitami sprzedażowymi, a najbardziej żal genialnej Okami.

 

Wracając do tematu w Overkill najbardziej podobał mi się klimat. Nie ma to jak usiąść z kumplem na kanapie i powyrzynać niezobowiązująco setki zombich :-) , ale trzeba wspomnieć o jednej denerwującej wadzie gry - braku płynności, który widać szczególnie jeśli przed chwilą grało się w jakiegoś Resident Evil'a, albo Dead Space'a. Co nie zmienia faktu, że gra i tak jest zacna.

  • Upvote 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.