Jump to content

Nemesis

Senior Member
 • Content Count

  7081
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nemesis last won the day on December 19 2009

Nemesis had the most liked content!

Community Reputation

1063 Nie-random

About Nemesis

 • Birthday 07/20/1989

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Raccoon City
 • Zainteresowania:
  faster, stronger, better and more badass?
 • PSN ID:
  NemesisUS

Recent Profile Visitors

11122 profile views
 1. Nemesis

  Abandoned

  To wygląda przecież od samego początku na klasę AA. I nie mam z tym problemu, bo najważniejszy jest gęsty klimat i ewentualnie nieco strachu. To horror o podłożu psychologicznym czy bardziej w stronę RE7?
 2. Ale gdyby ktoś twierdził, że nie ma przeskoku między obecną a poprzednią generacją - niech odpali materiał na TV w 4k. Wow.
 3. Gdyby standardowe NG3 ukazało się z wszystkimi usprawnieniami z RE, wlepialiby dziewiątki a nie szóstki w recenzjach.
 4. Jeśli tak, to słusznie. Niech całkowicie przekierują gierkę na next-geny bez zabawy w półśrodki.
 5. Nemesis

  Dying Light

  Wziąłbym Platynową Edycję ale szkoda, że do tej pory Techlandowi nie zadbali o 60 fps na PS5. Na XSX wiem, że jest i musi się kapitalnie grać. A przecież cała gra opiera się na biegu. Czasem przystawałem podziwiać widoczki zachodzącego słońca nad Harranem. Do dzisiaj coś pięknego.
 6. Pobrałem, pograłem kilka minut i skasowałem z dysku. To już nie moje klimaty. Tylko dla fanatyków.
 7. Jeśli odłożyć na bok wszystkie grzechy CeDePu związane z technikaliami, to fantastyczny świat i fabuła.
 8. Też odpuściłem. Zaczekam do next-genowej łatki. Mam wiele innych gierek do ogarnięcia. Night City poczeka jeszcze chwilę.
 9. Przecież z każdej takiej firmy zawsze ktoś odchodzi. Nieważne czy CDPr, Capcom czy Sony. Cory Barlog odszedł kiedyś z Santa Monica, po God of War II. Po latach wrócił. Poczekajcie jak ogłoszą nowego Wiedźmina.
 10. I taki kartidż z magicznym "1999 in 1" w tytule. Chociaż mój pierwszy z Pegazem miał kolor niebieski i pieczątkę 168 in 1. Grałeś dwoma komandosami całą grę za symboliczne 10 złotych. Dzisiaj za Rambo w Warzone bulisz 2 bomby.
 11. Te wszystkie artykuły o złym zarządzaniu projektem są ciekawe, naprawdę. Myślicie, że przy Dzikim Gonie nie było takich kwiatków? Nawet całkiem niedawno czytałem o mobbingu przy trzecim Wiedźminie. Polska jednak wszędzie taka sama...
 12. Miliony graczy lubią powtarzać czynności. Grind po prostu uzależnia.
 13. Grind jest ok. Wszystko zależy od tego, w jakim stylu jest podany. Np. w Phantom Pain czy Mad Max aż tak nie nużył. Gameplay nadrabiał.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.