Jump to content

Nemesis

Premium Member
 • Content Count

  6534
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nemesis last won the day on December 19 2009

Nemesis had the most liked content!

Community Reputation

873 Nie-random

About Nemesis

 • Birthday 07/20/1989

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Raccoon City
 • Zainteresowania:
  faster, stronger, better and more badass?
 • PSN ID:
  NemesisUS

Recent Profile Visitors

6092 profile views
 1. Nemesis

  Death Stranding

  Póki co jestem w 5 rozdziale i gierka uzależnia mnie jeszcze bardziej. Phantom Pain miał to samo.
 2. Już nie takie nowe. Mam nadzieję, że płynność na poziomie 60 fps dla Pro/X zostanie zachowana. Tutaj będzie więcej akcji więc gra jest bardziej narażona na dropy. Już sobie wyobrażam to odnowione intro. Ciekawe w jakiej formie się pojawi. W ogóle nie wiem czy zauważyliście ale Nemesis przez pewien czas będzie nosić maskę.
 3. Przesunęli, bo raz, że jest ciezkie okienko wydawnicze a dwa widocznie coś jeszcze zgrzyta. Na premierę i tak przywitają nas latki po kilkanaście GB.
 4. Gram bo jest w game pass. Bardzo dobra gierka. Rozbudowana i przypomina Castlevanie. Design to wprawdzie nie Hollow Knight ale mnie jako fana SotN w pełni zadowala. Jeszcze gdyby to latało w 60 fps to już byłbym content.
 5. W życiu nie wziąłem wolnego na to, żeby w nocy pooglądać konfy na E3. Z reguły patrzę sobie najlepsze momenty i urywki następnego dnia. Tak samo będzie z prezentacją PS5. Ważne, że premierowo dostać a nie czy zobaczę to jak wszyscy czy kilka godzin później. Bo zagramy i tak dopiero na święta.
 6. Na TLoU2 akurat mam zamiar wypowiedzenie złożyć w aktualnej robocie.
 7. Nemesis

  Death Stranding

  Ale zobaczcie jak Kojima to wykombinował. Niby piszecie, że gra nie jest jakoś wybitnie wartościowa a uzalezniliście się i na liczniku macie po kilkadziesiąt h. To tak jakbyście nie chcieli mu na siłę przyznać racji. A on jednak ją ma.
 8. Szkoda czasu na te kontrabandy. Większość z nich zawiera zbroje, postać szybko się przeciąża i po czasie nie pomaga nawet odwar z leszego czy biesa (dobrze pamiętam?)
 9. Na screenach często pokazywane jest metro. Jestem pewny, że będzie to coś w rodzaju holu komisariatu z RE2 i z tego punktu będziemy mieć dostęp do różnych części miasta. Lub nawet odblokowywać zawalone przejścia i pozamykane.
 10. Nemesis jest kosa i tyle. Wygląda tak monstrualnie. Ogólnie widać, że idą tokiem oryginału gdzie Jill i Nemesis byli na pierwszym planie a reszta to takie mocne tło. Jaram się jak sam skoorvesyn.
 11. Nemesis

  Death Stranding

  4 rozdział to jest w ogóle jedna wielka bomba. Wykonałem do tej pory już chyba za 100 zleceń. DS to kompletnie inne podejście do tematu. Kojima odzyskał nieco w moich oczach.
 12. Nemesis

  Death Stranding

  Ja się za bardzo uzależniłem od wykonywania zleceń. Do tych autostrad potrzeba dużo materiałów. Pytanie:
 13. Microsoft gdyby chciał też nie robiłby wstecznej zgodności za darmo. A jednak dało się wrzucić do bc pierwsze Gearsy i jednocześnie wydać remaster. Sony jest po prostu na tym punkcie strasznie pazerne. Jak już pisałem wyżej, nie jest to dla mnie wyznacznik do zakupu konsoli ale jako dodatkowy ficzer jak najbardziej.
 14. Jakoś nie mam problemu, żeby w razie chęci zagrania w starszy tytuł podpiąć np. PS4 bo nie jestem wygodny do przesady. Będzie BC, za,yebiście, nie będzie - przeżyje.
 15. Spoko. Fajna sprawa z wsteczną zgodnością ale nie będzie to dla mnie czynnik decydujący o tym czy kupię konsole.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.