Jump to content

Nemesis

Senior Member
 • Posts

  7133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Nemesis last won the day on December 19 2009

Nemesis had the most liked content!

Reputation

1071 Nie-random

About Nemesis

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Raccoon City
 • Zainteresowania:
  faster, stronger, better and more badass?
 • PSN ID:
  NemesisUS

Recent Profile Visitors

12378 profile views
 1. Mija się z celem. Ograłem dwa lata temu pakiet Requiem ale bardziej wstecz już na 55" nie zamierzam.
 2. Ciekawe jaki puszczą faktyczny nakład tych pudełek. Żeby się nie okazało, że wyjdzie tylko kilkaset egzemplarzy. Cena wzrośnie oraz wskaźnik rzadkości xD
 3. Nemesis

  The Last of Us Part II

  Zawsze to jakaś furtka dla Part III. Otwartość zakończenia.
 4. Nemesis

  The Last of Us Part II

  Gra jest ogólnie długa jak na action-survival. Dla jednych wada, dla innych zaleta. Nie dogodzisz.
 5. Nemesis

  The Last of Us Part II

  Akurat jest to podane czarno na białym. Bardziej jest skierowane od twórców pytanie w naszą stronę - po czyjej jesteśmy stronie? Sentyment czy rozsądek?
 6. Nemesis

  The Last of Us Part II

  To chyba bardziej narzekanie dla zasady. Od samego Jackson gra uderza różnorodnością miejscówek. Sekcje korytarzowe pięknie się mieszają z szerszymi lokacjami. Do tego każde pomieszczenie opowiada jakąś historię. I czytanie tych notatek każdorazowo wkręca. Scenariusz nie musi wszystkim pasować ale gameplay, świat i wykonanie to zjawisko.
 7. Nemesis

  Tormented Souls

  Zagadki niektóre też całkiem interesujące. Wstyd przyznać, ale chwilami musiałem zajrzeć w solucję.
 8. Konami jest ogólnie chamskie, jeśli idzie o takie pikselowe odświeżenia. To tak jaby za emulację kazali płacić 80 zł. Słabo.
 9. Wczoraj miałem okazję sprawdzić. Takich gier dzisiaj się już nie robi. Od pięknej oprawy stylizowanej na Zeldę (Majora's Mask) po system walki niczym Star Fox Adventures. Ogólnie jak ktoś tęskni za klimatem lat 2002-2003 ery GameCube to się tutaj odnajdzie jak rybka w stawie. Czekam jednak na wersję pudełkową bo taka perełka aż się prosi o honorowe miejsce na półeczce.
 10. Wczoraj sprawdziłem grę po ostatniej łatce. Chyba zrobili coś z ilością npc, jest ich jakby więcej. Ostatnio ulice czy chodniki niemal puste, jak na makiecie.
 11. Szkoda, że już raczej nie w tym roku.
 12. A na końcu remaster Lords of Shadow. Cóż to była za gierka.
 13. Dobra, namówiłeś mnie. Szukałem czegoś takiego od czasó GameCube. Pachnie mi najbardziej Star Fox Adventures, systemem walki.
 14. A co możesz powiedzieć o kwestii designu, systemu walki i ogólnie eksploracji świata? Na PS5 są tryby działania do wyboru czy jest tylko domyślny?
 15. Teraz nie wiem czy czekać do listopada czy brać cyfrową. Taka perełka aż się prosi o pudełeczko.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.