Skocz do zawartości

Prosze o pomoc - zakup 1600 MSP na amerykanskich www (np Amazon)


krzysiucd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prosze o pomoc w zakupieniu zrapki na MSP dla kont USA.

Na naszych "polskich" www taka zdrapka to koszt ok 80 zl.

Konkurencyjna cena widnieje wylacznie na keye ale tam niestety brak dostepnosci.

Pytanie brzmi, czy ktos ma wiedze i checi aby zakupic taka zdrapke np ze strony Amazon

http://www.amazon.co...s/dp/B000B9RI14

lub

http://www.pcgamesupply.com/buy/xbox-360-live-1600-points-code/

Koszt to 20 $ co przy obecnym kursie jest atrakcyjna cena.

 

Nigdy nie kupowalem za pomoca takich serwisow, i nie mam wiedzy czy do tej ceny nie dolicza sie innych kosztow co w tym przypadku zrowna sie z cena zakupu "u nas ".

Jesli tak jest to prosze o wyprostowanie mojego podejscia i grzecznie ide zakupic za 80 zl bez dyskutowania :)

 

Bede wdzieczny za odpowiedz.

Edytowane przez krzysiucd
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Amazon: Shipping: This item is also available for shipping to select countries outside the U.S.

Sprawdzałeś czy PL jest na liście? Wysyłka pewnie wyjdzie DROGO.

 

Co do tego drugiego, to nie wiem czy wystarczy się zarejestrować z adresem JAKIMKOLWIEK , bo z tego co widzę to wysyłają mejlowo więc nie powinno być problemu.

 

 

 

edit. coś się z(pipi)ało w poście ;/

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Szczerze, to liczylem, ze ktos tam juz ma konto i zakupi to dla mnie.

Przeraza mnie kwestia platnosci "gdzies tam komus w USA" z mojego ukochanego banku BGŻ.

Nigdy tego nie robilem, i nie wiem ile czasu potrzebuje przelew aby dotrzec na miejsce.

Inna sprawa, ze z tego co otrzymalem na PW chyba trzeba dac zarobic posrednikowi na naszych ojczystych serwisach.

Szkoda tylko, ze na zdrapce wartosci 60 zl chca zarobic 20 zl ale to juz inna historyjka.

 

Dziekuje za odpowiedz i prosze o zamkniecie tematu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...