Skocz do zawartości

The Testament of Sherlock Holmes


balon

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że premiera 19.01.2012 r. i co ważne z napisami PL.

 

http://www.sherlockholmes-thegame.com/

 

 

Pierwszy raz ta seria trafia na PS3

 

 

Grał ktoś na PC lub X360 ? Warte uwagi ?

 

 

 

Ja tam uwielbiam rasowe przygodówki, więc jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że premiera 19.01.2011 r. i co ważne z napisami PL.

 

http://www.sherlockholmes-thegame.com/

 

 

Pierwszy raz ta seria trafia na PS3

 

 

Grał ktoś na PC lub X360 ? Warte uwagi ?

 

 

 

Ja tam uwielbiam rasowe przygodówki, więc jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie.

 

A nie 2012? :)

 

A no, thx za czujność, już poprawione :)

 

z tym, że to chyba już nie pierwsza część z tej serii, widocznie ktoś to kupuje, że wydają kolejne :)

 

Harrych Potterów już 8 części wyszło. Kupować ludzie kupują (nawet ja :P ), ale crapem jest.

 

No niby ta, z tym, że z tymi "crapami" (średniakami), to ostatnio różnie u mnie bywa. Np taka Alicja czy Kane and Lynch 2 to dla mnie zaje.biste gry na spokojne 8 (Alicja to na 8+ jak na razie), więc będę czekał na jakieś recki :)

Odnośnik do komentarza
  • 10 lat później...

Bardzo w porządku tytuł :) Trochę jak Broken Sword na szaraka czy Monkey Island na pieca. Wszystko ładnie, zgrabnie i wymagająco. 
 

Edit: Po tygodniu zmieniam nieco zdanie. Gra rwie aż nie miło, jest ślamazarnie. W głównej mierze żeby przebrnąć do kolejnej lokacji trzeba klikać i czytać wszystko co jest dostępne a nie tak jak wydawało mi się na wzór ww gier. Fajnie, że jest, ale szkoda, że nie jest fajne. 5+/10 tak mniej więcej, największy plusem tej produkcji jak dla mnie jest to, że po prostu ukazała się na rynku.

Edytowane przez next THE flex
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...