Skocz do zawartości

TV pod ps3 max.37 cali i max. 2 tysiączki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić TV, bo granie na wysłużonym 20 calowym monitorku Samsunga już nie daje takiej frajdy jak 4 lata temu. Mój budżet to max 2 tysiące, rozmiar matrycy to 32-37 cali (odległość z której mam zamiar korzystać z tego TV to ok 1,5 m). Zależy mi na wejściu słuchawkowym, więc jakość głośników jest mniej istotna. Dobrze, jakby obsługiwał VOD itp. 3D mnie nie interesuje. Jeżeli trudno coś sensownego znaleźć w tej cenie, to napiszcie chociaż jakich firm unikać ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukaj plazmy Panasa 37 cali do 2 tys znajdzies, w tym przedziale cenowym najlepszy wybór. Ja mam plazme Panasa z 4 letnia, mamie kupiłem i teściowej wybrałem oczywiście wszystko to plazmy Panasonic. Co do modelu to poszperaj bo a tak na bierząco nie jestem. Z tym, że chyba z 2300 zł taka plazma ?!

Odnośnik do komentarza

Znalazłem coś takiego (ciut za duży jak na moje potrzeby, ale znalezienie plazmy od PANASONICA w rozmiarze 37 cali jest lekko trudne)

PANASONIC TX-P42S30E, LG 32LD650, Toshiba 32SL833G, Samsung UE32D5000, żeby ułatwić to zapytam czy te które wymieniłem bedą oferowały zbliżoną jakość do TVka http://www.shoppydoo.pl/cena-telewizor_plazmowy_i_lcd-samsung_le40b650t2w.html , który to mi bardzo pasuje?

Odnośnik do komentarza

Bez dwoch zdan z tych wszystkich, to Panasonic S30. 37cali nie znajdziesz, bo Panasonic nie wypuscil w tej generacji zadnej, moze w tej co teraz bedzie. Ale jak juz, to z pewnoscia one nie beda FullHD. 32LD650 tez jest swietny. B650 byl swietny, ale w grach moich zdaniem to on kompletnie nie sprawdzal egzaminu, bo inputlag straszny tam byl. Jak masz miejsce, to bierz tego S30 :P

Odnośnik do komentarza

Chyba mnie przekonaliście i po urlopie zamawiam tego Panasa :)

 

edit.i jeszcze takie pytanie. Idąc kupić ten TV do jakiegoś MM, mogę się raczej liczyć z tym, że mi wcisną sprzęt z wystawy czy jest szansa, że dostanę TV nie używany? Acha, obczaiłem w gazetce jeszcze

Panasonic TX-P42G30E

 

dużo lepszy od tego z literka S w nazwie?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Za waszą radą wybrałem plazmę Panasa, a jako, że jednak postanowiłem ciut dofinansować całą operację i wyburzyć ścianę dzielącą mnie z sąsiadami, to zakupiłem TX-P42G30E. Duży wpływ na taką decyzję, miała ta 5 letnia gwarancja, oraz to, że w MM akurat dali na ten model dobrą cenę w opcji ratalnej (2550 łączny koszt, nigdzie na necie nie ma taniej, więc, jak ktoś się niezdecydowany, to do dzisiaj ma czas). TV czeka narazie na mnie grzecznie w sklepie, aż wrócę z Zakopca. Trochę się obawiam, że przesadziłem z wielkością (max. 2 metrowa odległość od TV), ale czego się nie robi, żeby poczuć się jak w pierwszym rzędzie w kinie. Teraz mam jeszcze takie pytanie, czy ktos mógly mi wrzucić jakiś tutorial do tego jak ustawić TV pod gry, film itp. kompletnie się na tym nie znam.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy tutorial to twoje oko, sam sobie posprawdzaj, tu nie ma złotego środka. Co do pierwszego rzędu w kinie to pamiętaj, że najczęściej jest on wolny, wiesz zapewne dlaczego :)

 

 

Co do odległości to spoko dasz rade, a do materiału full hd to wręcz idealna odległość do wielkości ekranu, ba nawet mogło by być bliżej.

 

 

 

edit:

 

ps dobra decyzja, daj znać jak już ogarniesz ko w domu, jestem ciekaw odczuć.

 

pozdro

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Problem rozwiązany, wystarczył format dysku na PC (najpierw robiłem format z poziomu telewizora, ale znowu PC nie widział dysku- jakieś zabezpieczenia, żeby nie oglądać nagrań z tego TVka na innym sprzęcie). Jakie programy do wklejania napisów w filmy polecacie?

 

Co do odczuć związanych z jakością obrazu , to na 100% kolory są żywsze niż na LCDkach kumpli, a filmy chyba z urzędu (nic nie zmieniałem w tym względzie i nawet nie wiem, czy jest taka możliwość) chodzą płynniej podobnie jest z grami. Teraz widzę jak skopane są niektóre gry jeżeli chodzi o V-sync itd. Trudno mi ocenić ostrość obrazu w grach które nie mają full HD, za to filmy (720p, w 1080p jeszcze nie oglądałem) wyglądają bajecznie. Faktycznie tryb THX daje radę, wszystko jest stonowane, nie przesadzone, dla mnie w sam raz/

@dół- łap 2 :)

balon, dostaniesz, jak mi się tylko limit dzienny "naładuje"!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Szukaj plazmy Panasa 37 cali do 2 tys znajdzies, w tym przedziale cenowym najlepszy wybór. Ja mam plazme Panasa z 4 letnia, mamie kupiłem i teściowej wybrałem oczywiście wszystko to plazmy Panasonic. Co do modelu to poszperaj bo a tak na bierząco nie jestem. Z tym, że chyba z 2300 zł taka plazma ?!

Nie to, że na plusy jestem pazerny ale ja pierwszy skierowałem Ciebie na te tory :)

 

A tak na serio to witaj w rodzinie plazmowców Panasa.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...