Jump to content

Ta wstrętna Łódź


Recommended Posts

Co warto zobaczyć w Łodzi? Jeżdżę tam dość regularnie i planuję przenieść się do tego miasta na studia magisterskie, ale nadal wydaje mi się, że nie widziałem wszystkiego. Poradźcie gdzie warto się przejść, jakie miejsca odwiedzić i zobaczyć, a jakich lepiej unikać( chociaż Limanowskiego jest dość przereklamowana)? Liczę na sensowne porady, a nie teksty w stylu: " idź na Piotrkowską" albo " Manufaktura jest w fpytkę".

Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81%C3%B3dzki_Ogr%C3%B3d_Botaniczny

 

http://www.ironhorse.lodz.pl/

 

http://www.zoo.lodz.pl/ :D

 

idź na piotrkowską, a manufaktura nie jest fpytke bo pelno bydla, chyba ze to Ci nie przeszkadza. Ulica Kilinskiego, nawrot, struga, franciszkanska, tuwima, wojska polskiego bywaja niebezpieczne wieczorami, zreszta piotrkowska tez jak sie pałęta samemu.

Link to comment

Ahhh, ile to się gierek w bilarda przegrało w Ironhorsie swego czasu...

 

Manufaktura to nic innego jak centrum handlowe. Ale budynek ciekawy, fabryczne budynki ładnie odnowione i sprawia to wszystko ładne wrażenie. Lubię tam chodzić jak się z kimś umawiam :)

Piotrkowska jest imho przereklamowana w pompkę. Jeżeli nie idziesz do pubu, to praktycznie nie masz po co tam iść bo na niej tylko puby, banki, puby, banki, McDonald :)

ZOO - daaaaaaaawno nie byłem, lata temu. Nie wiem w jakim stanie, więc się ciężko wypowiadać.

 

 

Ja tam zawsze uważałem, że Łódź nie jest specjalnie atrakcyjna do zwiedzania etc, ale to może dlatego, że w niej mieszkam.

Link to comment

A jakieś muzea? Galerie sztuki itp.? Toć Łódź to miasto z jedną z najstarszych galerii sztuki! Warto zwiedzić wnętrze Pałacu Poznańskiego? Plugawy byłem na każdej z tych ulic i jakoś nadal żyję. Moim zdaniem Trójmiasto jest o wiele bardziej niebezpieczne, ale to pewnie dlatego, że jak dotychczas nic mnie nie spotkało :P

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.