Jump to content

Prince of Persia Trilogy Classic HD


Sylvan Wielki

Recommended Posts

Nie znalazłem tematu o kolekcji PoP. Jakby gdzieś tam był, post śmiało doń przenieść.

 

No dobrze. Kto tam ma platynę w PoP, ręka w górę.

 

http://www.youtube.com/watch?v=rR56ch5LBF4&feature=player_embedded

 

 

05:14 sek. Bohater skacze i łapie się danego elementu. U mnie tego nie ma. Nie, nie chodzi o to, że się nie wgrał. Kompletnie przemodelowany jest strop, brak popękanej ściany z którą ma się fontanna kryć.

Jeśli ktoś huknął 100% w SoT, niech nap. z czego korzystał (film pochodzi z PC wer. parząc na ruch strzałki).

Edited by Old_Kyo
Edycja nazwy tematu
Link to comment
  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hohoho powodzenia życzę z platynowaniem trylogii. Dość powiedzieć, że po wbiciu 3 platynowych dzbanów powiedziałem sobie, że nigdy więcej nie kupię remakeu od Ubi a ukochaną, za czasów PS2, serię znienawidziłem. Przecież to jest pier.dolnięte by przechodzić grę 3 razy tylko dlatego bo programiści są zj.ebami i nie potrafią napisać algorytmu, który odblokowuje wszystkie puchary za poziomy trudności po zrobieniu harda (albo są na tyle perfidni i zrobili to by mnie wkurzyć). Pie.rdolnięte jest też to by nie naprawić starych bugów, które sprawiają, że gry po prostu nie da się ukończyć (4 RAZY przechodziłem PoP:WW. radzę uważać przy zbieraniu fontann z energią). Najśmieszniejsze jest to, że platyny są banalne ale przez bugi i ilość playthroughs jakie trze wykonać daje platynie 121412 / 10.

 

btw - piaski czasu są świetne i ociekają klimatem. dla mnie gra ponadczasowa. WW i TT w moim odczuciu strasznie się zestarzały i mi nie siadły już tak milutko jak SoT.

 

btw2 - poszukaj Sylvan trochę dokładniej - ta lokacja jest złudna :)

Edited by Kalinho_PL
Link to comment

Dokładnie. Osoba, która to wymyśliła (trzy razy je zaliczyć na każdym poziomie dla 100%) musiała mieć parszywy nastrój. Ale tak samo jest w Star Ocean 4 The Last Hope (tyle, że to RPG). Ponad setka godzin nie nasza.

mr_pepeush, święte słowa. Jednak zacząłem to i skończę. Ale tylko z tego tytułu, że grubo ponad setka tytułów za moimi plecami na półce leży. Zatem niemal każdy liczący się tytuł ograłem. Niby czeka w kolejce kilka smakowitych pozycji (nawet już zainstalowanych), jak Rage, ale niechaj przygoda (choć jedna) księcia się zakończy. Choć nie raz odrzucało (i robi to nadal) toporne sterowanie, licha praca kamery. A po walce w Bayo, to co tu się wyczynia to żal.

 

Problem rozwiązany. Tak, Kalinho, racja. Dwa identyczne niemal elementy się wkradły.

Edited by Sylvan Wielki
Link to comment

Taaa. Jakby 100% w Dark Souls było za samo jej przejście, to i tak całość oscylowała by w granicach 7/10, a to dlatego, że to najtrudniejsza gra obecnej generacji, gra, która błędów nie wybacza.

Jasne, platyna w PoP: SoT HD jest łatwa, ale sama gra to koszmar. Nie chodzi o to, że jest ciężka, ponieważ nie jest, ale tu raczej walczymy z tragiczną pracą kamery (gdzie jej tam do takiego Darksiders), topornym sterowaniem, ślamazarną rozrywką i licznymi błędami. Teraz przykładowo przemieszczam windą z moją partnerką. Kilkudziesięciu przeciwników nas atakuje. Jak jestem przy niej (broniąc jej), zdarza się, że ja ciosy blokuje, a ona obrywa. Zatem udaję się nieco dalej. Zawsze walczę z 4 przeciwnikami, a jeden, dwóch zaskoczy jej plecy. Najczęściej jak któregoś w moim pobliżu zabiję. Oczywiście zanim księciunio do panny dojdzie, ona najczęściej martwa jest. Nie ma to jak zamieniać oponentów strzałami w jeża stojąc w jedynym i tym samym miejscu. Nawet nie pomyśli by zaspokoić pragnienia. Kalinho ma 100% racji co do platynowania tej gry.

 

Rzecz jasna przy game over akcja wraca dobrych kilka minut przed walką, przecież trzeba uruchomić windę, porozmawiać, poczekać na wrogów.

 

 

No to jedna z trudniejszych platyn zrobiona :)

Używając kodów twoim wzorem, jest także całkiem szybka.

Edited by Sylvan Wielki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.