Skocz do zawartości

VNM - Etenszyn: Drimz Kamyn Tru


Rekomendowane odpowiedzi

Nowa płytka Venoma jak dla mnie miazga. Wiadomo, że inspirowane Colem i Drakiem, ale na naszym podwórku to nowość, na dodatek dobrze zrobiona. Bardzo równa, świetne bity, flow, czasami może trochę kulejące teksty. Z gości najbardziej mi podpadł Tomson, najgorzej wypadł Wozzo. Ogólnie niezbyt mi się podoba ten dobór kolesi z Afromentalu, no ale dobrze, że im dał tylko refreny. Najbardziej katowany track to na razie u mnie "Nigdy więcej". Liczę, że następny krążek po lekcjach śpiewu będzie jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

polski rap mnie muli ze względu właśnie na ''jednolitość'' tej sceny, brak tu jakiejkolwiek różnorodności poza kilkoma zawodnikami, tak do tych zawodników mogę doliczyć od teraz venoma, bo nagrał naprawdę nowoczesny album jak na tę scenę, do tego z jakim flow. Są przyśpieszenia, jest kilka flow na kawałek, są podwójne i potrójne, jest zabawa słowem - jest rap. J.cole jest świetny i inspiracja nim ok, ale te drejkowo gejowo śpiewane wersy pomiędzy rapowanymi wersami średnio mi pasują, bo drakea to ja mógłbym tylko zastrzelić, to samo z refrenami, trochę za dużo śpiewania, o ile mes mógłby śpiewać na całym albumie i wciąż to byłoby dope, tak venom niech lepiej nie śpiewa i skupi się na mocnych zwrotkach, bo to zdecydowanie wychodzi mu najlepiej. Kurna żebym ja się tak o albumie z pl i to nie mesa rozpisał, no ale kurde zaskoczył mnie ten kolo no.

Odnośnik do komentarza

Dym za(pipi)isty, ale trochę wkurza mnie jakoś dziwnie IMO zrobiony wokal Marysi. No i to jej śpiewanie w męskiej osobie.

 

@Lucjan: To zależy kto czego oczekuje, ja się jaram bardzo tą płytką. Jest kilka bangerów, ale też kilka 'smutów' jak Dym właśnie.

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

http://przemek9112.w...obia_to_za_mnie

 

Tu jest coś o Tedziku.

 

Bardzo dobry album, fajne bity, podśpiewywanie VNMa w ogóle mi nie przeszkadza. O flow wiadomo, że nie ma co pisać, bo to czołówka w naszym kraju. Teksty też nie zawodzą raczej, są po prostu dobre, chociaż zdarzają się oczywiście jak to ludzie mówią VNMowe suchary, ale mi one jakoś nigdy szczególnie nie przeszkadzały, a nawet czasami bawiły. Moi faworyci to zdecydowanie Fan, Potrzebuję, Non Stop i Zrobią To Za mnie. Szczególnie ten pierwszy i ostatni dają radę pod względem zajawki w nawijce Venoma, czuć szczerość. Ogólnie typ ma za(pipi)iste podejście do fanów i widać to na fejsbuku i widać to właśnie w kawałku "Fan", propsy w ch.uj za to, bo u raperów ciężko z tym bywa nieraz. Jedynie mam obawy żeby mi się za szybko ten album nie znudził, ale nawet jeśli to chętnie co jakiś czas i tak będę do niego wracał. Podobnie miałem z jego debiutem na legalu.

 

Aaa bym zapomniał o ważnej rzeczy. Świeżość! Mi jakoś nie przeszkadza to, że w Polsce 3/4 płyt brzmi w miarę podobnie, bo lubię truskulowe rzeczy, ale czegoś nowego jak na naszą scenę fajnie jest posłuchać. Właśnie pod tym względem Fał dał radę bardzo mocno.

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem czy zażenowanie, jest kilka sucharów jak to zwykle bywa u Vnm'a, ale E:DKT to kolejna płyta, którą kupiłem po "Locie" Te-trisa. Wg. mnie rewelacja, takiej techniki w tym kraju nie ma prawie nikt, za(pipi)iście się tego słucha. Dla mnie bomba. Wiedziałem, że płyta da radę, przerosła oczekiwania, imo lepsza od DNB.

Odnośnik do komentarza

Płyta bdb. nie odnajduje kawałka, który trzeba by skipować. Kiedyś technika VNMa w ogóle mi nie podchodziła, ale się przekonałem. Po wypłacie idę kupić fizyka. Ogólnie dobry okres się zapowiada - VNM, jutro Laik, w marcu Tedas. Nawet trochę na Tabasko czekam, bez jaranka, ale nie ukrywam, że ciekawy jestem co z tego wyjdzie. Szkoda, że Pezet się nie wyrobił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...