Jump to content

Szkoły językowe


Manor

Recommended Posts

Szukam szkoły językowej, chciałbym zapisać się na kurs z angielskiego przygotowującego do egzaminu CAE. Możecie polecić jakieś szkoły? Interesuje mnie głównie Warszawa, także jakieś lokalne odpadają. Czytam głównie o TFLS, Archibald, Profi-Lingua, opinie są przeróżne, w dodatku ciężko zweryfikować, które są prawdziwe, a które to reklama, bądź antyreklama.

Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Myślę,że samemu też można się świetnie nauczyć, audiobooki itp. doskonale się do tego nadają,mam znajomych i właśnie takimi sposobami się do tego przygotowali .Zaoszczędzili kasę i czas ,a zaliczyli na ok 70-75%.Szkoły językowe to dobra rzecz,ale też trzeba trafić na dobrego nauczyciela,a o takiego jest dość trudno,ale jeżeli koniecznie chciałbyś się zapisać, to moim zdaniem Archibald.

Link to comment
  • 7 months later...

Wszystko zależy od tego na jakiego trafisz lektora, a to jest po prostu loteria. Jedni preferują taki styl nauczania, inni taki... dobrze jest pójść do kilku szkół na lekcję próbną i zobaczyć gdzie Ci się najbardziej podoba.

 

Co do nauki samodzielnej no to cóż, prawda jest taka że trzeba mieć do tego nieziemskie samozaparcie, no i bez kontaktu z "żywym" językiem raczej ciężko będzie osiągnąć porządną kompetencję komunikacyjną. Dlatego warto zapisać się do szkoły która posiada w swojej ofercie konwersatoria z native speakerami.

 

Osobiście polecam profi-lingua w Lublinie, wiem że tam dobrze uczą bo... jestem tam lektorem :D

Edited by White
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.