Skocz do zawartości

[K] Arcade Stick do ps3


wosiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem zainteresowany zakupem arcade stick do ps3. Szukam mad catz te ale ciężko go dostać. Może ma ktoś na sprzedaż coś ciekawego? Będę na nim grał w tekkena (ewentualnie SF). Nie chce kupować AS za 100 - 200 zł który zapewne szybko się rozpadnie. Budżet 300 - 400zł.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć,

Polecam Custom Arcade Sticka na Japońskich częściach Seimitsu.

Sprzedaje z powodu przesiadki na inny.

 

Stan Techniczny: BDB (100% sprawny, nie katowany)

Stan Wizualny: BDB

 

Gałka: Seimitsu LS-56 (Test i Opis by Kowal)

Buttony: Seimitsu PS-14 GN (Test i Opis by Kowal)

PCB: PS2 Dual Shock

Obudowa: Derwno Bukowe, wielowarstwowo lakierowane (robota Stolarza)

Blat i dno ze sklejki (4mm grubości, Jesion), na blacie Pleksa o grubość 2mm (śrubki montażowe ukryte pod pleksą!)

 

 

Cena: 369:)

Możliwość odbioru osobistego w Poznaniu lub przesyłki (do ceny należy doliczyć jej koszt).

 

KONTAKT:

grey1984@o2.pl

 

37710095.th.jpg12207932.th.jpg22913956.th.jpg16411844.th.jpgas001.th.jpg

Odnośnik do komentarza

Ten AS jest świetny, polecam :). Mam akurat wersję na PS3, w której przyciski są ułożone tak samo jak w stickach od Mad Catz do X360:

[] ^ O

X

a obok reszta przycisków. Jeśli przełkniesz konieczność konfiguracji ich w grze, to łap śmiało.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Ten AS jest świetny, polecam :). Mam akurat wersję na PS3, w której przyciski są ułożone tak samo jak w stickach od Mad Catz do X360:

[] ^ O

X

a obok reszta przycisków. Jeśli przełkniesz konieczność konfiguracji ich w grze, to łap śmiało.

 

Dzięki za odpowiedź. Ja oczywiście też chce kupić wersję dla ps3 tak jak w linku (nie wiem czemu zawsze są screeny z xboxa). Co do konfiguracji przycisków to oczywiście nie problem, przeważnie robi się to tylko raz. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...