Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 3


DaniDevil

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? Prawda jest taka, że ci co mają lagi, mają do dupy łącza internetowe. Tak samo było w Sigmie2, kto miał dobre i wypasione łącza ten lagów nie miał - to samo jest w NG3

Najlepiej wszystko zwalić na twórców gier.

Grałem w sigme2 i gram obecnie z ludźmi zza granicy - jak miał/ma dobrą "rurę", to nie ma mowy o lagach.

Odnośnik do komentarza

ej, opowiadasz bajki sf, zbliżone go Star Warsa... a co z grami takimi jak Batlefield czy CoD? dziesiątki graczy na serwerze, a wszystko śmiga; w killzone 2 i 3 byłem w stanie grać na łączu 1mb, a swego czasu testowałem k2 na łączu 512kb i jak się znalazlo dobry serwer to z lagami, ale potrafiłem skutecznie ściągnąć delikwenta z planszy; a przecież chyba wszyscy wiedzą, jak gra się w killzone i z jakimi opóźnieniami się wiąże ta gra; tutaj mówimy o połączeniu się dwóch osób; DWÓCH! gdyby tecmo stworzyło strzelankę sieciową pokroju killzone to licznik fps musiałbym pokazywać wartości klatek po przecinku - kilka miejsc po przecinku dokładniej...

Odnośnik do komentarza

Sorry ale Tylko z Ngs2/Ng3 mam problem inne gry pieknie mi smigaja Taki MotorStorm 2 online to peazja:D Powiedz mi ze Clan Battle jak wejdziesz na 8 osob to grasz bez lagow:...? Poczytaj fora ludzie maja wypasione lacze i maja lagi a problem zaczyna sie od Master ninja konczac na Un czemu plansze z acolyte i mentor oraz leader nie maja lagow.....? (pipi) prawda jest zrypany Online....

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

mam pytanie: czy tylko ja robie facepalm czy jestem jedynym oslem, ktory o tym nie wie?

przeca odlozylem na polke gre, odpuscilem ja totalnie wlasnie przez niemoznosc odpalenia kampanii na mn i un...triale malo mnie podniecaja, ale kampania to dla mnie cos w czym lubie sie potykac... musze to sprawdzic...

aha - jak usune instalke, to bede mogl uzyc starego save'a czy bede musial od nowa robic hard, zeby odblokowac mn?

Odnośnik do komentarza

wszyscy o tym wiedzą - trudno mi powiedzieć, dlaczego ty tego nie wiesz ;) savy będą działać - przecież nić się nie zmienia, tylko to, że gra będzie ładowana z płyty a nie z dysku

Ciężko pojąć, dlaczego tak się dzieje, bo to raczej logiczne, że napęd BD jest wolniejszy od dysku - no ale tak jest już z tą grą, po prostu jest z(pipi)ana

Odnośnik do komentarza

Troche osob mnie pytalo jak przejsc Un1 bo maja problem ze zwyklym Genshinem i fiend Genshinem.

Hmm zwykly Genshin mozna powiedziec ma schemat zabierania do Izuny Drop bez jego znajomosci jest ciezko zaliczyc Un1.

Dlatego ze Genshin bez wykonanego schematu zada nam Damege czyli nie zabierzemy Genshina do Izuny Drop.

 

 

3 Zasady o ktorych musisz pamietac:P

 

1. Staraj sie zabierac Genshina do Izuny Drop po odbiciu od glowy Ryu. Mozna tez po combie ale czasem Genshin skontruje nasz atak.

2. Jesli dwoch Genshinow atakuje twojego partnera nigdy nie bierz go atakiem do Izuny bo mozesz wpasc na Nipon ktore po twoim ataku zrobi Genshin, najlepiej podejsc i go walnac 2x kwadratem..

3. Jesli zapomniales wykonac atak po Izunie Drop na Genshinie pamietaj zebys to zrobic po jego ataku albo skoku Na glowe Ryu.

Dlatego ze otwierasz sobie znowu droge do Izuny Drop to taki mozna powiedziec otwieracz ktory nam pomaga walczyc z nim bez straty Damegu. Bo jesli nie zrobisz tego to nie zabierzesz Genshina do Izuny Drop kazda twoja pomylka musi byc zresetowana dlatego wykonuje sie atak Na Genshinie Kwadratem i dopiero zabiera sie go do Izuny..

 

Jak zabierac Genshina do Izuny Drop a wiec;

 

1. Pierwszy nasz atak mozesz od razu podejsc do Genshina i go zabrac do Izuny Drop jak atakuje naszego partnera jesli atakuje ciebie czekaj na jego odbicie od Ryu glowy i Robimy Izune.

2. Po pierwszej Izunie Drop musisz wykonac atak na Genshinie od raz po Izunie najlepiej Trojkatem ale tez mozna kwadratem pytanie po co a po to zeby odworzyc sobie droge do nastepnej Izuny Drop. Po naszym ataku czekamy na skok Genshina i odbicie od glowy Ryu. I robimy Izune

3. Trzecia Izuna spadamy na glebe i od razu atak trojkatem albo kwadratem po trzeciej Izunie Drop Genshine strzeli w nas Nipon

( ja robie tak ze po minieciu Nipon atakuje jeszcze raz Genshina tylko kwadratem nic nam nie zrobi tylko musisz byc w miare blisko zeby to byl szybki atak po Nipon ) I czekamy na skok Genshina na glowe Ryu i Robimy Izune.

4. Po czwartej Izunie Drop robimy od razu atak trojkatem pozniej robimy unik przed Nipon i wykonujemy atak kwadratem. Czekamy na skok Genshina na glowe Ryu i Robimy Izune Drop Genshin jest martwy po piatej Izunie.

 

A tu uproszczony schemat;

 

1. Izuna nastepnie atak na Genshina Trojkatem ( Po ataku Trojkatem Genshin odskoczy nic nam nie zrobi, czasami skontruje nasz atak )

2. Izuna nastepnie atak na Genshina trojkatem

3. Izuna nastepnie atak na Genshina trojkatem unik przed Nipon atak kwadratem

4. Izuna nastepnie atak na Genshina trojkatem unik przed Nipon atak kwadratem

5. Izuna Genshin Rip..

 

Fiend Genshin.

 

Sa dwa sposoby walki z tym typkiem jeden jest wolniejszy i bardziej bezpieczny a drugi szybszy ale z narazeniem na Damege i szybszy zgon.

 

1. Sposob..

To po kazdy skonczonym ataku albo po odbiciu od glowy Ryu robimy Kobinacje;

Kwadrat, Trojkat, Trojkat..

 

2. Sposob..

Po kazdym skonczonym ataku albo odbiciu od glowy Ryu robimy kombinacje;

Kwadrat, Trojkat, jak spadamy na dol przed sama ziemia robimy 360+Trojkat, Shurikeny, Trojkat.

 

 

Opis Un1.

 

Przeciwnicy.

 

- Ninjasy z Lukiem; Najlepiej wmiare blisko podbiec i Kwadrat+X,Trojkat ( Izuna zbyt dlugo ich sie zabija )

- Ninjasy z Mieczami: Najlepiej wmiare blisko podbiec i Kwadrat+X,Trojkat albo Izuna Drop.

- Ninjasy ze Szponami: Najlepiej wmiare blisko Kwadrat+X i Izuna Drop (od razu jak Ryu zeskoczy na ziemie bez odwracania sie Izuna )

- Magicy: Najlepiej wmiare blisko Kwadrat+X i Izuna Drop ( od razu jak Ryu zeskoczy na ziemie bez odwracania sie Izuna )

- Zwykly Genshin ( Jest ich w Un1 az szejsciu )

- Fiend Genshin ( Jest ich w Un1 az dwoch )

 

Opis Fal przeciwnikow;

 

1. Pierwsza fala przeciwnikow to zwykli ninjasy z Lukami, Mieczami i Szponami oraz Magicy.

2. Druga fala przeciwnikow to ninjasy z Lukami, Mieczami i Szponami oraz pierwszy zwykly Genshin.

Jesli atakuje cie Genshin to sa dwa sposoby na unikanie walki. ( Albo walczysz z Genshinem jesli nie masz kolo siebie innych przeciwnikow )

Pierwszy sposob to zabijasz ninjasow z Lukami w ten sposob uciekasz do Izuny Drop i jestes w tym momecie bezpieczny ale musisz uwazac na Nipon bo Genshin bedzie strzelal do ciebie jesli bedziesz troche dalej od niego.

Drugi sposob trzymasz genshina na dystans oraz uwazasz na Nipon i ninjasow a twoj partner robi porzadek z ninjasami.

3. Trzecia fala pieciu Genshinow ha i tu jest najwiekszy cyrk jaki moze byc dlatego ze jest ich pieciua nie np. szejsciu zeby bylo po jednym dla kazdego. Na plansze wyjdzie od razu dwoch Genshinow.

Wiec jedna osoba zabija Trzech Genshinow a Druga osoba Dwoch Genshinow. ( Przy czwartym i piatym Genshinie musza partnerzy sie zgrac i zabic ich w tym samym czasie dlatego ze po zabiciu czwartego Genshina wychodza nastepni dwaj fiend Genshin.

Ten Co bedzie zabijal Trzech Genshinow walczy normalnie z nimi a nasz partner ktory zabija dwoch Genshinow ma troche inne zadanie.

 

Opisuje partnera co zabija dwoch Genshinow.

 

1. Pierwszego Genshina zabijasz normalnie.

2. Jak wyjdzie na plansze Drugi Genshin to tylko Podgryzasz go czyli musisz mu wykonac cztery Izuny Drop i zostawic go sobie na ostatnia piata Izune oraz Genshin musi byc przygotowany do nastepnej Izuny dlatego zeby go bez problemu zabrac do niej. Jak masz to zrobione trzymasz Genshina na Dystans albo dajesz mu odbijac sie od Glowy Ryu i czekasz na partnera ktory zabija czwartego Genshina

Wiec sluchasz albo patrzysz na jakim etapie jest twoj partner z czwartym Genshinem ( mozesz liczyc Izuny ile zrobil )

Albo mozesz sluchac czy Genshin strzelal juz drugi raz Nipon u twojego partnera i wtedy wiesz ze zostala mu ostatnia Izuna do zabicia Genshina albo poczekaj az uslyszysz glos ginacego Genshina i zabij dopiero swojego ale musisz pamietac ze bedziesz mial mniej czasu na ustawienie sie na Fiend Genshin zeby jednego zabrac.

( Tez zeby nie bylo ze twoj partner zabija czwartego Genshina a ty nie mozesz zabrac swojego do Izuny Drop muszisz miec go przygotowanego do Izuny bo jesli ty nie zabijesz piatego Genshina to w tym przypadku na 98% bedziecie mieli zgona dlatego ze zostajesz z piatym Zwyklym Genshinem na planszy i wychodza dwaj Fiend Genshin )

 

4. Czwarta fala to dwoch Fiend Genshine

Zawsze atakuja we dwoje Hostujaca osobe wtedy najlepiej wyczuc moment i podbiegnac i walnac Fiend Genshin 2x Kwadratem

Jesli zabilo sie czwartego i piatego zwyklego Genshina w tym samy momencie to jest czas na ustawienie sie na srodku planszy i wtedy Fiend Genshiny Rozchodza sie, jeden pojdzie do Ciebie a drugi do twojego partnera..

Jesli zgineles a twoj partner cie uratowal pamietaj zeby zabrac jednego Fiend Genshina bo zawsze atakuja we dwoje tego co ratowal nas..

 

Ps. Mysle ze teraz z ta wiedza szybciej zaliczycie Un1....

Ps.2. Jesli bedziecie chcieli moge tez opisac Un2 jacy sa przeciwnicy i jak ich szybko zabijac oraz jakie sa fale przeciwnikow.

 

A tu Filmik ze sposobu zabicia Zwyklego Genshin.

 

http://www.youtube.com/watch?v=nc_fPqgaDJg

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

No i wreszcie udalo sie zmeczyc story na MN.Co dziwne z cala gra sie bardzo meczylem , ale chaptery 6-8 zrobilem prawie od reki.Zastanawia mnie to bo przeciez 6 i 7 to chyba najtrudniejsze z calej gry.

 

Teraz troche pauzy od story , a potem Ultimate hehe.

 

Mozna Tak powiedziec ale jest latwiej je zrobic bo masz mniejszy Motion Slow... Powodzenia na Ultimate Story ja dalem na wstrzymanie dlatego ze wiekszy Motion Slow, Wiecej grabow, Wiekszy zadawany Damege jeden grab i nie ma 90% paska:D u komandosa od razu Rip..

 

A tu Wypowiedz jednego z Graczy o Ninja Gaiden 3

http://www.youtube.com/watch?v=t4kk-gtwWCU

Odnośnik do komentarza

Co do pazurow to nie sa wymagane do Un2 koledze pomoglem zaliczyc ta misje a gral Swordem.

Un2 szybciej zrobisz bo misja tylko z poczatku sie wydaje trudna:D

Un1 ta misja jest walnieta jak masz duzo zycia Genshin zaczynaja w gumki leciec i nawet schemat czasami zawodzi Albo Genshin naszego partnera zaczyna strzelac z nipon do nas ale caly czas walczy z naszym partnerem. A do tego wystepuja takie bugi jak jedno nipon wystrzelone we mnie i w mojego partnera w tym samym czasie to jest ciekawe myslisz ze te nipon jest tylko w ciebie wystrzelone gdy nagle partner krzyczy cholera ale bym dostal nipon od Genshin tylko w jaki sposob jak jest po drugiej stronie i w tym samym czasie te nipon lecialo do mnie. I nie widzialem zeby lecialo do mojego partnera.

 

Mn12 Alexei co jakas gre Walnie mi patnera na drzewo:D i juz uratowales go lol Ostatnio Alexei zlapal w jednym czasie mnie i mojego partnera wiadomo jaki byl final tego zajscia.

Mn14 czasami nie widzimy 2 robota a nasz partner walczy z nim do tego bossowie u jednego staja bez ruchu a drugi ma ich normalnie ( to wyglada tak jak bys byl w innym pokoju ale widzisz swojego partnera i mozesz go ratowac )

ostatni tez mialem niesmiertelnego zolnierza ktorego nie moglem zabic a on nas bil..

Wszystkie filmiki mam zgrane z tymi zajsciami i chyba zrobie Ng bugmanie:D Jeszcze troche ich nazbieram :D

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam

 

Może trochę późno ale piszę z zapytaniem, jak oceniacie nowego Gaidena po tylu miesiącach od premiery. Przyznam, że pierwsze oceny i recenzje odrzucily mnie od NG mimo, że jestem naprawdę starym fanem - mój pierwszy Ninja Gaiden był na pegasusa, później gameboy, sega master system, sega mega drive (kijowa wersja), super nintendo - mimo, że to samo co na pegasusie to jednak trzeba było pograć :-)

 

o NG na Xboxie nie chce pisać gdyż nadal nie wierzę, że tak zajefajna gra mogła powstać :-)

 

Mimo, że mam już 28 lat, przeszedłem wszystkie Ninja Gaiden to przyznam szczerze, "Trójka" bardzo mnie zaskoczyła. Wiem, że większość z Was uważa, że jest to najgorsza część serii. Jednak dla mnie zajmuje ona drugie miejsce zaraz po Ninja Gaiden Black.

 

A teraz opiszę why :

 

- gra wciąga, myślę, że związane jest to z ciągłą akcją nie pozwalającą na chwilę nudy (oczywiście bez dnia pierwszego)

- nawiązania do poprzednich części - wioska Ruy, pokazanie co stało się z jego ojcem, rozmowa z Muramasą - smaczki ktore dodają klimatu i przywołują uśmiech na twarzy

- wreszcie normalna, logiczna fabuła, pod tym względem Ninja Gaiden 2 to byla masakra

- zmiana stylu strzelania z łuku, poruszania się po linach, dodatkowe elementy rozgrywki - wspinaczka, skoki - rewelka.

- lokalizacje - nie wiem jak Wy ale dla mnie pod tym względem Ninja Gaiden 2 dała dooopy, dlatego kolejny plus dla trójki, zwłaszcza za klimat wioski (w dwójce klimatu praktycznie brak)

 

a teraz co mnie wkurzyło (dlatego drugie miejsce :-) )

 

- Ryu zdejmuje maskę?? What the fuck??

- system walki mocno uproszczony (ale przyznam, że aż tak mi to nie przeszkadzało)

- Gejek w masce - jako wróg? W porównaniu do takiego Doku czy Genshina - cienizna

- Szkoda, że nie pokuszono się o elementy z Ninja Gaiden 1 - byloby to fajne ukoronowanie najlepszej GRY świata :--) (wiem walnięty jestem)

 

Ok idę w kimę :-D Synek obudzi się o 3 w nocy więc lepiej teraz pospać :-D

 

Później podopisuje

 

pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza

rozumiem, ze debilny system walki, slamazarny, uproszczony, w grze ktora bazowala na szybkim ciosaniu, tak, zebys nie mial czasu sie zastanowic co robic dalej, Ci nie przeszkadza? ani to, ze 70% gry ma frameratedropy takie, ze wyglada to jak pamietna walka z trzema genshinami w jednej z TM w NGS2?

jesli tak to spoko... jeden lubi cycki, a drugi jak mu jaja szarpia kleszczami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...