Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 3


DaniDevil

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem, ze debilny system walki, slamazarny, uproszczony, w grze ktora bazowala na szybkim ciosaniu, tak, zebys nie mial czasu sie zastanowic co robic dalej, Ci nie przeszkadza? ani to, ze 70% gry ma frameratedropy takie, ze wyglada to jak pamietna walka z trzema genshinami w jednej z TM w NGS2?

jesli tak to spoko... jeden lubi cycki, a drugi jak mu jaja szarpia kleszczami.

 

Przeszkadza mi, ale nie aż tak, poprostu przestawiłem się na inny styl gry. Znaczy się wiem, że wpisałem się do działu PS3 ale ja mam Xboxa 360 i chodzi bez większych problemów, frameratedropy miałem może z trzy razy w całej grze. Ok, nie znam nikogo kto woli drugą opcje(szarpanie jajek?? i to kleszczami?? To już jędrne, dobre, wielkie cyce odchodzą do lamusa?) ale ponieważ jestem z pokolenia Starych Zgredów to nie jestem pewnie na bieżąco w młodzieżowych rozrywkach roku 2012 :-)

 

Przyznam, że pierwsze oceny i recenzje odrzucily mnie od NG

Mnie zniechęciły do tego stopnia że nadal nie zagrałem , ale nic straconego gdyż dzięki temu będę mógł bez wyrzutów sumienia zaopatrzyć się w Razor's Edge :sleep:

Przyznam, że jezeli wyjdzie również na 360 to zakupie w dniu premiery :-)

Odnośnik do komentarza

Zmienilo sie pare ciosow do tego opoznienie bloku po slizgu ktory robi z naszego Ninjy dalna, bossowie z Ngs2 kompletna porazka. System walki zostal kompletnie zawalony bo jak pamietamy Ryu swoich przeciwnikow masakrowal bez zajakniecia. Teraz jakies zbijanie bloku ktore zwolnilo masakrycznie gre co to ma byc. Gra w moich oczach stracila bardzo duzo i TN. Kupilem pogralem wbilem platyne ale odposcilem sobie 100% przez zajefajne online i motionslow...

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...