Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sprawiłem sobie do kolekcji Xbox-a 1 "pierwszego". Mam do niego pad z allegro o wartości 20zł. Problem jest taki, że lewy analog działa skokowo, prawie jak krzyżak. Nie mogę nim stopniowo skręcać podczas każdej samochodówki.... lewo=banda itd.

I teraz pytanie. Czy to wina kontrolera czy konsoli? dodam, że kupiłem taki sam pad ale nowy i problem jest nadal.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kupiłem konsolę do kolekcji, tak jak napisałem, a problem mam z padem albo xboxem.

 

Ja się pytam : co to za kolekcja :woot: ??? - z nieorginalnym padem ;

a co do meritum to - kup oryg. pad , najlepiej ten mniejszy , nowszy model .

Jak możesz to graj w gry z Xbox1 na X360 - będziesz miał ZNACZNIE lepszej jakości obraz (= lepsza jakość obrazu , nie jakość grafiki !) .

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Co to się porobiło. Technologia idzie do przodu, internet bezprzewodowy i kobieta ma dostęp do internetu z kuchni.

 

Nie kupujcie tanich padów :blum1:

 

Drogie pady też się psują, tylko trochę później. Kupiłem Onzę za 200 zł do X360 i mam walnięte obie gałki i jednego triggera.

Odnośnik do komentarza
Jak możesz to graj w gry z Xbox1 na X360 - będziesz miał ZNACZNIE lepszej jakości obraz (= lepsza jakość obrazu , nie jakość grafiki !)

 

wystarczy przerobić wtyczkę na component (a jak konsola przerobiona to tym bardziej) i nie potrzeba żadnego śmiesznego emulatora na x360 by gry wyglądały o niebo lepiej

 

b.dużo tytułów nie działa na x360 i taki np. fan ścigałek nie zagra sobie w rallisport 2 :)

Odnośnik do komentarza

Co to się porobiło. Technologia idzie do przodu, internet bezprzewodowy i kobieta ma dostęp do internetu z kuchni.

 

Nie kupujcie tanich padów :blum1:

 

Drogie pady też się psują, tylko trochę później. Kupiłem Onzę za 200 zł do X360 i mam walnięte obie gałki i jednego triggera.

 

Powinno być :

Nie kupujcie tanich padów a TYLKO oryginalne - nie chodzi tylko o krótką żywotność nieoryginałów , ale TAKŻE

o komfort i precyzję grania . Ja przez ok. 15 lat nie spotkałem sę z lepszymi wersjami oryginalnych padów - oczywiście

oryginały nie są bez wad .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza
Jak możesz to graj w gry z Xbox1 na X360 - będziesz miał ZNACZNIE lepszej jakości obraz (= lepsza jakość obrazu , nie jakość grafiki !)

 

wystarczy przerobić wtyczkę na component (a jak konsola przerobiona to tym bardziej) i nie potrzeba żadnego śmiesznego emulatora na x360 by gry wyglądały o niebo lepiej

 

b.dużo tytułów nie działa na x360 i taki np. fan ścigałek nie zagra sobie w rallisport 2 :)

 

"wystarczy przerobić wtyczkę na component (a jak konsola przerobiona to tym bardziej) i nie potrzeba żadnego śmiesznego emulatora na x360 by gry wyglądały o niebo lepiej" - to niewiele da bo to sama konsola wysyła

bardzo kiepskiej jakości obraz i jak ktoś może to niech sobie odpali grę na X360 i potem na Xbox1

i będzie widać jak gra jest rozmyta i jakby obraz byl oglądany przez

przydymioną szybę ; bez względu jakim kablem wysyłamy sygnał do TV (np. różnica między composite a RGB

jest śladowa - a to już kuriozum) = jak jest możliwość to grać na Xbox360 .

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Co do gier z Xbox1 próbowałem ok 6 ścigałek i żadna nie działa na X360. Jedna się zaktualizowała i na tym koniec. Komunikat " ta wersja gry na Xbox nie jest kompatybilna z wersją systemu..." czy jakoś tak.

A co do padów to jak ktoś ma troszkę wprawy w lutowaniu to nie problem zrobić z 2 padów jeden bardzo dobry. Ja połączyłem pada PS2 z padem od Xboxa, prze lutowałem analogi, wzmocniłem i działa świetnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...