Skocz do zawartości

Prototype 2


blantman

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już gra ? Jak wrażenia?

Zdziwiłem się że tematu dla tej gierki tutaj nie ma albo znaleźć nie potrafiłem. Gra po pierwszych 4 h zapowiada się genialnie. Szczerze dziś w MM miałem tylko baterie kupić a tu widzę kontynuację jednej z moich ukochanych gier tej generacji. Nie śledziłem materiałów i nie widziałem żadnej recenzji. Czysty impuls i 249 zł poszło przy kasie.

 

Co na plus po 4h?

Grafika wyraźnie ładniejsza od pierwszej części.

Klimat

Otwarty świat i wieeele do zrobienia

Nie gramy Mercerem ale czy to wada? dla mnie nie gdyż z Hellerem można się zżyć a Mercera i tak widujemy często;)

Głosy poszczególnych postaci i same postacie ciekawe

Powrót wspomnień tych których pożeramy a to na plus bo dodatkowo wzbogaca fabułę tak samo jak niektóre znajdźki.

No i jak w jedynce można się poczuć już po zdobyciu pierwszej mutacji jak prawdziwy madafaka! :)

Dobra polska wersja (napisy)

fajnie skonstruowane przerywniki i to nie na silniku gry:)

 

 

Minusy

Droga 249 zł za wersje Radnet i w niej mamy dodatkowe 55 wyzwań ale jeszcze nie dotarłem do żadnego więc się nie wypowiem

Troszkę wkurza mnie radar pokazujący misje poboczne czy znajdźki - to takie moje subiektywne odczucia może komuś się spodobać

 

 

Zobaczymy jak będzie dalej. Ktoś z was się już na Prototype 2 skusił ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

ja zamówiłem sobie radnet w pre orderze, jedynka była dla mnie jedną z ulubionych gier, z powodu poczucia mocy, jaką posiada protagonista.

w dwójce rozpierducha jest jeszcze większa, poruszanie po mieście przekozackie w jedynce tutaj z powodu mocniejszego bohatera jeszcze fajniejsze, idiotyczne wyzwania i znajdźki z jedynki zastąpione elegancko rozwiązanym motywem z czarnymi skrzynkami za które oprócz expa dostajesz dodatkowe moce (trochę za łatwo je znaleźć ale nie mówię, że gra jest idealna), inteligiencja wrogich jednostek niestety nie poprawiona (biegniesz po ścianie we wrogiej bazie ale jesteś w skórze wojskowego więc nikt nie zwraca na ciebie uwagi) motyw z strzelaniem mackami, innymi mocami i ogólnie z sianiem porzogi pięknie pociągnięty (odrywanie broni z czołgów i helikopterów!!!)

jako, że mam radnet version nie skończyłem jeszcze gry, misje z czerwonej strefy zostawiłem sobie na czas, w którym będę miał wszystkie dodatki ściągnięte, ale i tak wiem, że te 2 stówki są dobrze zainwestowane a gra na solidne 8 i pół

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...